Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar, ben greencard kazandım, yeni mezun bilgisayar mühendisiyim. Amerikada tanıdığım kimse yok ve tek başıma olacağım.
    Adapte olmamı kolaylaştıracak deneyimleriniz ve bilgileriniz varsa paylaşır mısınız rica etsem ? Gidince ilk ne yapmamı önerirsiniz?
    Gitmek istediğim yerler kuzey doğu kıyıları. Daha önce New York'a gittim ama tek başına kalmak için pek uygun görünmedi ve çok fazla evsiz vardı. Daha güvenilir bir yer var mı önereceğiniz?
    Ve yapmam gereken resmi işler var mı mesela adresimi kayıt ettirmek vs.

• @Laçin-Boz slm NJ de dusunebilirsiniz ancak NY ve NJ eyaletlerinde ev kiralari cok pahali. Bunlara MA ve CT da dahil edilebilir. Nereyi sececeginiz tamamiyla maddi durumunuza bagli. Mesleginiz gecerli bir meslek. Ingilizceniz iyi ise ve networking ya da software de tecrubeniz varsa, ABD nin her yerinde is bulmaniz olasi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |