Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan teşekkür ederim bilgi için. Sürecin kolaylaşması iyi mi oldu kötü mü oldu acaba...

• ⭐⭐⭐

@kugutex, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu pasaport randevusu alınamıyor. Hiç boş yer yok. Nasıl yapicaz varmı bilgisi olan. Eşim için almam gerekiyor

3 yorum öncesini okudun mu?

@aemte, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sytahmt
    Bende 1 aydır randevu alamıyordum.İlçelerde randevu açıktı ancak evimin dibinde varken uzağa gitmek istemiyordum.Nüfus müdürlüğünden bana,İptal olunan randevular oluyor, onları takip edin internetten dediler .Bende resmen randevu ekranına kitlendim.Sürekli ekranı yokladım.Sabah kalktım telefon elimde sürekli sayfaya baktım.Şans bu ya bi gün sonraya randevu açıldı,direk tıklayıp onayladım.Ücretide GİB uygulamasından kredi kartı ile ödedim. Ertesi günü sabah gidip başvurumu yaptım .Ancak 1 aydan önce gelmez yoğunluk var dediler.

• ⭐⭐

@berolika kötü oldu tabiki. Pasaport zorunluluğu yokken 250k civarı kişi baş vuruyormus. Pasaport zorunluluğu gelince başvuru sayısı 150k kişi civarına düşmüş. Bu sene rahat 400-500k kişi basvurmustur. Ülkenin durumu belli. Bu da basvuranlara çıkma ihtimalini düşüren bir etmen.

• ⭐⭐ Yasaklı

1 million kişi basvurmustur bence 2023

• @Emrah-Borazan doğrudur. Çünkü sırf başvuru ücretsiz olduğu için bile başvuranları duydum ben süreci bilmeden o yüzden bu sene çok fazla olacaktır. En azından pasaport şartı geri getirilmeli bence o zaman.

• @waterman Tabi çıkmayabilir de bunun garantili bir yöntemi yok ama eşim ve ben ayrı ayrı başvuru yaptık.Çift başvurudan biri denk gelse ne güzel olur.Bekleyip göreceğiz.
    Herkesin gönlüne göre olsun.

• Green Kart ilk önce Tüm Forum Üyelerine
    Özellikle Sabahtan Yatana kadar Forumu takip eden arkadaşlar Hayırlara vesile olacaksa Çıkmasını Dilerim
    #anchor(title)ŞANS ARTIRMA YOLLARI🧑🏿 🧑🏻 🧑🏾 👽

1. Acilen Evlenin
    2. Çocuk Sahibi Olun
    3. Çocuk Sayısını Artırın (Doğum -Evlat Edinme-Tüp Bebek)
    4. Diploma Hacmini Genişletin ( Lisans- Master - Doktora)
    5. Kimseye Karışmayın KKK (Konuşma-Karışma-Kaytarma)
    6. Her sene başvurunuzu dikkatli yapın (Resim Kayıt Evrak)
    7. ALLAH 'tan Hayırlısını ve Bereketlisini isteyip Dua EDİN

UNUTMAYIN ŞİDDETLE İSTEMEK DEĞİL, HAYIRLISINI İSTEMEK GÜZELDİR...

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sayın Cumhurbaşkanım burdan size sesleniyorum pasaport ücretlerini de yetkinizi kullanarak düşürün Sayın Cumhurbaşkanım seslenişim bitti 😃

şimdi bir şey derdim ama sicilimi kirletmek istemiyorum 😃

• @ytrbilgisayar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Green Kart ilk önce Tüm Forum Üyelerine
    Özellikle Sabahtan Yatana kadar Forumu takip eden arkadaşlar Hayırlara vesile olacaksa Çıkmasını Dilerim
    #anchor(title)ŞANS ARTIRMA YOLLARI🧑🏿 🧑🏻 🧑🏾 👽

1. Acilen Evlenin
    2. Çocuk Sahibi Olun
    3. Çocuk Sayısını Artırın (Doğum -Evlat Edinme-Tüp Bebek)
    4. Diploma Hacmini Genişletin ( Lisans- Master - Doktora)
    5. Kimseye Karışmayın KKK (Konuşma-Karışma-Kaytarma)
    6. Her sene başvurunuzu dikkatli yapın (Resim Kayıt Evrak)
    7. ALLAH 'tan Hayırlısını ve Bereketlisini isteyip Dua EDİN

UNUTMAYIN ŞİDDETLE İSTEMEK DEĞİL, HAYIRLISINI İSTEMEK GÜZELDİR...

🙂 ben 1. maddeyi aynen uyguladım.2 ve 3 eksik şuan 🙂

• @ytrbilgisayar ben ilk maddeden elendim diğer maddeler Allah kerim 😄

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@ytrbilgisayar Son cümle önemli. Çıkmaz üzülürsünüz, çıkar mülakat alamazsınız, daha çok üzülürsünüz. Olur da gidersiniz, işler istediğiniz gibi gitmez, yıkılırsınız. O yüzden ben de hayırlısı olsun diyorum.

• @Lossantosdy hepimizin iç sesi olmuş beyefendi 😀 🤭

• ⭐⭐⭐⭐

@Programmer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ytrbilgisayar Son cümle önemli. Çıkmaz üzülürsünüz, çıkar mülakat alamazsınız, daha çok üzülürsünüz. Olur da gidersiniz, işler istediğiniz gibi gitmez, yıkılırsınız. O yüzden ben de hayırlısı olsun diyorum.

Bir tanıdırğım, her ne kadar tasvip etmesem de, kişi başı 15 bin dolara anlaşıp meksika sınırından girdi. Bir akrabasının yanına connecticut a kadar geçti. Henüz 1 ay oldu olmadı. Beğenmemiş şimdi oraları. Ben 10 sene para yapar uzarım diyor. Bu kafadaki adamlar da mümkünse hiç gitmesin amerikaya. Parası neyse vereyim ben dursunlar burada. Yaw sen hiç Maine de sonbaharda oltayla balık tutmayı hayal etmemişsin. Hiç Portland ın kartpostal kıskandıracak manzaralarında bisiklet sürmeyi düşlememişsin. Bir gece vakti ışıklar içinde vegasa girmeyi, bir yaz sıcağında los angales da sandiagoda Houston da gezmeyi hayaletmedin. Yellowstonda grand canyonda bir kamp planlamadın. Dahası bir arkadaşınla uzun uzun yol gitme, dağlardan ovalardan göl kenarlarından geçmeyi hayal etmedin. New yorkta bir kış iki elin cebinde hudson river a bakıp içlenip köprüleri seyretmeyi düşlemedin. Google maps da açıp street view da yaşamayı hayalettiğin sokakta evlere apartman komplekslerine bakmadın. İş nerde olur, çocuğun okulu neresi olur, yakında avm varmı park varmı gezecek yer var mı diye araştırmadın. Mahallenin crime rate ine bakmadın. Dümdüz, amele (çalışan demek) gibi, rusyaya arabistana vs sadece çalışıp para yapmaya giden işçiler gibi, amerikaya gitmeyi değil de her hangi bir ülkeye, neresi olursa, adı sanı özellikleri önemli değil. Bol para yapacağın yer olsun da neresi olursa, o kafayla gittin. Beğenmezsin tabii şimdi.

Benim nacizhane tavsiyem, gideceğiniz yeri sevmeyecekseniz, oraya ait hissedemeyecekseniz, bağlanamayacaksanız hiç boşuna uğraşmayın. Para her yerde kazanılır. Ben eğer sevsem ingiltereye de giderim, fransaya da, hollandaya da.. Schengeni aldınmı nere olursa gidersin avrupada. Bazen bir örnek çıkıyor, montenegroda iş para kazanma ucuza lüks arabaya binme istediğini yeme konusunda bir paylaşım.. Ben montenegroyu istemiyorum ki, neden uğraşayım? Sadece Amerika değil, kanadayı da beğeniyorum. Hoşuma gidiyor. orayı da araştırıyorum.. Ama Connecticut un ''kar'' ını alıp öpüp sarılıp memleket keyfiyle başımdan aşağı savuramayacaksam neyleyim amerikayı???

• @ibrahimasar ne güzel demişsiniz Amerika'yı gerçekten yaşamayacak insanın orada işi ne para her şekilde kazanılır oranın hakkını verecek olanlara çıksın bu yıl inşallah.

• 128 güne 1:30 saat kaldı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

pasaport için bursa ve çanakkale de randevusuz çalışıyor bilginiz olsun.

• @Sencerium zaman geçmeye başladı sanki biraz geçen 130lu sayılardı 120li sayılara başlamışız 🙂

• @ayvalik10 Yok abi Çanakkalede sadece Eceabat ve yenice ilçeleri çalışiyor randevusuz. Merkez randevulu ve tüm randevular dolu. Geçen hafta başvurdum ben de ordan biliyorum. Eceabata geçmek zorunda kaldık biz de.

• @sytahmt randevu tarihinde güncel fiyat ne ise fiyat farkını yatırmanızı isterler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |