Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy new york times square güzel olurdu 😃

Turist olarak kesinlikle evet 😃

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666 yok mu ilk başvuru da banko hissi 😃 2018 mayısta sonuçlar açıklandı bilerek 3 ay sonra baktım sonuçlara 😑

Ben ilk başvuruda kazananların sayısının, diğerlerinden daha fazla olduğuna kendimi inandırmak adına kendimi bu konuda araştırma yaparken buldum geçenlerde. Uzun bir süre amerika ile ilgili herhangi bir video izlememe kararı aldım, aksi halde kazanamazsam psikolojik olarak şu moda giricem:

😅

• @gnollzy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@inr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy ev bile secmistim hahaha https://www.zillow.com/ tavsiye ederim kesinse 😹 bu da eyalet karsilastirmasi yapip fikir sahibi olmak icin güzel site https://www.numbeo.com/cost-of-living/ tavsiye edilir 😂

Ev araştırması yapmanın zevki bir başka oluyor. Kendi şehrimi bile fazla bilmezken Houston'ın yollarını bile ezberlemiştim. 🙂 Hatta Airbnb'den bir ev sahibiyle Greencard belgeleri için o evi adres olarak göstermem konusunda anlaşmıştık Sonra da Amerika rüyası bir başka zamana kaldı tabii.

Houston güzeldir ben de çok bakındım o taraflara hatta bi ara kendimi kaptırıp direkt land olarak bile baktım 😃 Hani hem çıktı gittik evi falan ayarladık üstüne arsa bakıyoruz tatlı niyetine 😃

Hahah sormayın. İlk başvuru heyecanı diyelim 🙂

• ⭐⭐

@greygoose hahahahha görseldeki gibiyiz 😃

• @waterman bizimkiler travmalı, aşılar için kliniğe götüremediğimiz için hekim eve geliyor,( extra ücret almıyor bunun için) umarım çip uygulaması da ev ortamında uygulanabiliyordur, yoksa uygulama sonrası yavrucakların kendine gelmesi ayrı zorlu bir süreç olacak.. dışarı çıkınca korkudan stresten hasta oluyorlar

• @gnollzy o ilgiyi barınaklarda çok iyi şekilde görüyoruz zaten (!)

• @WhiteK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord çip zorunluluğunu sizden duyuyorum şu an, 3 kedimiz var, henüz çipleri yok hiçbirinin. tv izlememenin yan etkisi desem sosyal medyada da rastlamamışım hiç..
    pasaporttu, ehliyetti şusu busu ; yıl bitmeden yapılması gerekenler listesi uzuyor 😞

geçmiş olsun

Teşekkür ederim, maşallah 3 kedi ile eviniz fazla neşelidir 😃 Benim bir tane var cana yetiyor geçen ikinciyi aldım getirdim istemedi, 1 hafta geçti alışır dedik alışmadı sevmedi kokusuna da alıştı üstüne bile çıkıyordu yeni kedi, gel gelelim bizimki onu asla sevmedi biz de sahiplendirmek zorunda kaldık, Allah kolaylık versin

• Hep Amerika hep Amerika. Buyurun Canadaya gelin arkadaslar.

• Günaydın arkadaşlar, evet belki garip soru olacak ama bazen böyle hayattan bıkmış gibi hissedince neler yapıyorsunuz?

• Merhabalar DV-2024'te çekilişten çıktıktan ve DS-260 Formunu doldurup Gönderdikten sonra KCC'ye E-Mail üzerinden Belge gönderimi yapacakmıyız ? Bazı yerlerde gönderme yapılmayacak Mülakata giderken Gerekli evrakları yanımızda götüreceğiz yazıyor Emin olamadım bilen varsa cevaplayabilirmi şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐

Günaydıııııın

• ⭐⭐

@yenihayaletadam hayattan daha çok bıkmış bi arkadaşımla buluşuyorum ben abi onu dinledikçe ben iyi oluyorum 😂

• Değerli arkadaşlarım; Boşanmanın ne demek olduğunu kesinleşip kesinleşmediğinin ne anlama geldiğini biliyorum. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Ben artık Legally Seperated diyip başvurdum. Elenirsem de kısmet der geçerim. Zaten diğer türlü hiç başvuramıcaktım. He oldu ki milyonda bir şans vurdu bana çıktı. o zamanda mülakatta izah ederim. "evlilik birliğinin temelinden sarsılması" esaslı açılan davalarda Türkiye'de yasal olarak birlikte yaşayamazsınız. Bana uygun oydu bende onu seçtim derim. madem TR'de yok bu seçenek neden çıkıyor o zaman? var ki çıkıyor? Daha öncede belirttiğim gibi Legally Seperated kısmına hukuken baktım okudum. "Eşler isterse süreci sonlandırıp normal evliliğe devam edebilir, nafaka, velayet ve tazminat gibi hususların karara bağlandığı süreci ifade eder diyor. Bu durum birebir boşanma davasının açıldığı sürecin devam ettiği dönemi ifade ediyor. Tabi ki bu benim yorumum. En azından elenmezsem ve bana çıkarsa söyleyecek sözüm olur. Ya da o zamana kadar nüfustan düşer boşandık der geçerim.

• ⭐⭐

Bu sabahın köründe, daha horozlar ötmeden başvuruları yaptık.
    İlk defa çekiliş o kadar umrumda değildi ki bu sefer başvuruyu erteleye erteleye unutacaktım.

Artık şevkim kaçtı kaç senedir başvurmaktan, şimdi gider böyle şevkimiz kaçmışken çıkar 😃
    Forumdaki tüm kullanıcılara şimdiden bol şans.

• ⭐⭐

@marmarisdeniz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hep Amerika hep Amerika. Buyurun Canadaya gelin arkadaslar.

Siz işlemleri ayarladıysanız ve Kanada için de tamamsa yarın geleyim ben 😃

• @sytahmt 😂 😂 😂 az önce bende yaptım onu biraz iyi gelmedi desem yalan olur işe yarıyor taktik😬

• ⭐⭐

@yenihayaletadam abi, yaramaması mümkün değil 😃 Benim arkadaş bi anlatıyo en son ben "Ulan bendeki de dert mi?" diye kalkıyorum masadan 😃

• @yenihayaletadam foruma giriyorum mülakat anılarını okuyup gün sayıyorum.

• @hasnotben o günler bitmez hocam 😕

• @yenihayaletadam Günaydinlar 🌤 hic bir sey yapmiyorum bazen hic bir sey yapmamak gerek , düsünmemek, hareket halinde olmamak ve uzaklasmak. Düsünmemek ki oldukca zor 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |