DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ahuramazda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy confirmation number için ekranın fotosunu çekmiştim. baktım şimdi 8 kasım saat 02:45’te formu doldurmuşum

Biz ilk yarım saatte doldurmakla hatamı ettik acaba,,

• her sene yeni bir sey cıkıyor, ama bi greencard cıkmıyor 🙂

• Yasaklı

Is your mailing adress the same as your present adress sorusunda eğer şu an kaldığım yer amerikadaki kalacağım yerden farklıysa mı hayır demeliyim yoksa benim Türkiye'deki posta adresim mi soruluyor?

• Merhaba, bu sene greencard talihlilerinden biri olduk da, bize danışmanlık hizmeti verebilecek danışmanları arıyoruz.Tavsiye ettiğiniz danışmanlık şirketleri var mı? kişi başı 500 dolar gibi rakamları verebilecek güçte değiliz bilginize

• @raskarnos Bu forum varken, burdaki tecrübeli arkadaşlar varken ve yeteri kadar bilgiler varken danışmanlığa gerek yok. Ki danışmanlık bir durum da yok, az araştırırsanız farkedeceksiniz.

• ⭐⭐

@raskarnos abi neden danışmanlık arıyorsunuz. Gc 2024 aşamalarında herşey yazıyor. Bütün bilgiler zaten sizde.Siz o bilgileri forma geçireceksiniz sadece. Ds260 formu doldurma türkçe yönerge var indirin 2 saat üzerine çalışın çözülür konu. Takıldığınız yerde dv2024 aşamaları başlığında sorun arkadaşlar odan anında cvp veriyor.

• @raskarnos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba, bu sene greencard talihlilerinden biri olduk da, bize danışmanlık hizmeti verebilecek danışmanları arıyoruz.Tavsiye ettiğiniz danışmanlık şirketleri var mı? kişi başı 500 dolar gibi rakamları verebilecek güçte değiliz bilginize

@raskarnos Sayın @raskarnos ilk olarak hayırlı uğurlu olsun umarım Amerika süreciniz başarı ve huzurla geçer. Sürecinizi imzanıza taşımanız halinde greencard'ın her adımında size sürekli ve karşılık beklemeden yardıma hazır deneyimli pek çok kişi var bu forumda. Arzu ederseniz tabiki danışmanlık firması kullanabilirsiniz lakin buradaki bilgi ve deneyim paylaşımı danışmanlık firmalarının bile gıpta ile baktığı bir seviyede. Umarım en kısa zamanda ABD'deki hayatınıza ulaşırsınız.

• bu formdan daha iyi danışmanlık bulmazsın

• ⭐⭐

@feedermann bu forumda yönerge var orda bu bilgiler yazıyor.

Is	your	Mailing	Address	the	same	as	your	Present	Address? (posta	adresiniz,	suanki	adresinizle	ayni	mi?) Eger	posta	adresiniz su	anda	yasadiginiz	yer ise	(yani	bir	onceki	sayfada	verdiginiz adres	ile	ayniysa,	o	halde	“yes”	demelisiniz.	Eger	ayni	degilse ve	baska	bir	posta adresiniz varsa “no”	deyip	adresi	yazmalisiniz.

• valla bence de gerek yok ama talihli babam. ben de 22 yaşındayım şu an. 21 yaş altı çocuklar greencardtan yararlanabiliyormuş. ben de başvuruyu yaptığımda 21 yaşındaydım bu tarz dilemmalar var. bu bağlamda birebir sorularımı yanıtlayacak bilgili birisini arıyorum. kulaktan dolma iş yapmak istemiyorum. en azından forumda benim birebir sorularımı yanıtlayacak belirli kişiler varsa onlarla kontakt kursam daha iyi olur.

• ⭐⭐

@raskarnos @gucarslan ve @crazycells sorularınıza tüm danışmanlardan doğru cevap verir.Her sene yüzlerce kazananı yönlendiriyorlar.Çok bilgililer.

• teşekkürler @selamibasaran

• @selamibasaran bu kişilere kişisel olarak nereden ulaşabilirim? bu forumu kullanmak bana çok zor geliyor alışamadım

• ⭐⭐

@raskarnos sağ üstte sohbet var ordan bir yazın isterseniz.

• Bu ileti silindi!

• arkadaşlar yardımcı oluyorsunuz teşekkürler. yalnız benim sormam gereken konular genel rehbelerde çok bahsedilmeyen konular. mesela greencard babama çıktı, ben 22 yaşındayım 21 olsaydım ben de yararlanabilecektim fakat başvuruyu yaptığımda 21 yaşındaydım vs. bunun gibi bir kaç sorum daha var bu yüzden birebir konuşmak istiyorum birileriyle. isim falan veriyorsunuz kralsınız bu arada ❤

• ⭐⭐

Bugün biraz Amerika'da yapılabilecek, devredilebilecek hazır satılık işlerle ilgili araştırma yaptım. Bir kaç tane site var. Devren satılık, devredenler veyahut ta Franchising almış devredilen dükkanlarla alakalı. Tabii Türkiyeden bu işi yapmak çok zor. Öncelikle hedef belirlenip gidilip yerinde işletmenin görülmesi kesinlikle gerekiyor. Ben 100 k altı işletmeler için baktım. Çok çeşitli iş kolları var. Bu tür bir işlem yapılıp onun üzerinden yatırımcı vizesi alınabilir. E2 vizesine geçiş yapılabilir. Tabii onunda artısını eksisini alt alta yazıp kişiler kendine göre kararlar almalıdır.

• @raskarnos Yukarıda bahsettiğim sayfaya git ve orada sor, sorarken de o arkadaşların ismini etiketle. Dönerler sana elbet.

• @selamibasaran Craiglist mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |