DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Merhabalar.bu soruyu soran çıkmadı diye gördüm.diyelim ki sirketiniz uzerinden sureci baslattigimizda bekardik ve ilerleyen safhalarda surec bitmeden evlendik hatta cocuk bile dunyaya geldigini varsayalim.surece onlara dahil edebiliyor muyuz?dahil edebiliyorsak süreç daha da uzar mı?

• @CVera 12-18 deniyor en kötüsünü düşünmek zorundayız zira süre beklenenden uzun olursa orada bi gelir kapısı oluşturmak çok riskli ve tüm işlemi hatta abd yi hayatınızdan komple çıkarmanıza sebep olabilir.
    Durum şu ki 18 ay barınma fatura vesaire en iyi ihtimalle 20 bin
    12 ay için f1 vizesi ayda en az 250 den 3000
    İki kez grip olsanız 2000
    Ayda 1000 de sizin ek giderleriniz yeme içme telefon vs olsa 18 bin
    Mecburen araç alcaksınız alış 2000 ki arıza çıkmasın diye dua edilecek cinsten
    Araç yıllık maliyet hiç gezmeseniz 3000 sigorta plaka ve benzin vs
    Toplam 46000 bi de eb3 var o da abd içi 22500
    Toplam 68500 ha daha fazlası illaki olur ama daha azı için çok standartlardan vazgeçmek gerekir

• @CVera bir de ev konusunda örnek olarak abd den başvurmak için hemen gideyim kafası var yani 3-4 ay içinde elden çıkarayım gideyim demek yerine değerinde rahat ve geniş bir şekilde satılır. Ara bozulması konusu da ben de düşünüyorum ama o raddeye gelirse zaten bir çok şeyi kaybetmişiz demektir

• @Eren-Tayfun-Şenel-0 son başvuru tarihi bulunmamaktadır. Kontenjanlarımız var o kontenjanlara girdiğiniz takdirde işlemleriniz başlamaktadır.

• @mrculum Evet dahil edebilirsiniz. Hayır süreciniz uzamaz sadece onların masrafları olur.

• @eb3vize-com teşekkürler cevap için

• ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaşlar merak ediyorum 20 bin lira başvuru ücreti haricinde Amerika'Ya gidiş + konaklama 10 bin tutar mı tahminen ya da daha fazla? Yani bir nevi eb3 vizesi için 30-35 bin dolar gibi bir parayı gözden çıkarmak gerekiyor değil mi?

• ⭐⭐⭐

@Eren-Tayfun-Şenel-0 hepsi tamam bir derece okeyde grip olduk diye hemen hastaneye gidip niye 2binlik ettik kendimizi

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 gideceğiniz şehrin kirasına göre hesaplamanız gerekir. Her şehrin ve bölgesinin kirası çok değişim gösterebiliyor

• @Emre-Kurtulmuş her ilacı alamıyorsunuz hatta görmüyorsunuz bile bir vezneden reçeteyi veriyorsunuz adamlar size diğer vezneden poşetle ilaçları veriyor. Ben wat yaparken çok acı çekmiştim bu konuda ve bir grip ilacı yazdırmanın faturasını da 1200 küsür dolar olarak gördüm şahit oldum bunlar önlem amaçlı yanlış hesap new yorktan döner

• @Atlantis00 cantonda 850 dolarlara ev ya da apartman bulunabiliyor fakat mahalle ne derece güvenli bilmiyorum suç oranı yüksek bir yer iyi araştırmak lazım. Kaldı ki işe başlayana kadar bir kredi puanı olmadığı için f1 gibi vizelerle orda ev tutmak zorlaşır. İşe başladıktan sonra biraz daha rahatlarsınız

• ⭐⭐⭐

@Eren-Tayfun-Şenel-0 soğuk algınlığı, grip gibi ufak çaplı şeylerin ilaçları için vezneye ihtiyacınız yok bahsetmek istediğim oydu zaten cvs, target, safeway, walmart hepsinde direk kendiniz gidip coldflu ilaçlarını direk kendiniz alabiliyorsunuz

• @trivolley kesinlikle katiliyorum

• @Rhonster İyi günler.Hemşirelik için işi nasıl buldunuz acaba denklik vs. birşeyler istiyorlar mı ?Bende diş hekimiyim ve sponsor olacak birilerini arıyorum.Çalıştığınız ajans bu konuda yardıcı oldu mu sizlere acaba?

• @Emre-Kurtulmuş tamam hocam alın ne diyim ben burda en başında söylediğim gibi en kötüsüne hazırlıklı olmak açısından söylüyorum antibiyotik vs lazım olduğunda kötüye sarar işler ben başımdan geçen olayı anlattım ilaçsız kaldığımı ve 1200 dolar ödeyen arkadaşımın faturasını gördüm belirttim bu hesapla zaten 18 değil 12 aya göre plan yapıp gitmek gerekir hep iyiye göre plan yaparsak

• ⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Oğuzhan-Yaşar çok fazla ajans var hemşirelik için ama diş hekimliği için inanın bilmiyorum.

• @Rhonster Paylaşma şansınız var mı hemşirelik için olanlardan belki bilgi sahibi olabilirler hocam.Şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Oğuzhan-Yaşar hiç paylaşacaklarını sanmam ama PassportUSA medliant connetics WWHS shearwater aklıma gelenlerden bir kaçı

• sponsor bazlı greencard da yaş sınırı varmıdır.
    süreç nasıl işlemektedir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |