DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@SYTSNGR Ben o zaman adidas ayakkabı giyiyordum ona rağmen olmuştu, şimdi ise us polo ya düştüm bir ayakkabıya 700 800tl verilmez diyip bunu almıştım. Hala da giyerim 2 sene oldu daha çatlayıp patlamadı 🙂

• Arkadaslar confirmation number girince hata veriyor. Daha vakit gelmedi ama tedirgin oldum. "Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20241O0DZWY3DOV9)" bu hatayı sizde de veriyor mu?

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ebrkan92 Evet var hatta biri demişti vurulmaya gittiğimde aşılara baktım biontech in tarihi geçmişti sinovacın az kalmıştı ondan sinovac vurdurdum diye 😁

Çıkanlar tanıdık hemşire bulmaya baksın bence

2021'de gaza gelip "ilk başvuruda çıkar ya " diyip 3 dozu da olmuştum ben 😃

• @newbie97 Uspolo ooo zenginlik akıyor maşallah 😃 Ben decathlondan alıyorum , en trend indirimli hangisiyse 😃

• @Furkan-Aus, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaslar confirmation number girince hata veriyor. Daha vakit gelmedi ama tedirgin oldum. "Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20241O0DZWY3DOV9)" bu hatayı sizde de veriyor mu?

2024 algılıyor şuan sadece 2025 invalid olur normal

• @ebrkan92 Green card sürecinin bir parçası olarak, ABD Göçmenlik ve Vatandaşlık Bürosu (USCIS) ve ABD Dışişleri Bakanlığı, başvuru sahibinin halk sağlığı gerekçesiyle Amerika'ya kabul edilemez olmadığının belirlenmesi için genel cerrahi doktorunun tıbbi muayenesinden geçmesini şart koşmaktadır. Yeni getirilen kural ile 1) Pfizer Biontech Comirnaty, 2) Moderna Spikevax, 3) Johnson&Johnson Janssen, 4) AstraZeneca Vaxzevria, veya 5) Sinovac CoronaVac aşılarından birini tamamlamış olma şartı da gelmiş oldu.

• @Furkan-Aus Hocam akşam 19:00'dan sonra aktif olur 2025.

• Çıkmayacak gibi ama yine de umutlandırıyor insanı 😃

• DS260 formunu bu çekilişi kazanırsak doldurabiliyoruz değil mi?

• @SYTSNGR Ben yarın akşam veya pazartesi bakmayı planlıyorum.

• @mehmet-bekar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ebrkan92 Green card sürecinin bir parçası olarak, ABD Göçmenlik ve Vatandaşlık Bürosu (USCIS) ve ABD Dışişleri Bakanlığı, başvuru sahibinin halk sağlığı gerekçesiyle Amerika'ya kabul edilemez olmadığının belirlenmesi için genel cerrahi doktorunun tıbbi muayenesinden geçmesini şart koşmaktadır. Yeni getirilen kural ile 1) Pfizer Biontech Comirnaty, 2) Moderna Spikevax, 3) Johnson&Johnson Janssen, 4) AstraZeneca Vaxzevria, veya 5) Sinovac CoronaVac aşılarından birini tamamlamış olma şartı da gelmiş oldu.

Teşekkürler yanıt için. Desenize kurtulamadık şu covid aşısından. Oysa katı bir aşı karşıtıyım. Bakalım olurda kazanırsak en kötü sinovac vuruluruz yapacak bir şey 🙂

• @ebrkan92 rica ederim ama aşınızı dikkatli seşin bende yaşlı babannem yüzünden zorunlulukla aşı yaptırsım sinovac ve bende kurdeşeni tetikleei 1 yıl tedavi gördüm

• ⭐⭐

@Cycraft Hey maşallah ben hiç olmadım valla evden çıkmıyorum diye. Turist vizesinde felan aşı şartı kalktı belki bu sene içinde gc ye de kaldırırlar

• @mehmet-bekar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ebrkan92 rica ederim ama aşınızı dikkatli seşin bende yaşlı babannem yüzünden zorunlulukla aşı yaptırsım sinovac ve bende kurdeşeni tetikleei 1 yıl tedavi gördüm

Geçmiş olsun. MRNA ile ilgili Alman siyasiler ve profesörlerin yaptığı açıklamalar ürküttü beni o yüzden kötünün iyisi diyerek Sinovac yaptırırız en kötü. Biontech'e falan bulaşmayı düşünmüyorum.

Bu arada DS260 formu kimileri kazandıktan hemen sonra çıkıyor kimileri de 2-3 gün sonra çıkıyor dedi. Net bilgi yok sanırım ya da her sene sistem değişiyor.

• ⭐⭐

@SYTSNGR En fiyat performans ürün şu an us polo bence. Ben şahsen bir ayakkabıya tutupta 2-3 bin tl vermem, aşırı tutumluyum bu konuda. Ama saate verir miyim veririm, prensip meselesi 🙂

• @ebrkan92 teşekkür ederim bilgi için

• Merhaba herkese dilerim herkesin gönlüne göre olur. Kızıma hamileyken Amerika’da başvurdum umarım onun şansına bize de çıkar. Herkese bol şans 🙏🏻

• Hayır açılmadı. Ds 260 formu doldurduğum tarih imzamda var. Açıldıktan sonra 3 günde tamamlayabildik. Sayfa sizi atıyordu. Bu yüzden kaydederek ilerlemek lazım. @Lossantosdy

• Son iki saat kaldı, biraz fm dalalım.

• ⭐⭐

@ebrkan92 Şikayetvara biontech yazın millet hala yan etkilerden muzdarip şikayetlerini yazıyor. Umarım aşı stoğu felan biter bir an önce de olmak zorunda kalmayız. Artık kaç milyon getirdilerse. Gerçi turkovaclar vardı bir ara ona biontech etiketi de yapıştırmış olabilirler şaşırmam 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |