DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sky0 kazanan kişi eşin olursa sen gidemezsin kazanan kişi kim ise önce o ds 260 doldurup daha sonra diğer kişiler için doldurulur amerikaya girmeden kazanan kişi diğer kişiler gidemez

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra pandemi çok etkilemiş pandemi öncesi SF ile şimdiki SF arasında bile bir çok fark var benim gözle gördüğüm. Burada yaşayan bir çok amerikalıdanda aynı düşünceyi duydum konuşurken

İyi yönde mi peki bu değişim yoksa kötü yönde mi?
    Yani çok çok pahalı olma durumu hala devam ediyor mu 🙂

• ⭐⭐

@abrakadabra Aslında bu ülke genelinde var , pandemiden beri , Ablam herşeyin fiyatı arttı , benzin fiyatları çok farketti demişti , neyseki 200 TL ile aldığım yakıta kaç lt geldiğini gösterince biraz olsun rahatlamıştı 😁 😁

• Merhabalar herkese,
    Muhasebeciyim ve ABD CPA için araştırma içinde Tesadüfen karşılaştığım burası sayesinde bende 2024 GC ilk kez başvurdum sanırım son başvurum olucak eminim %1 şans dedim artık😊 ancak kazanırsam kimseyi tanımıyorum abd den aslında var ama sanırım yardım etmezler adres için nasıl yol izlemem gerekir sizce çıkarsa

• ⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra Aslında bu ülke genelinde var , pandemiden beri , Ablam herşeyin fiyatı arttı , benzin fiyatları çok farketti demişti , neyseki 200 TL ile aldığım yakıta kaç lt geldiğini gösterince biraz olsun rahatlamıştı 😁 😁

2011'de sıfır model Ford Focus'un depoyu 42 dolara fullüyordum acaba şu an durum nasıl 😃

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Kesinlikle , pandemiden önce Amerika'da alışveriş videolarını izliyorum Tommy Hilfiger'ın o iğrenç gömlekleri 35-50$ arasında , şimdi ise 70-90$ olmuş

• Amerika'da Emeğinin karşılığını alabiliyorsun ve ne kadar pahalı olsada 1-2 haftalık kazancınla son model telefonunu birkaç ay çalışarak arabanı alabiliyorsun .Ve en önemlisi insan olduğunu hissediyorsun TR de 1 milyon versende hissedemeyeceğin o duyguyu

• ⭐⭐

@abrakadabra Ablam Jeep grand cherokee'yi 76$ fullemiş oluyor , 2011 Ford Focus depo hacmi 13.5 Gallons - ortalama 3.10$ dan alsanız yine 42$ fullleniyor 😁 😁

• ⭐⭐

@Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika'da Emeğinin karşılığını alabiliyorsun ve ne kadar pahalı olsada 1-2 haftalık kazancınla son model telefonunu birkaç ay çalışarak arabanı alabiliyorsun .Ve en önemlisi insan olduğunu hissediyorsun TR de 1 milyon versende hissedemeyeceğin o duyguyu

TR de 1 milyon versende hissedemeyeceğin o duygu ( Kesinlikle çok çok doğru )

• ⭐⭐

@gnay Bu ilk iletiniz sanırım , öncelikle Hoşgeldiniz foruma , Airbnb yoluyla yapanda var , Bir çok youtuber ile iletişime geçip adres isteyende var , bu forumda yardımcı olmak isteyende var , ama hiç adres bulamazsanızda Mülakat günü Konsoloslukta adres güncelleme yapabiliyorsunuz , Havaalanında ABD'ye giriş yaparkende görevli soruyor amaönemli olan mülakat gününe kadar bulmanız gerektiği , adres olmazsa vize çıkmaz kesinlikle

• Merhabalar sıze cılgın fıkırlerımle geldım amerıkaya gittik diyelim ev vermıyorlar etmıyorlar çekme ev buyuklugunde acılan karavanlar var onlardan alıp karavan parkında yasamak nasıl olur acaba dıye dusundum houston ıcın baktım baya bı yer var acaba hıc o sekılde yapmıs arkadas var mıdır

• ⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra Ablam Jeep grand cherokee'yi 76$ fullemiş oluyor , 2011 Ford Focus depo hacmi 13.5 Gallons - ortalama 3.10$ dan alsanız yine 42$ fullleniyor 😁 😁

Vallahi öyle bir şeydi 3'lü bir şeylerdi 😃👍🏻

• ⭐⭐

Mobil evler var Texas ta ortalama 9.000$ 15.000$ arasında fiyatlar eve ve bölgeye göre değişiyor , üstünde kaldığınız arsaya kira ödüyorsunuz , küçük ghetto mahalleleri gibi oluyor ama biraz , yani pek göçmen için önereceğim birşey değil ☺

• @hdemircanusa tşk.edrm. Evet ilk kez yazıyorum Airbnb e baktım nasıl güveniceğiz onu anlayamadım 🤔 hayali bir ev veya oda kiralayabiliriz o açıdan

• ⭐⭐

@abrakadabra Şuan Florida'da 3.60 - 3.80 civarı , en fazla 43-44$ fullenir , Türkiyede 2011-2023 arası hesap yapmak istemiyorum , keyfimiz bozulmasın 😁

• ben dırek senelık kira ödemek ve onermek yerıne o paraya bır karavan alıp aylık cuzi miktar kira ile 1 sene kalıp kredi skoru elde ettıkten sonrada karavanı ortalama bır fıyata satıp daha az zararla kurtulabılır mıyım dıye dusunuyorum bakınız ornektekı gıbı bır yer -Lakeview RV Resort-

• Merhabalar çekiliş çıkma ihtimaline istinaden benim lisem ben mezun olduktan sonra yıkıldı başka yere taşındı liseye giderkenki adresi mi yazmam gerekiyor yoksa yeni adresi mi şimdiden teşekkürler

• Karavan parkları ABD de genelde serserilerin yaşadığı yerlermiş suç işleme potansiyeli yüksek kişilerin konakladığı yerler olurmuş.Youtube videolarında çok rastlamıştım..yani onların serseri takımıda gördüğüm kadarıyla çok tehlikeli oluyor silahlanma oranı çok yüksek çünkü herkes silah alabiliyor

• @Cemda evet o kısmı benmde aklımda ama nezıh yer vardır dıey dusunuyorum ondada buyuk ıhtımal normal ev kırasını gecer aylık

• ⭐⭐

@umutcetnkaya Burayı biliyorum , Camspot üzerinden rezervasyon yaptırıyorsunuz , size ön bilgi verip müsait gün bilgisi veriyor , Benim bahsettiklerim bu şekilde değil , burası güzel biyer Kredi skorunuzu herkesin yapmak istediği ubereats- lyft gibi işlere merak salmadan ABD'ye vergi ödeyen herhangi bir firmada 2 yıl kadar çalışıp güzel kredi skorları kazanabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |