Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gc disinda arkadaslar artik ne tur yollari dusunuyorsunuz? acikcasi ben 25k dolar biriktirip eb3 icin cabalamaya calisicam. Birde benim icin evlenmek kaliyorda kiz bulabilirsek 🙂

• @gtx295 Şu anda eb-3 dışında bir düşüncemiz yok bizim de. Bu yolu araştırıyoruz biz de.

• @gtx295 artık direkt eb3 başka yol düşünemiyorum, dil okuluyla farklı ülkelere de gitsem aynı para gidecek, gitmişken amerika ilk tercihim. uzun sürmesi canımı sıkıyor yani 1 yılda çıksa okey ama 3 yıl sürecekse nasıl o kadar katlanırım bilmiyorum.

• @Murat-4 Evet yatırımcı vizesi ile karıştırmışım herkesten özür dilerim .

• Okadar çok çıkan ve gitmeyecek duydumki anlatamam , çıkmış paraları yokmuş gitmiyolar , çıkmış gitsemmi gitmesemmi kararsız olanlar varmış 😀 keşke şöyle bir 50 dolar başvuru ücreti olsa yada en azından pasaport şartı gelse.

• ⭐⭐⭐

@eco ilk gün üzüntüsü nedeniyle bunlar hep efendim bir kaç güne atlatırsınız. Olmayacak şeyler için kendinizi yormaya gerek yok.

İkinci çekiliş yapacak olsalar bu sefer kotayı 27-28 seviyesine düşürecekler ve senede yine 55K civarında almış olacaklar yani bir fark olmayacak.

Başvurudan bir ay sonra açıklasalar bir yandan önceki senenin çekiliş dönemi yeni başlamış olacak oradan kazanan talihlilerin dosyalarını inceliyorlar ve gelen maillerle ilgileniyorlar. Bir yandan yeni dönemin kazanan talihlilerini açıklarlarsa iyice curcuna olur KCC için büyük ihtimalle

Maaleaef çekilişi kazanmanız vize alacağınız anlamına gelmezi daha çekilişi kazandığınızı öğrendiğiniz sayfaya özellikle yazıyor adamlar sorumluluk kabul etmemek için

• @hdemircanusa Yatırımcı vizesi ile karıstırmısım kusurama bakmayın

• ⭐⭐

@SYTSNGR Est , problem yok 🙏

• ⭐⭐⭐

@justozkan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 artık direkt eb3 başka yol düşünemiyorum, dil okuluyla farklı ülkelere de gitsem aynı para gidecek, gitmişken amerika ilk tercihim. uzun sürmesi canımı sıkıyor yani 1 yılda çıksa okey ama 3 yıl sürecekse nasıl o kadar katlanırım bilmiyorum.

3 yılın en düşük süre olduğunu unutmamak lazım bu tarz durumlarda dünyada ve Türkiye’den kaç kişininde bu yöntemle ABDye yerleştiğini sorgulamayı unutmayın..

• ⭐⭐⭐

@WhiteK formu doldurmayacaklarsa mülakat almayacaklar demektir buda hak yemeyecekler demektir yani takılmayın onun için. Asıl hak yenen kısım eğer alamayacağı kesin olmasına rağmen formu doldurup süreç içinde mülakat alıp bile bile red yeseydi hak yemiş olacaktı

• ⭐⭐⭐

@zazozu umarım 2K yı görmez bu sayfa. Çünkü DV24 sohbet grubuda mesela baya sayfa oluşmuştu genelde belli kişilerin aktifliği üzerinden döndü ve seçilemeyince hayal kırıklığı oluştu çok fazla. Sohbet odasının çok fazla aktif olması demek bana göre çekilişe kendini çok kaptırmak demek onun için umarım 2Kyı falan bulmaz geçen senekinden bile az olur hatta. Çekiliş açıklanmadan son 10 gün önce sohbet odasında sadece ds260 doldurma konusu konuşuldu neredeyse doğmamış çocuğa don biçilip kendimizi kaptırıyoruz. Başvurun unutun sonuç günü bakarsınız

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş maalesef cok kaptırdık yaşadığımız hayal kırıklığı henüz geçmiş değil ama bu burda bitmedi diyorum kısacası..

• ⭐⭐

EB3 vizesi hakkında istatistiklere bakmak isteyen olursa https://www.dhs.gov/immigration-statistics/yearbook üzerinden ulaşabilir.

• ⭐⭐⭐

@waterman umudu kesmek yok tabii başvuruları yapmaya devam ama çekilişe değil diğer vize türlerine odaklanmak daha iyi, başvuruyu yapıp unutmak en iyisi

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@waterman umudu kesmek yok tabii başvuruları yapmaya devam ama çekilişe değil diğer vize türlerine odaklanmak daha iyi, başvuruyu yapıp unutmak en iyisi

Aynen öyle herkes için en hayırlısını diliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RaVeNx, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@waterman cok hizlisiniz sayin @waterman 🙂 henuz sonuclar bile aciklanmadi. gonul ister ki tum forum uyeleri talihli olsun ve herkesi ABD'ye yolcu edelim ama tabii istatistiksel olarak imkansiza yakin.

Cekilis sonucunu bekleyen tum forum uyelerine bol sanslar dilerim!

DV2025 konusunda bilgiler aciklandiktan sonra takvimi olusturup ilk iletiye ekleyecegim.

Sayın adminimiz sizden bu eb3 vizesi hakkında detaylı bir inceleme bekliyoruz eğer imkanınız olursa buna çok mutlu edersiniz

evet, kesinlikle tum bilgileri -hatta yeni bir baslik olarak- foruma aktaracagim sayin @RaVeNx , hic merak etmeyin.

• ⭐⭐

@Onurfidan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Okadar çok çıkan ve gitmeyecek duydumki anlatamam , çıkmış paraları yokmuş gitmiyolar , çıkmış gitsemmi gitmesemmi kararsız olanlar varmış 😀 keşke şöyle bir 50 dolar başvuru ücreti olsa yada en azından pasaport şartı gelse.

Pasaport şartını kaldırıp rezil ettiler valla bu işi.

Şimdi adam oturuyor bilgisayar başında ömrü hayatında köyünden çıkmamış 80 yaşındaki nenesi için bile başvuruyor ne de olsa ücretsiz diye. Sonra neneme çıktı aa ben onla gidemiyor muyum kalsın…

Forumda gün sayan bizlere çıkmaz valla umudumu kestim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maestro, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@crazycells @gucarslan merhabalar. kazanıp kazanamadığımıza bir turlu bakamıyoruz. sürekli aynı hatayı alıyoruz. Baska yaşayan varmı acaba. bilgilerimizin doğruluğundan eminiz. defalarca kontrol ettik.
    Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

sayin @maestro , eger ceviri eklentisi varsa lutfen once onu kapatin ve sonra yine deneyin.

suradaki bilgileri gozden gecirdiniz mi?

• bu green kart bize çıkmayacak gibi gözüküyor yani demek istedigim çok istiyene çıkmıyor ,istemeyene çıkıyor bu biraz ters drum.bilmiyorum benim fikrim böyle

• ⭐⭐⭐⭐

@fredyjones yok be abi sen öyle hissediyorsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |