Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-A hocam böyle gazı veriyorsunuz vallahi tutacağım şuradan bi Boeing atlayıp gideceğiz hep beraber😂😂 Google "uçak kiralama" enter😎😉

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@denizci10, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Yalnız herkes ne kadar doluymuş herkes hemen hemen aynı şeylerden nasıl bıkmış değil mi? O zaman hep beraber uçak kiralayıp gidiyoruz buralardan 😉😎 hazır mısınız arkadaşlar? @academicus @bef_of_amerika @bidünya @Programmer @dytmelek @meli @Famel @hayallerabd ve isimlerini yazamadığım niceleri... haydi hemen yeni hayatımıza dilediğimiz yerde başlayalım...

Bir hikayeden bahsedeceğim. Yılan ve ateş böceğinin.. yılan ateş böceğini yakalamış tam yiyecekken ateş böceği demiş ki beni neden yiyorsun ben senin dişinin kovuğuna gelmem yeme beni lütfen. Yılanda demiş ki senin ışını görmeye dayanamıyorum!

Uzun lafın kısası kimse bizim ışığımızı söndüremez. Değerli hissedilmek işte arkadaşlıkta bunlar çok önemli bunu bugün biz alamıyosak yarın coluğumuz cocuğumuza hiç vermezler. O yüzden değişim şart

Evet ahsenim kimse ışığımızı söndüremesin diye bütün çabamız burada
    ailemizden bile göremediğimiz dayanışmayı orda gösteren herkese sonsuz teşekkürler o kadar değerliki bana yapılmış gibi mutlu oluyorum 🤗

• @OrlandoGücü Vakıf fikri harika haberdar et hepimizi.

• @Zelene neyi kastettiğinizi pek tabii anlamış olmakla birlikte "cemaat" kelimesine karşı bir alerji oluştu hepimizin üzerinde malumunuz.. 😃 şöyle daha bize uygun bir alternatif düşünsek, bolca vaktimiz var nasılsa.. 😃

• @denizci10 çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için. Ben aslında bu başlığa ilk yazdığım yazıda bu konuya değinmiştim. Ben ve eşimin ailelerinde ciddi sağlık problemleri var. Buradan yapılan statü değişikliklerinde (cos- change of status) olası bir sağlık probleminde dönmemiz halinde statümüzü kaybedecektik. Bir de uzun vadede yatırımcı vizesi düşündüğümüz için öğrenci vizesini yatırımcıya çevirmek kulağa pek mantıklı gelmiyor. Siz öğrenciydiniz hangi ara para kazandınız da şimdi yatırımcıya geçiyorsunuzu açıklamak kolay değil.
    Önce uzatalım biraz daha deneyim kazanalım sonra dönelim evimizi satalım ve iş fikrimizi hayata geçirelim durumumuz bu.
    Tabii ki uzatma için her türlü yardımı desteği size de veririm. Ben bu forumdan çok şey öğrendim. Hep almak olmaz nefes gibi verdikçe alacağız.

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@hayallerabd, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@denizci10 valla ben mahalle kurma olayına şakasız çok sıcak bakıyorum.. her millet kurmuş, biz de bir yerden başlarız.. birlikteliğine özendiğimiz gruplar gibi gidenin gelmek isteyenin elinden tuttuğu, iş bulmak için kendi arasında bir ağ kurduğu mahalle neden olmasın? kim hangi eyaletteyse orada bir hayat kurmak isteyene yardımcı olabilir, özellikle bu forumdaki insanlar için bu hiç de zor değil.. daha birkaç gün önce Türkiye'ye dönecek bir hasta için herkesin nasıl seferber olduğunu gördük.. dobarlanın, yıkılmeycesss..

Dün gece bu konuya çok kafa yordum orada makul bir eyalet bulup cemaatleşiyoruz 😄 isim göçen cemaati
    Cemaat mantığıyla cemaat içi yardımlaşma iş paslama sadece birbirimizi tutuyoruz tutunuyoruz hafta da bir buluşup sohbet yaparız ama makara kukaralı yemekli içkili

Ahahah göçen cemaatimi🤭cemaat kelimesi tüylerimi ürpertti ama yemekli içmekle sohbetler kuşağa çok hoş geliyor🥂

• Ne güzel sohbet dönmüş valla cidden bir aile olmuşuz . Eminim herkesin bir meziyeti var ve harika bir mahalle çıkar bu gruptan. @denizci10 uçakta kanat üstü olmasın lütfen ,😃 oğlan başımın etini yer 😊

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd 😂 Aynı şeyi ben söyleyecektim. LA Sevenler Derneği-Birliği, Anatolian Power olur mu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd komün olabilir ya da topluluk 😉☺

• ⭐⭐⭐⭐

@Alper-Bayram anladım hocam. Hayırlısı olsun sizin için. Yatırımcı vizesi için de benim elimden bişey gelirse her zaman hazırım.

• ⭐⭐⭐⭐

@meli biz birlikte güzeliz çünkü 😉 bu arada bugün sizden mesaj almayınca korkmaya başlamıştım ki neyse buradan gördüm 😂😂

• Burada muhtemelen 6 ay ile 2 yıl içinde yerleşik hayata geçeceğimi düşünüyorum. Gc hallolunca Hepinizi tek tek ararım, hep birlikte kuracağız vakfı

• O değilde 3-4 saattir Times Square da geziyorum. Sabahtan beri bir koku var, sarımsağa benzer, heryermi kokar arkadaş derken, 3-4 tane nikılıs cigara sarmış, koku yoğunlaşınca dedim bu Newyork un çivisi çıkmış. Allahım heryermi kokar bee. Acaba bağımlısımı oldum 😂😂 eve gidince canım çekmez umarım.😂
    Şaka bir yana Newyork çocuklu aileler için çok kötü, uzak durun

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Burada muhtemelen 6 ay ile 2 yıl içinde yerleşik hayata geçeceğimi düşünüyorum. Gc hallolunca Hepinizi tek tek ararım, hep birlikte kuracağız vakfı

Vakıf fikri mükemmel bir fikir forum ekibi birlik olursa çok iyi işler yapılabilir umarım hayata geçer Türkiye de ya da ABD de veya dünyanın neresinde olursam olayım elimden geleni yapmaya hazırım

• ⭐⭐

@OrlandoGücü Benim de hep aklımda resmileşmiş bir loca kurma fikri vardı, bu hepimiz için süper bir avantaj keşke diger milletler gibi birlik olabilsek..

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

O değilde 3-4 saattir Times Square da geziyorum. Sabahtan beri bir koku var, sarımsağa benzer, heryermi kokar arkadaş derken, 3-4 tane nikılıs cigara sarmış, koku yoğunlaşınca dedim bu Newyork un çivisi çıkmış. Allahım heryermi kokar bee. Acaba bağımlısımı oldum 😂😂 eve gidince canım çekmez umarım.😂
    Şaka bir yana Newyork çocuklu aileler için çok kötü, uzak durun

Bence sende ordan ayrıl bir an önce kokudan bağımlı oldun ilk günden🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@OrlandoGücü ben demiştim zaten. Koku, ot, fare yeterli sebep gitmemek için

• ⭐⭐⭐

@denizci10 friends,how I met your mother gibi diziler sağolsun beni de New York’a özendirmişti:) ama gel gör ki gerçekler diziyle aynı olmuyor 😅

• @denizci10 🔊 pıh pıh hoşgeldiniz sayın yolcularımız kaptanınız Orçun konuşuyor tk2023 sefer sayılı tek yönlü uçağımız birazdan arzuladığımız hayata kalkış yapacak yolculuk esnasında sizlere sunulan ikramları keyifle yiyebilir zevkinize göre müzik eşliğinde geriye yaslanıp bu güzel yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz
    🇹🇷🛫⌛🛬🇺🇲

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@Zelene, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@hayallerabd, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@denizci10 valla ben mahalle kurma olayına şakasız çok sıcak bakıyorum.. her millet kurmuş, biz de bir yerden başlarız.. birlikteliğine özendiğimiz gruplar gibi gidenin gelmek isteyenin elinden tuttuğu, iş bulmak için kendi arasında bir ağ kurduğu mahalle neden olmasın? kim hangi eyaletteyse orada bir hayat kurmak isteyene yardımcı olabilir, özellikle bu forumdaki insanlar için bu hiç de zor değil.. daha birkaç gün önce Türkiye'ye dönecek bir hasta için herkesin nasıl seferber olduğunu gördük.. dobarlanın, yıkılmeycesss..

Dün gece bu konuya çok kafa yordum orada makul bir eyalet bulup cemaatleşiyoruz 😄 isim göçen cemaati
    Cemaat mantığıyla cemaat içi yardımlaşma iş paslama sadece birbirimizi tutuyoruz tutunuyoruz hafta da bir buluşup sohbet yaparız ama makara kukaralı yemekli içkili

Ahahah göçen cemaatimi🤭cemaat kelimesi tüylerimi ürpertti ama yemekli içmekle sohbetler kuşağa çok hoş geliyor🥂

Kelime olarak değilde isleyisleri iyi birbirimizi kalkindiriyoruz her hafta buluşma gecesi olur ben sosyalleşme den yaşayamam hep çalış çalış olmaz hem arada birbirimizi gazlarız ben çok iyi gaz veririm bak @ahsenaydgdu topla bizi uygun bir site denk getir en geç seneye oradayız ayy cadılar bayramında orada olalım kostümlü falan bak size abur cubur sepeti yapacağım
    Konular başlık amacının dışına taştı ama 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |