DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@paşa teşekkürler 😻

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@paşa bı de kedi Ahmet'e gitmek istiyomus adanada sokak lahmacuncusu 😄

@Simge-Kutlu kopun kopun gelin her zaman beklerim 🙋♂

• @Simge-Kutlu ben de o günü merakla bekliyorum bana diyor ki çıkıp çıkmayacağı belli değil çıkınca araştırırız bakarız diyor yav belli olduktan sonra zamanımız kısıtlı hangi birini araştıracağız ben 2022 Haziran ayından beri araştırıyorum halen her gün yeni bir bilgi buluyorum diyorum hele çıksın bakarız dedi bakalım çıkarsa tepkisini ne olacak 😂

• @paşa 2 bebeyle canakkaleden adana pek parlak fikir değil gibi duruyo sanki 🤭 greencard çekilişini kazanırsak, mülakatta alırsak mülakat için Ankara'ya gittiğimizde adanaya da gidelim şöyle gerçek bı kebap yiyelim dedik Ankara'dan da çok uzakmis 🙈 kebap yemek haram oldu resmen. Bizim buralarda hiç yok malesef bı yer açıldı bı kaç sene önce adi 01 ama sadece adı 01 adanayla alakası yok 🤦 artık bizim kebap yeme işi Amerika'daki partiye kaldı 😄

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@paşa 2 bebeyle canakkaleden adana pek parlak fikir değil gibi duruyo sanki 🤭 greencard çekilişini kazanırsak, mülakatta alırsak mülakat için Ankara'ya gittiğimizde adanaya da gidelim şöyle gerçek bı kebap yiyelim dedik Ankara'dan da çok uzakmis 🙈 kebap yemek haram oldu resmen. Bizim buralarda hiç yok malesef bı yer açıldı bı kaç sene önce adi 01 ama sadece adı 01 adanayla alakası yok 🤦 artık bizim kebap yeme işi Amerika'daki partiye kaldı 😄

@Simge-Kutlu çekilişi kazanıp mülakata gelelim o gazla üç bilemedin dört saatçik yoldan sonra şöyle bir sofranın sizi karşıladığını hayal edin ben başka bir şey demiyorum 🙂 Adana dışında Adana yememeye özen gösteriyorum her şey yerinde güzel. Her kültürün kendine has özellikleri var çakmalardan uzak durun lütfen 🙂

adana_sofrasY_ankarada_kebap_nerde_yenebilir.jpg

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE kankama laf yok 😃 @goyro666 bu arada ben 4 kere ayak bastım geldim burdayım anormal olan ben miyim 😃

Arkadaşlar ben yaşlıyım. Valla alıntısız yazınca, kim neye cevap verdi hiç bilemiyorum. Güleyim de ayıp olmasın 😂 (kankan kim be?)

Bu arada bir itiraf. İmla kurallarını da çok bilmem. Güzel duracağını düşündüğüm yere virgül koyarım. Bak mesela, burada güzel durdu 😂

2 dk girmedik 5 sayfa konuşmuşsunuz. Okunmamış 5 sayfanın (içinde dönen geyiğin) enerjisi ile dolup şımardım bak biraz.

Bunların üzerine 2 senedir sakladığım resmi yapıştırayım tam olsun.

california-los-angeles-yesilkartforum.com-BE.jpg
    ❤

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

o degilde bekar giden olursa orada hemen birini bulup evlensin bizede davetiye göndersin o şekil de gelme şansımız olur bari 😃

Orada evlenmek için buradaki tüm nasiplerimi elimin tersiyle ittim 😎 Artık kimse de gelmiyo 😕

• @Simge-Kutlu hahaha hoşbuldumm valla yaptığımız doğru mu bilmiyorum... İnşallah üzülmeyiz. Çünkü ben çıkmazsa baya üzülecegim... Belkide açıklandıktan sonra bu kadar düşünsek daha iyi ama insan da engel olamıyor..

• @ErdalK @ErdalK @ErdalK çıktıktan sonra en en iyi ihtimalle en başta ki 1 numara bile çıksaniz 6 ay 🙂 az zamanımız yok yani ki bu iyi senaryo ilk 5 binde olanlar bu yıl daha yeni girdi mülakata 9 ay sonra

• ⭐⭐

@hadi-BE
    o halde Los Angeles görseli bırakayım
    320448843_101979846079447_5160738838260503339_n.jpg

• @Rhonster doğrudur bir YouTube videosunda duyduğumu hatırlıyorum, ben yanlış anlamışta olabilirim. Neyse çokta önemli değil zaten

• @diablo_ercan oooo hayirli olsun aramiza hos geldin 😃 😃

• ⭐⭐

Eee hani bana :)) herşeye mesaj yazıp bir an önce almam lazım 🤪🤤😂

• ⭐⭐

@goyro666 hoş bulduk efenim. 😁

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE
    o halde Los Angeles görseli bırakayım
    320448843_101979846079447_5160738838260503339_n.jpg

Yaşaaa..

• ⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu doğru demiş 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE o kazandım diyip kaybolan arkadaş Chandler 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE aynı durumdayız 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE bu arada Los Angeles i boşverin bence 2 kere gittim havasında bile esrar kokusu var

• @paşa off vallahi gece gece iyi olmadı şimdi bu 🤭 ama evet kesinlikle haklısınız her şey yerinde güzel oluyo

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |