Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu pasaport randevusu alınamıyor. Hiç boş yer yok. Nasıl yapicaz varmı bilgisi olan. Eşim için almam gerekiyor

• küçük ilçelerde veriliyor ama yılbaşından sonra muğla bölgesinde randevu var

• @kugutex Her gün sabah 9 dan önce sisteme girip kontrol edin. Bu saatler de bulamazsınız.

• @Rüştü-Gürbüz teşekkür ederim. O zaman Öyle yapcaz artık.

• @kugutex Ehliyetler Pasaportlar Nüfus Cüzdan değişimleri VERGİ DEĞİŞİKLİĞİ nedeniyle büyük yığılma oldu
    Tüm Randevular YENİ VERGİ ORANLARIYLA BİRLİKTE 2023'e KALDI

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın arkadaşlar, bir sorum olacak. Pasaport çıkarmak için 1 aydır randevu alamadım malum yeni yılda inanılmaz bir zam gelecek ben ödemeyi şimdiden yapsam oluyor mu? Zaten randevuya gitmeden önce harç yatırmamız gerekiyor ya ben harçları şimdi yatırsam 2023'te randevu alsam olur mu? Bilgisi olan var mı bu konu hakkında?

E güzel arkadaşım bu zamana kadar niye bekledin... ben ekimin sonuna doğru mu ne çıkartmıştım ozamandan belliydi zam geleceği

• @tolgasatir Bilgi Yerinden Aldım . Şimdiden Öderseniz Fark Alırlar Çok Sıkıntılı diyorlar
    En iyisi randevuyu netleştirin Gitmeden ödemeyi geçin

• ⭐⭐

@Lossantosdy mallık işte 😃 ya işten güçten vakit ayıramadım bi türlü iş işten geçti artık ne yapalım başa gelen çekilir diyeceğiz. Bi de sadece kendim için olsa yanmayacağım eşimle çocuğa da çıkarmak lazım 😞

• ⭐⭐ Yasaklı

Randevusuz calişan ilçeleri komşu il dahil telefonla arayın tektek konuşun. Hatta bugun en yakınınızdaki nvi ye gidip durumu şefe anlatın varlik mahallesinde öyle yaptılar sagolsunlar yoksa İscehisar gidecektim 400 km. Ankaradaysanız bana msj atın

• @aemte hergün arayıp taciz etmeme rağmen 40 gün sürdü. yurtdışına çıkacaktım iptal ettim bu yüzden.

• ⭐⭐

Bende zam geleceğini öğrenince hemen Ekim'de başvuruyu yaptım Kasım'da geldi. Keşke son güne bırakmasaydınız

• ⭐⭐

@Calibraturbo İstanbul'dayım maalesef 😞 çok teşekkür ederim yine de

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy mallık işte 😃 ya işten güçten vakit ayıramadım bi türlü iş işten geçti artık ne yapalım başa gelen çekilir diyeceğiz. Bi de sadece kendim için olsa yanmayacağım eşimle çocuğa da çıkarmak lazım 😞

vallahi eşimde çıkaracağım zaman mırın kırın etti işim var izin alamam resim çekilemem hele bi çıksın bakarız dedi ya bak dedim beni sinir etme yürü dedim 😃 allahım ya zam gelecek duymuyor musun dedim bide ben ısmarladım yani 😃 10yıllık 😃 şimdi de gülerek diyor ki mavişim iyiki çıkarmışız yaa, yemin ederim adamı verem eder 😃

• @Lossantosdy hiçbir yurtdışı planım olmamasına rağmen 10 yıllık çıkarttım babam hala bile ne yapacaksın pasaportu dese bile pişman değilim aklım hala yapamadıklarımda 😀

• ya zaten 1700 tl öyle veya böyle harcanıyor dolayısıyla pasaport almak gayet mantıklı şuan için yurtdışı planın olmayabilir ama zırd dıye benım fırmam gideceksin dedi mesela geçen ay. pasaport olmasaydı bekle allah bekle

• ⭐⭐

Benim firma demez öyle :)) ama yinede çıkardık devletten zengin değiliz sonuçta

• Bu ileti silindi!

• @Sencerium kesinlikle öyle 1700 tl her şekilde harcanıyor oldu da bir fırsat çıktı veya gc bu yıl çıkmadı (ki inşallah çıkar) sonra başvuru yapmak için pasaport istenirse (önceki zamanlarda istenmiş sanırım) hazır elimde bulunmuş olacak

• ⭐⭐

Sayın Cumhurbaşkanım burdan size sesleniyorum pasaport ücretlerini de yetkinizi kullanarak düşürün Sayın Cumhurbaşkanım seslenişim bitti 😃

• ⭐⭐

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sencerium kesinlikle öyle 1700 tl her şekilde harcanıyor oldu da bir fırsat çıktı veya gc bu yıl çıkmadı (ki inşallah çıkar) sonra başvuru yapmak için pasaport istenirse (önceki zamanlarda istenmiş sanırım) hazır elimde bulunmuş olacak

Evet Trump öyle bir kural koydurmustu. Mahkeme kararıyla iptal edildi. KCC nin de evrak istemesi iptal edildi. Süreç fazla kolaylaştı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |