DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Atlantis00 Yatırım gözü ile yapmak en mantıklısı olur. Yatırım kenardaki para ile yapılır. Eğer elde sadece peşinat varsa kalanını yolda kazanıp öderim derseniz bu çok stresli ve yıpratıcı bir süreç olur. Ülkedeki kur artış hızı malum. Yaş gençse en mantıklısı evlilik yolunu denemek derim. Yani ben olsam öyle yapardım :))

• ⭐⭐ Yasaklı

@Ekto-Oktan Tam olarak merak ettiğim buydu 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

@Riethian Ben eb3'ün tıpkı dv lottery gibi çok zorlaşmasından korkuyordum. Kontenjan açısından. Fakat ülkede ki kur artışından sonra zaten çok çok az kişi başvurabilecek buna. İstediği kadar reklamı yapılsın, bilgilensin insanlar yine de işin ucunda şans değil 35 bin dolar gerekiyor 😃

• ⭐⭐

@Atlantis00 Bunun DV ile pek alakası yok. Tam olarak erken kalkan yol alır durumu var :)) Evet sonradan önden gidenler olduğunda (umarım en kısa zamanda olur) daha da duyulacağı için kuyruk uzayacak. Asıl problem olacak kısım burası olacak bence EB3'te.

• sayin yetkili diyelim ki surecin bitiminde başkonsolosluk görüşmesine cagirildik.orada yine greencard kazananlar gibi ortalama 15 bin dolar tutarında bir para hesabimizda gostermemizi isteyecekler mi?

• süreç nasıl işliyor.
    toplam şirkete verilecek ücret nedir.
    hangi aşamalarda para vereceğiz.

@mrculum un dediği gibi konsolosluk aşamasında DV talihlileri gibi evrak hazırlama ve birikim gösterme zorunluluğu olacak mı.

bütün süreci adım adım anlatan bir tablo veya benzeri varmı....

• @mrculum mutlaka buraya gelirken bir para ile gelmeniz gerekiyor zaten. uçak bileti, ilk 1-2 ay konaklama ve yeme içme masraflarınız için. Bu parayı göstermeniz yeterli olacaktır. Çünkü bugün uçaktan indiniz yarın işe başlamayacağınızı onlar da biliyorlar. En az 3-4 hafta Green Card ve SSN gelmesini bekleyeceksiniz işe başladıktan 2 hafta sonra da ilk maaşınızı alacaksınız. Yani 1.5 ay siz kendinizi idare etmeniz lazım. Bunu gösterirseniz bir sorun yaşamazsınız.

• @seroler süreçle ilgili neler yaptığımız hangi başvuruları yaptığımız ile ilgili bilgiyi buradan izleyebilirsiniz.

Diğer hususlar ile ilgili bilgileri de bu videoda bulabilirsiniz.

eb3vize.com koşullar ve süreç,

Biz zaten sizlere vize mülakatından önce ücretsiz olarak danışmanlık vereceğiz. Hangi evrakları hazırlayacaksınız hangi sorulara ne cevap vereceksiniz bunları tek tek anlatacağız.

• @Atlantis00 Kenardaki para da olur araba da satılır bence. Hatta kredi bile çekilir. Cevaplayan arkadaşlardan biri tam 3 yılda gitmiş ki pandemiye göre iyi bir süre ilerleyen zamanalrda durum böyle giderse çin gibi olmamız içten değil adamlar 5-10 yıl bekliyor. Sat arabayı küçük bişey al farkıyla başvur çok şişmeden.Zaten ilk etapta 10 bi sene sonra 10 veriyosunuz şuan bu paralara kuş türevi araç bile zar zor alınıyor bence mantıklı bir yatırım 8 yıldır çıkacak diye bekliyorum keşke daha önceden bilseydim bu vize türünü diyorum.

• @eb3vize-com Merhabalar, sizinle süreci başlatmayı düşünüyorum fakat https://www.cato.org/blog/consulates-deny-61-employer-sponsored-immigrant-visas#:~:text=It has come down somewhat,percent of applicants were denied. böyle bir yazıya denk geldim 61% oranla reddediliyormuş. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Detaylı cevap verildiği için bu gönderi kaldırılmıştır.

• @eb3vize-com Teşekkür ederim cevabınız için 🙂 , ödeme öncesi görüşme yapma şansımız oluyor mu hani durumumuz vesaire process in nasıl işleyeceğine dair ?

• @eb3vize-com, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@Ruin777 evet bu dünya geneli. Her ülke ve herkesin şartları sağladığı durumlarda bu istatistik olarak kalmaktadır. Avukatlarımızın EB3 alma oranları da %100'dür. Ama biz herkese vize veya Green Card alırız demiyoruz. Bunu neden söylüyorum şartları sağlamazsanız alamazsınız.

Red olayı veya grencard garantisi olmadığı için diyelim ki sonuç olumsuz yani artık popülerleşiyor mesela red olan greencard alamayanlar para iadesi oluyor mu ?

• @yuzi35 siz vize mülakatına çağırılıncaya kadar dosyanız çeşitli ABD kurumlarından onay alıyor. Bundan dolayı da vize mülakatında sizin Green Card şartlarını sağlayıp sağlamadığınıza bakılıyor. Eğer Green Card şartlarını sağlamanıza rağmen ret alırsanız avukatımız karara itiraz ediyor.

• @Ruin777 dilerseniz aşağıdaki link üzerinden randevu alabilir, ücretsiz görüşme yapabiliriz.

• EB3 Vizesi Nedir ve Nasıl Başvuru Yapılmaktadır?
    Aşağıdaki linkte bu konu hakkında detaylı bir videomuz bulunmaktadır. Sizlere tek tek hangi başvuruları yaptığımızı anlatıyoruz. Burada yapılan başvuruları da sizlere dosya numarası ve resmi kurumların internet sitelerinin linkleri ile paylaşıyoruz. Böylelikle sizler de başvurularınızı online olarak takip edebiliyorsunuz.

• sızınle ıletısım kurabılecegım canlı gorusebılecegım bır numara veya olanak varmı. ben sıtenızden uyelık acıp bılgı formu doldurdum .herhangı bır donus olmadı. ben kısın yurt dısında gemılerde calısıyor olacagım. eb3 ıcın basvurmak ıstıyorum. 6 ay gemıde calısıyor olacagım ıcın surecı takıp etemk acısından spesıfıc olan durumumla ılgılı sızden calı bılgı almak surec hakkında ogrenmek ıstedıklerım var. surec 2-3 sen surecek ben de bu sureyı en verımlı sekılde yurt dısında calısıp bırıkım yaparak abd ye gıtmek orda ekomomık olarak daha guclu bı baslangıc yapmak ıstıyorumç sızınle canlı gorusebılecegım ımkan varsa bana ulasırsxanız cok sevınırım. wp den yada onlıne olan baska bı platformdan. donuslerınızı beklıyorum. tesekkurler

• @eb3vize-com anladığım kadarıyla çalıştığınız avukatlar mesela Muhammed bey daha önce eb3 vizesi için kişilerle çalışmış ve başarıyla aldırmış değil mi ?

• @deckerloki aşağıdaki link üzerinden ücretsiz randevu alabilirsiniz. Kayıt oluşturduktan sonra zaten yine bu link çıkmakta ve sürece devam etmeniz için randevu almanızı söylemekteyiz.

• @deckerloki kolay gelsin haketten zor ne kontrat okunuyor ne düzgün araştırılabiliyor ne de para aktarımı yapılabiliyor bir haftadır bunla uğraşıyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |