DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@mikael Ama olsun , birgün forumda sevinçten havalara uçaçağımız günlerde gelecek , benim başka ülkede gözüm yok

• ⭐⭐

@hdemircanusa aha işte bu 🙂 yerim idealleri 🙂

• Önceki başvurlarda ds260 ı aynı gün e dolduranlardanda mülakat sırası gelmeyenler olmuş, acaba sıra numarası mı formu hızlı doldurmak mı nedir sorun

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY 😆 😆 😆 😆 tabii , ilk market alışverişini de senatör eşliğinde yapıyorsun

• ⭐⭐

@hdemircanusa puahahahhh... sanırım sen de Walmart'cısın 🙂 aklına direkt market geliyorsa 🙂

• ⭐⭐

@delpooro İnşallah

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Valla öyleyim , benim baldıza tembihledim , markete giderken hemen görüntülü arıyorsun diye , o sürekli Marshalls' a gidiyordu , dedim bu kafayı değiştir artık , ben walmart görmek istiyorum diye , saolsun benim yüzümden 20 mile daha fazla sürüyor 😆 😆

• ⭐⭐

@Cemda normal şartlarda belirleyici ds 260 doldurma tarihi değil zaten sadece. hatta öncelikli olarak değil. ama bu yıl işin o boyutu da karıştı.
    sonuç itibarı ile, "ds 260'ı ilk dolduran benim, ilk mülakat benim" mantığı doğru değil...

• @SUAT-GUNAY iklim yüzünden ya Urfa yazın hava zaten 40-50 arası 60 dereceyi gördüğü bile oldu
    Kısacası çölün şehirleşmiş hali bizde alıştık haliyle 🙂

30 derece de bile üşüyorum siz düşünün artık🙂

Sıcak eyalet olsun yeter

• ⭐⭐

@Sabri-FT haa bak bu önemli bir durum, belirleyici oldukça. kuzey taraflar senin için kapandı o zaman 🙂 texas, florida muhtemeller 🙂

• ⭐⭐

@Sabri-FT Benimde 1. önceliğim Sıcak olsun , yağmur damlası dahi görmek istemiyorum 😆 Orlando şimdilik istediğim tek yer

• @hdemircanusa inşallah

• ⭐⭐

@hdemircanusa geçen yıl Orlando walmart listesi bile yapmıştık yahu 🙂
    Costco uymaz, Walmart iyidir.

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Aynen abi ben sıkıldıkça portakal suyu almaya giderim 🙂
    bu arada hiç alkol reyonunu gördün mü Amerika'da cin çok tüketiliyor mu acaba

• ⭐⭐

@hdemircanusa hocam alkol için ayrı dükkanlar da var, rakı dahi var. ama walmartta da var alkol reyonu.
    Cin de var rahat ol 🙂

• YouTube da rüknettinbey kanalı var orda sürekli cin içer , litre litre alır ama o Costco cu size uyardı bilmem 🙂

• @SUAT-GUNAY motosiklet kullanmayı seven biriyim yani benim için yillin çoğunluğu güneş olucak,kiş olmasın,yağmur olmasın öyle bir eyalet işte😅

Bu kriterlere uygun bir yer var mı🙂🤔

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Yav burda bir cin denedim reyonda ilk defa görünce , bayıldım tadına, gittim markete , Ürünün devamı yokmu , maalesef delist ürün dediler , tadı damağımda kaldı yahu 😊

• ⭐⭐

@Sabri-FT Genel olarak Florida'nın istediğiniz her bölgesi bu koşullara uygun

• @hdemircanusa aynı bende sizin gibiyim yağmura bir türlü gelemiyorum nedense yada öyle aliştik😅

Orlando da hava durumu nasıl yillin geneli

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |