DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx forumda var örneği ve bol olanı onu doldurup , olurda kazanırız diye beklemeye başladık.

Hangisiymiş ya o ben bi pdf yi biliyorum o da doldurulmuyor yani

Word şeklinde boş form hazırladım kendime o şekilde karşılarına cevaplarımı yazdım ben

Bu dosyayı hazırlamanız ne kadar zamanınızı aldı? Doldurmayanlar açısından soruyorum, kazanıp hazırlığı olmayan için ortalama bir süre belirleyebilmek açısından evraklar tamamsa diyelim yada şu evrak için şu kadar beklersiniz diyebilmek adına

2005-2011 ve 2011-2020 arası seni ne durdurdu abi başvurmamak için bi an kalp krizi geçiriyodum adam 2005 den beri başvurmuş çıkmamış diye sonradan çözdüm 😃

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx forumda var örneği ve bol olanı onu doldurup , olurda kazanırız diye beklemeye başladık.

Word şeklinde boş form hazırladım kendime o şekilde karşılarına cevaplarımı yazdım ben

Bu dosyayı hazırlamanız ne kadar zamanınızı aldı? Doldurmayanlar açısından soruyorum, kazanıp hazırlığı olmayan için ortalama bir süre belirleyebilmek açısından evraklar tamamsa diyelim yada şu evrak için şu kadar beklersiniz diyebilmek adına

Tüm soruları tüm cevapları kendim tek tek yazdığım için 3-4 saatlik bir zamanımı aldı çünkü çevirisini de yaptım. Ama sizlerle kendi cevaplarımı silip paylaşabilirim

Valla çok iyi olur paylaşman

• ⭐⭐⭐

@kemallacin O site her zaman acik cunku DS-260 tum ABD gocmenlik vizeleri icin doldurulan bir form, DV'e ozel degil. Talihli oldugunuzda CN'niz ve confirmation number'iniz atanacagi icin talihliler icin seruven ogrendikleri an basliyor.

• Saat 8:00 - 8:30 gibi evimde olacağım, dosyayı düzenleyip sizlerle paylaşacağım. Sizleri etiketlerim bildirim olarak görürsünüz

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Saat 8:00 - 8:30 gibi evimde olacağım, dosyayı düzenleyip sizlerle paylaşacağım. Sizleri etiketlerim bildirim olarak görürsünüz

Mutlaka bekliyorum müteşekkir olurum

• @lumos O zaman yarın bir nevi zamanla yarış gibi bir durum da söz konusu. Bilgi için çok teşekkür ederim

• @lumos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kemallacin O site her zaman acik cunku DS-260 tum ABD gocmenlik vizeleri icin doldurulan bir form, DV'e ozel degil. Talihli oldugunuzda CN'niz ve confirmation number'iniz atanacagi icin talihliler icin seruven ogrendikleri an basliyor.

Bende sizin gibi düşünüyorum

• ⭐⭐⭐

@RaVeNx Merhaba, Kibristaysaniz, kibrista girmeniz ve surec sonuclana kadar bu mulkata girdiginiz konsololugun temsil edildigi ulkeden ayrilmamalisiniz.
    Kaldi ki, ulkeler arasi pasaport gonderimi kendiyle celisen bir durum, birden fazla pasaport varsa da ulke disina ucuncu ulkeden konsolsluk herhalde postalamaz.

• ⭐⭐

@kemallacin ben sizden kazanırsam rica edebilir miyim çünkü yıllardır hüsran oldu benim için bu yüzden beklemek istiyorum lütfen yarın akşam yeniden konuşalım bu dosyayı aileniz kaç kişilik form aile üyelerine göre değişiyor sanki sizi hazırlık yapmış olduğunuz için tebrik ederim gerçekten çok istediğinizden çaba göstermişsiniz yardımsever olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz umarım kazanırsınız 🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@RaVeNx Yazdigim cevap kendi dusuncem degil bu arada ☺ , gercekte olan durum aktarimi. Mutabik oldugumuza sevindim.

• PDF dosyası var aslında sizde ordan kendi anlayacağınız şekilde kopyala yapıştır word dosyası oluşturabilirsiniz. Soruların sıralaması farklı olabilirmiş

• @lumos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx Merhaba, Kibristaysaniz, kibrista girmeniz ve surec sonuclana kadar bu mulkata girdiginiz konsololugun temsil edildigi ulkeden ayrilmamalisiniz.
    Kaldi ki, ulkeler arasi pasaport gonderimi kendiyle celisen bir durum, birden fazla pasaport varsa da ulke disina ucuncu ulkeden konsolsluk herhalde postalamaz.

Takribi kaç günde gelir pasaport mülakattan sonra bir de mülakatta pasaportun gelmesi için kıbrıstaki geçici adresime gelmesini isteyebilir miyim yoksa ds 260 a şuanki adres olarak mı belirtmem lazım kıbrısta bir adresi

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2005-2011 ve 2011-2020 arası seni ne durdurdu abi başvurmamak için bi an kalp krizi geçiriyodum adam 2005 den beri başvurmuş çıkmamış diye sonradan çözdüm 😃

Ben kendim başvuru yapabileceğimi bilmiyordum paralı şirketlere yaptırdım 2003de gönderdim 2005e başvurmuşlar sonra iş bulamadım o yıl 2009da gönderdim 2011e başvurmuşlar sonra sürekli telefonla sor düzgün cevap alama canımı sıkıyordu bende vazgeçtim derken bir youtube videosu sene 2018 kazanan biri bu forumdan bahsediyor baktim forum kendi başınıza yapabilirsiniz diyor o gün bugün buradayım

• eskiden forumlarda konusulurdu yurtdisina gitme muhabbetleri. simdi kimse konusmuyor bir tek burasi kaldi. herkes facebook gruplarinda. orda da boyle bir konu hakkinda konusamiyorsunuz. forumun kiymetini bilemediler 😃

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ardaktas ds260 6 mayıstan sonra 3-4 gün içinde açılıyor. Önceden doldurulan ds 260 benim boş halini paylaştığım ds260 hazır olarak taslak gibi kayıt ediliyor. Gerçek ds 260 açılınca vakit kaybetmeden taslaktan hemen gerçek ds260 forma kopya yapıştır yapacaklar. sıkıştırılmış dosya winrar ile açmalısın. İçinde boş ds260 ve nasıl dolduracağını anlatan video var.

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

• Boş hali bu değil mi

• son 25 saat
    günleri sayardık şimdi saatleri sayacağız 🗽

• ⭐⭐

@hdemircanusa hangi Walmart'a gittin. haber vereydin ekmek aldırırdım 🙂

• @Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ardaktas ds260 6 mayıstan sonra 3-4 gün içinde açılıyor. Önceden doldurulan ds 260 benim boş halini paylaştığım ds260 hazır olarak taslak gibi kayıt ediliyor. Gerçek ds 260 açılınca vakit kaybetmeden taslaktan hemen gerçek ds260 forma kopya yapıştır yapacaklar. sıkıştırılmış dosya winrar ile açmalısın. İçinde boş ds260 ve nasıl dolduracağını anlatan video var.

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

Bu rarı nası açıyoruz

• ⭐⭐

@RaVeNx farklı şeyler onlar. ds 260'da onunla ilgili bir şey yazmıyorsun. mülakatta vereceğin pasaport için PTT şubesi bildiriyorsun ki o da farklı bir sistem üzerinden. 2-3 güne oraya geliyor vizeli pasaport.
    KKTC ile tehlikeye atma

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |