DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Serap-2 hepimizin boş ds260 formu hazır ve anında kopyala yapıştır 🙂 belkide bu sefer etkisi olmayacak çok stresli bi süreç başından sonuna kadar

• ⭐⭐

@Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Serap-2 hepimizin boş ds260 formu hazır ve anında kopyala yapıştır 🙂 belkide bu sefer etkisi olmayacak çok stresli bi süreç başından sonuna kadar

Hadi bakalım hayırlısı olsun 🙂

• ⭐⭐

Şarjım %1 muhabbet bal gibi akıyor 😀 geliyorum 1 saate

• @Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cemda Kesinlikle çok önemli. Çekilişi kazanmakla iş bitmiyor. CN numarası küçük olacak, erken submit edilecek vs vs

Submit etmek neydi ds 260 ı doldurmak mı ?

• ⭐⭐

@RaVeNx evet eksiksiz doldurup göndermek

• @Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Serap-2 hepimizin boş ds260 formu hazır ve anında kopyala yapıştır 🙂 belkide bu sefer etkisi olmayacak çok stresli bi süreç başından sonuna kadar

Nasıl hazırladınız ? 😃

• @RaVeNx forumda var örneği ve bol olanı onu doldurup , olurda kazanırız diye beklemeye başladık.

• @Cemda *
    boş olanı

• @Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx forumda var örneği ve bol olanı onu doldurup , olurda kazanırız diye beklemeye başladık.

Hangisiymiş ya o ben bi pdf yi biliyorum o da doldurulmuyor yani

• ⭐⭐

@hdemircanusa gel gel... yokluğunu hissettirmemeye çalıştım ama zor 🙂

• @RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx forumda var örneği ve bol olanı onu doldurup , olurda kazanırız diye beklemeye başladık.

Word şeklinde boş form hazırladım kendime o şekilde karşılarına cevaplarımı yazdım ben

• @RaVeNx Yani bilgileri hazır demek istedi bence. Yoksa pdf örnekleri dışında bir belge bulunmuyor

• DS260'ı ne zaman doldurabileceğiz bu konuda 2 farklı cevapla karşılaşıyorum. 2-3 gün sonra mı açılıyor yoksa hemen açılıyor mu?

• @hdemircanusa Kral nerdesin ya özledik

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY 🙏 Cansın abim ya , bi markete çıkayım dedim , trafiğe kaldım 😀

• ⭐⭐⭐

@kemallacin Kazandiginizi ogrendikten hemen sonra baslayin. Beklemeyin.

• Peki ben mesela mülakat yerini kıbrıs yapsam kıbrıstan pasaportu Türkiyeye gönderirler mi yoksa illa kıbrısta ikamet etmem mi lazım gelene kadar ?

• @lumos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kemallacin Kazandiginizi ogrendikten hemen sonra baslayin. Beklemeyin.

Bu doğrultuda aynı gün aynı an DS260 sitesi DV2024 için açılmış oluyor doğru mu anladım?

• ⭐⭐

@kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Word şeklinde boş form hazırladım kendime o şekilde karşılarına cevaplarımı yazdım ben

Bu dosyayı hazırlamanız ne kadar zamanınızı aldı? Doldurmayanlar açısından soruyorum, kazanıp hazırlığı olmayan için ortalama bir süre belirleyebilmek açısından evraklar tamamsa diyelim yada şu evrak için şu kadar beklersiniz diyebilmek adına

• @gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu dosyayı hazırlamanız ne kadar zamanınızı aldı? Doldurmayanlar açısından soruyorum, kazanıp hazırlığı olmayan için ortalama bir süre belirleyebilmek açısından evraklar tamamsa diyelim yada şu evrak için şu kadar beklersiniz diyebilmek adına

Tüm soruları tüm cevapları kendim tek tek yazdığım için 3-4 saatlik bir zamanımı aldı çünkü çevirisini de yaptım. Ama sizlerle kendi cevaplarımı silip paylaşabilirim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

63

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |