Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Cemda evet hocam koyduğu fotoğrafa baktım piksellerinden belli zaten

• @Özgür-Can üst tarafı yapamamış uğraşmadan kesmiş göndermiş bize 🙂

• Kamil fotoyuda kaldırmış 🙂

• @Gürkan-1 ben direk formdan kopyala yapıştır yaptığım halde 3 saat aynı hatayı verdi sonra dediğim gibi yapınca direk açıldı

• Abi atın şunu forumdan lütfen ya böyle saçmalık mı olur , çocuk gibi bizi kandırmaya çalışıyor

• ⭐⭐

ne ara 22 sayfa oldu 2025 odası anlamadım ne çabuk gelip oturmuşlar odaya valla :)))

• Buradan doğruca “dv2025 kazananlar” sohbet odasına ışınlanmak dileğiyle merhaba 🍀

• ⭐⭐

@Cemda Ben şikayetettim iletiyi , admin(ler) konuyu inceleyip gereğini yapacaktır , Case No: 2024 ile başlıyor foto 512 pixel var yada yok , milletle dalga geçmemenin komik olduğunu düşünüyor sanırsam

• @hdemircanusa ben dünde farketmiştim ama kaçtı hemen tekrar girmez diyordum bugünde devam etti.

• Herkese merhaba yaklaşık bir yıl boyunca forumu takip ediyorum. Kendimce bir totem yapmıştım ilk iletimi kazanınca yazıcam diye ama nasip olmadı. 2024 sohbet odasında çok güzel muhabbetler dönmüştü totemi bozmamak için yazamadım ama ordaki herkese kendimce teşekkür etmek isterim sayelerinde beklemek daha eğlenceli hale gelmişti... gördüğüm kadarıyla da ordan kimseye çıkmadı 😔 hayırlısı değilmiş. İnşallah bu son sohbet odası olur ve aşamalar odasına geçiş yapabiliriz...

• ⭐⭐

@debbieLA77 O kadar bunaldım ki , klavyeden çıkarıyorum acısını , görülen oki 22 sayfaya ulaştığımıza göre yanlız değilim 🙂

• ⭐⭐

@Cemda yazdığınız gönderiyi hatırlıyorum net olarak , ekran görüntüsü alıp editlediği için pixel sayısında düşüş olmuştur diye düşündüm , case no bakınca anlaşılıyor

• ⭐⭐

@serel Sağlık olsun totemi bozsaydınız içinizde ukte kalabilirdi , bende Çıkarsa işler iyice zorlaşsın çığırından çıksın diye Pasaport başvuru bile yapmamıştım , totemim tutmadı benimde 🙂

• İyi akşamlar herkese, burası 2k'yı görür artık bu kez 🙂

• ⭐⭐

@hdemircanusa kazanamayan herkes aynı durumda merak etme geçirdiğim en kötü pazarlardan biriydi allah sağlık problemi vermesin gerisi bir şekilde hallolur

• ⭐⭐

@debbieLA77 Amin , maalesef benimde en kötü pazar günlerimden biriydi , dediğiniz gibi Sağlık başta gelir , teselli arıyor insan bir şekilde , 15418534176 kere kontrol ettim belki bişey olur diye 🙂

• ⭐⭐

Canı gönülden pasaport şartı gibi caydırıcı şartlar gelmeli ki boş beleş kişilerin önüne geçilsin ama imkansız. ne kadar istesem de havada kalacağı için bu istekten öteye gitmiyor 😃
    Sonuçların açıklanacağı son güne kadar kazandım hayallerine girip ds260 nasıl doldurulur havasına girilmemesi gerektiğini anlamışsınızdır umarım.
    dayak yemeden dayak atmayı öğrenemezsin

• Görsel gönderemedim, Facebook sayfasında az önce bir paylaşıma rastladım, “bana çıkmadı eşime çıktı o da ev hanımı lise mezunu da değil, bu durumda süreç nasıl işliyor” diye. Eğer olmayacaksa formu doldurmayacaklarmış.
    diyeceklerim bu kadar..

• @WhiteK O kişilerin kulaklarını çınlatıyoruz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |