DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Lossantosdy Mümkün değil uyuyamazsın , sen şimdi gözlerini bi kapatıcan , hemen kazandığın anı hayal edeceksin , sonra mülakat felan gidiş serüveni hayali , sonra o istediğin ev o istediğin araba derken bi oraya kıvranacak bi buraya kıvranacaksın 😂

• Çok yoruldum çok zamandır bekliyorum inşallah o sene bu senedir..

• ⭐⭐

@hdemircanusa Sosyal medya için background check yapılıyormuş, yani ne kadar derinlemesine inceleniyor bilmiyorum ama sanırım belirli anahtar kelimeleri taratıyorlar robotla. ( terör ve usa için tehdit içeren durumları tespit etmek için ) Trump döneminde forma eklenen bu sorular, Biden döneminde de aynen devam etti. Hesap private olunca ne yapıyorlar derseniz, sanırım bir şey yapamıyorlar. Meta ve diğer platformlar kendilerine data paylaşımı yapmıyorsa tabi 🙂

• @travelleth Benim ilk başvurum bende bile heyecan yok

• @tufank Hükümetler için profilin gizli olması herhangi bir problem teşkil etmez her türlü görebilirler profili zaten bu nedenle örneğin Türkiye'ye Ofis açmalarını istiyorlar.

• Herkese bol şanslar😃 😇

• ⭐⭐

@tufank Çok doğru robot kelimelerle tarama yapıldığına bende inanıyorum , benim Instagram sürüngen hayvanlar ile akvaryum fotoğraflarıyla dolu buyursun baksınlar 😂😂

• Gunaydin arkadaslar. Umarim bu aksam hepimize hayirli ve biraz olsun mutlu bir gun olur..

• ⭐⭐

323 online kullanıcı daha açıklanmaya 6bucuk saat var

• ⭐⭐

@gariban Çok rahat 700-800 olacak , geçen seneden hatırladığım

• ⭐⭐

@hdemircanusa 1000i geçer gibime geliyor

• Heyecan yüksek

• ⭐⭐

@Fast Türkiye de ofisi açmalarını daha çok bizim hükümet istiyor olabilir vergi toplamak için 🙂 Yani spesifik bir terör tehditi, suçlu takibi için hükümetler platformlardan data talep edebilir ama her konu için de" aç şu database'i diyemezler". Tabi burada USA'in gücü ayrı, firmalar da oraya bağlı olduğu için genelde üzerlerinde baskı kurabilirler.

• ⭐⭐

@gariban 1000 görmedik diye hatırlıyorum geçen sene ama bu sene katılım fazla foruma 1000 geçse bile şaşırmam

• ⭐⭐

@hdemircanusa hahah iyiymiş. Green card alıncaya kadar çicekler böcekler, böyle şeyler paylaşalım güzel güzel.

• Arkadaşlar büyük gün geldi çattı. Tüm forum üyelerine bol şans diliyorum. Allah'ın da izniyle inşallah hayallerimize kavuşma zamanı geldi.

• Dv2024 sohbet odasında son zamanlarmız artık bir odaya daha veda edicez😔

Hepimiz buraya ortak bir amaç,hayal için toplandık ve bu uzun bekleyişin sonu geldi artık umarım hepimiz beklediğimiz sonucu alırız🙂

• Umarım 2. başvurumda talihli olurum.En iyi doğum günü hediyesi olur benim için 😀 En çok isteyenin kazanması dileğiyle.. Herkese bol şans,akşam görüşürüz.

• @Evrenos Evet hocam bu bir ironi idi. Bazı arkadaşlar da gerçek sandı. Üstelik imzaya başvuru bilgilerini taşımış olmama rağmen. 🙂

Forum mailine yazdım fakat cevap alamayınca yeni üyelik oluşturup mesaj yazma ihtiyacı hissettim.

Ben @Ballistix ve ilk başvurum. Bir ironi yapalım dedik, imza bilgilerinde başvuru olmasına rağmen hiçbir gerekçe gösterilmeden ya da uyarı yapılmadan tabir-i caizse forumdan şutlandım.

Anlam verebilmiş değilim. Forumda ironi yasak mı?

• ⭐⭐

@tufank evet içimdeki westside’lı karakteri gizliyorum , günde bir saat sisteme söven Amerikan rap dinliyorum halbuki 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.5k

| | | |