DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97 bizim için kastetmemiştim ama son 3-4 yıldır bir yığılma var Türk olarak samimiyetine güvendiğim takip ettiğim vlog ve bloglar özellikle sınır geçişlerinden gelen göçmenlerin kalifiye olmadığı ve adeta geziye gelmiş modda oldukları ve fazlaca olaya karıştıkları umarım ben kötü düşünüyorumdur. Fakat bana kalırsa bu hızda geçişler olursa bizide çıkarırlar.

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@olcay54 Trump felan kaldırmazsa dv çekilişlerine bir şey olmaz hocam. Zaten abd de azınlıktayız yani 250 bin kadar Türk varmış sanırım. Almanyada sayımız milyon milyon öyle hesap edin, o kadar kaçak geçişe rağmen hala azınlıktayız

Trump ile alakali birşey oldugunu düşünmüyorum. Çünkü zaten yillarca olan birşey. Belki ek düzenlemeler gelebilir.

Bizim eski komşu oda 2006 da felan gitti. Yani bildigin beş parasiz gitmişler o günlerde... Kocasi da çok dayakçiydi şimdi kuzu gibiymiş 😃

• ⭐⭐

@gtx295 Benim teyzemin kocası gitmiş zamanında bekarken onun da hiç parası yokmuş iş bulamamış sonra bir sabun fabrikasına girmiş orada çalışmış bir süre. Sonra geri ülkesine dönmüş nedense artık 😁

@gtx295 Benim teyzemin kocası gitmiş zamanında bekarken onun da hiç parası yokmuş iş bulamamış sonra bir sabun fabrikasına girmiş orada çalışmış bir süre. Sonra geri ülkesine dönmüş nedense artık 😁

insanlari anlamak güç. o kadar git gör sonra geri dön. Ne var ki bu ülkede? 🙂 Birde bekar yani...

• Herkese iyi geceler. Bu geceyi de kapatiyoruz...

• ⭐⭐⭐

@newbie97 bu konuda nasıl net cevap alınabilir ki açıklanmayan bir sayıdan bahsediyoruz verdiği rakam tahmini bir şey olacaktır diye düşünüyorum. Daha doğrusu haber sitelerinde gezen sallama rakamlardan ortalama çıkartacaktır belki de

• ⭐⭐

Günaydınlar herkese 🙂 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Valla ben de anlamadım, şimdi sanayide çalışıyor yani

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Evet açıklanmayan bir sayı fakat bizim göremediğimiz dijital ortamda bu sayılar var. Verdiği sayı zaten dv2020 den de düşük bu yüzden gerçek değil. Fikir almanın bence zararlı bir tarafı yok bende google bard a sorduğumda her seferinde farklı bir sayı söylüyordu ben detaylı net bir cevap sorup duruyordum her seferinde ki ne sonuçlar çıkaracak ortaya diye

Günaydınlar herkese 🙂 🙂

Günaydin. Güzel başliyalim güzel bitirelim bu günü.

• ⭐⭐

@gtx295 Bugün 75 i göreceğiz 🙂

Keşke şu ramazan ayı gelip geçse bir an önce. Ramazanda daha kolay oluyor günlerin bitmesi

@gtx295 Bugün 75 i göreceğiz 🙂

Keşke şu ramazan ayı gelip geçse bir an önce. Ramazanda daha kolay oluyor günlerin bitmesi

Birşekilde gelip geçicek. 🙂 Kasmaya gerek yok önemli olan çiktiginde cebinde yeterli paran olmasi... 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 O en son dert ettiğim şey hocam valla, zaten hemen mayısta gitmeyeceğiz epey bir zamanımız olacak, o zaman içerisinde daha da çok birikim yapabilirim

@gtx295 O en son dert ettiğim şey hocam valla, zaten hemen mayısta gitmeyeceğiz epey bir zamanımız olacak, o zaman içerisinde daha da çok birikim yapabilirim

evet ama hazirdan yemek orada hizlanir ve eldekini hizli bir şekilde bitirmene sebep olur. O yüzden olabildigince çok para ile gitmek gerekiyor. SSN vs beklemek sorun 🙂 kafadan 2 ay beklemek gerek

• ⭐⭐

@gtx295 Ortalama airbnb ler 2 bin dolar civarı aylık tabi yere göre de değişiyor. Daha ucuz yerlere de gidilebilir. Forumdan okuduğuma göre 3 haftada ssn de greencardda basılıp ulaşıyormuş. Ben öyle aman aman para harcayan biri değilim, kalacak yer halloldumu gerisi tamamdır 🙂

• ⭐⭐⭐

@gtx295 ne için 2 ay bekleyeceksiniz, istediğiniz işi bulamadığınız için bekleyebilirsiniz belki ama evraklık bir durum yok 2 ay bekleyecek

• Yasaklı

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Ortalama airbnb ler 2 bin dolar civarı aylık tabi yere göre de değişiyor. Daha ucuz yerlere de gidilebilir. Forumdan okuduğuma göre 3 haftada ssn de greencardda basılıp ulaşıyormuş. Ben öyle aman aman para harcayan biri değilim, kalacak yer halloldumu gerisi tamamdır 🙂

Chicago da düzgün bir semtte oturan 22 yaşlarında 3 genç kişi başı 650$ veriyorlar Şuan fatura dahil 700$.
    İsim vermeyeceğim ama genç arkadaş forumdan.

Bahsettiğiniz rakam çok uçuk. Houston da townhouse da o paranın altında bir rakama oturabilirsiniz.

İlk zamanlar kiralayamiyiruz derseniz de extendstayamerica gibi oteller var. Houston sugarland de haftalığı 330$ a kaldım ben.

Buradaki hesaplarınız oraya uymuyor. Düşünmediğiniz giderler çıkabiliyor elbette ama düşündüklerinizi de abartıyorsunuz. 😂

• Yasaklı

Bugün de buna çok güldüm. Allah affetsin 😂😂😂

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 ne için 2 ay bekleyeceksiniz, istediğiniz işi bulamadığınız için bekleyebilirsiniz belki ama evraklık bir durum yok 2 ay bekleyecek

SSN si 1.5 ayda gelen var. Her ihtimali degerlendirmek lazim

• ⭐⭐

@Ping-PONG Ben şahsen tanımadığım kişilerle aynı yerde kalamam, o yüzden tek ev kiralamaktan yanayım. Airbnb yi açıp o fiyatları gördüm evet meksika mahallelerinde de daha ucuz ama ben her ne koşul olursa olsun paylaşımlı yerde kalamam 🙂

Bir evde bir tuvalet varsa oraya sadece ben otururum başkaları kullanırsa tiksinirim takıntılıyım bu konuda 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |