DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @baran-bozdogan desene bizde küçük Amerika'da yaşıyoruz diye ama tek farkı burda sokaklarda geçilmiyor kalabalıktan
    Yaşadığınız yer şehir mi,kasaba mi, köy gibi bir yer mi?

• @baran-bozdogan ilk aşamada tanıdık olması çok iyi. Benim en ihtiyaç duyduğum şey. Sizin adınıza sevindim 🙂

• Selam dostlar bu çekilişe dair bir ileti bırakayım dedim 😂 Nasipse artık tamam yani buna kazandım gözüyle bakıyorum :)) Eminim ya bu sefer oldu. Kasım'da inşallah güzel bir yurtdışı gezim de var bana iyi bir deneyim olacak diye düşünüyorum. Hadi bakalım ilk talihli benim. Diğerlerine başarılar 🙂

Totemspor

• @Hopes1 Geçen sene ben de öyle diyordum hocam ancak fazla umutlanmamak gerek 😀

• @Uçan-hollandalı bu sene bence size ve beraber başvuracağım arkadaşıma kesin çıkacak 🕊

• Yok çıkmıyor fazla umut baglamayalim cikcak diyoruz cikmiyo cikmicak diyoruz yine cikmiyo 😀

• @Hopes1, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Selam dostlar bu çekilişe dair bir ileti bırakayım dedim 😂 Nasipse artık tamam yani buna kazandım gözüyle bakıyorum :)) Eminim ya bu sefer oldu. Kasım'da inşallah güzel bir yurtdışı gezim de var bana iyi bir deneyim olacak diye düşünüyorum. Hadi bakalım ilk talihli benim. Diğerlerine başarılar 🙂

Totemspor

Öyle olmuyor genel de ama, her sene bende bana bu sene çıkar diyip heyecanlanıyorum, fakat çıkmıyor 😃
    Birde meksika sınırından hergün on binlerce mülteci sınıra birikiyorsa yasal yolla da o kadar çok bir talep olacaktır. Yani dv2025 de çok daha kalabalık bir katılımcı olacağını düşünüyorum.
    Bu sebeple ben B planı yaptım.

• @Darko EB3 mü düşünüyorsunuz?

• @aldaci-0, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko EB3 mü düşünüyorsunuz?

E2 yatırımcı vizesiyle, biraz daha maliyetli ama beni daha çok heyecanlandırıyor.
    Öncelikle turist vizesi almam lazım, yurt dışı gezileri planladık. Adım adım ilerleyeceğiz 🙂

• ⭐⭐

@aldaci-0 bana kesin çıkacak ... LC onayım mayısta gelirse zaten Dv2025 kazananlarıyla beraber gideriz amerikaya.

• @selamibasaran sizin sıra numaranız bile 1 olur abi büyük ihtimalle o derece kesin bakıyorum 🙂

• ⭐⭐

@selamibasaran Auditsiz şu anda 10 ay 🙂 Umarım audit v.s. yakalanmadan geçeriz süreci 🙂

• ⭐⭐

@Riethian green card çıkarsa, ki çok düşük ihtimal, eb3'e aktardığım paranın bir kısmı yanacak. açıkçası çok dert etmem giden parayı DV lottery'i kazandıktan sonra. LC onayından sonra kazanırsam canım sıkılır yalnız, çünkü 2. ödemeyi o sırada yapacağım 🙂

• ⭐⭐

@tufank Aynen. Ama sadece sıra numarası 15K altında olursa yakarım şahsen 🙂 O bile konsoloslukları mail bombardımanına tutarak anca sonuca bağlanır gibi. Valla çıksa bir dert çıkmasa bir dert olur gibi 🙂

• ⭐⭐

Geçen sene forumda aktif onlarca kişi vardı yanılmıyorsam rüyasında çıktığını gören müneccim arkadaş dışında kimseye çıktığını görmedim 😃 bu sene bu oranı yükseltmemiz lazım

• @newbie97 Dediğiniz kişi @Hayri-Sozen ise onun demiş olduğu şey gerçek değil 😀 dv-2024 açıklandığı ilk günden itibaren bir daha ses vermedi ve bir ara tebrik mektubunun bir görselini atmıştı ancak photoshop yapıldığı belli oluyordu

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Adam zaten 2 Mayıs 2023'te katılmış 7 Mayıs 2023'ten beri girmemiş 🙂 Belli ki parodi hesap :)) Yalnız adam 5 günde benim 2019'dan beri yazdığımdan çok ileti yazmış ehehehe

• herkese merhaba , lütfen ilerliyelim arkada yer var, 🙂

• ⭐⭐

@tufank LC onayı sonrası 120 gün içerisinde ödeme yapılabiliyor. Kazanırsak case numarasına bakarım. Ama şans çok az....

• ⭐⭐

@selamibasaran LC expire olmadan yani 6 ay geçmeden ödemek gerekiyor doğrudur. bekletilebilir DV sonucunu öğreninceye kadar. tabi çekilişten önce LC onayı gelirse..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |