Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 resmî siteden sorunsuz kırptım artık ellememe gerek yok sanırım

• ⭐⭐

@hasnotben GC için uygun resim örneklerine benziyorsa daha kurcalamana gerek yok.

• Her sene ortalamanın üstünde fiyat vererek fotoğraf çektirdim. Her şeyi kontrol ettim. En ince ayrıntısına kadar ayarladım. Sonuç: çıkmadı. Şanslı bir arkadaş gelip mezuniyet fotoğrafıyla kazandığını söyledi. Arkada yeşillik bile gözüküyordu dedi. Keza evde çekenler de öyle dedi. Şansa bırakmamak için hep garantiye oynadım. Bulunduğum yer fotoğraf için en yüksek fiyatı aldı hep. Hala bunu yapmaya devam edeceğim. Umudum kalmadığı zaman evde kendim çekeceğim… Herkese bol şans dilerim. DV2023’ten çok umutluydum. Yazdıklarımı okuyanlar bilir ki, pasaport şartı kalkarsa işler daha da zorlaşacak demiştim.. öyle oldu. Başvurup unutacağım.. Tüm arkadaşlarıma diliyorum ki her şey istediğiniz gibi olsun.

• @JesusLord şansın dönecektir illaki.. pasaport evet bi etkendir. Sonuçta oran orantı ve loto şans.

• Direk fotoğrafçıdan green card için çektirdiğimiz fotoğrafta ne gibi sikinti oluyor ki. Direk doğru boyutlarda veriyorlar. Ben hiç kontrol sitesinde kontrol etmeden yükledim. Yanlış mi yapiyorum.🙄

• @JesusLord Oranlar iyice düşeceği için en iyisi unutmak hocam haklısınız.

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 resmî siteden sorunsuz kırptım artık ellememe gerek yok sanırım

Resmî kontrol sitesi hangisi?

• ⭐⭐

• @diablo_ercan beyin attığı sitede geçen seneki fotoğrafı kontrol için baktım. Direk şöyle yazdı " Your photo does not need cropping: Photo dimensions are 600x600" yani uygun olmadığını mı anlıyoruz.

• @JesusLord valla bu sefer ben de evde cektim 😃

• @frkbzdg "Fotoğrafınızı kırpmaya ihtiyaç yok. Zaten 600x600 ebatlarında." 601x601 yaparsanız pikselleri paint uygulamasından veya adobe photoshop'tan. Ondan sonra yüklerken sıkıntı çıkmaz. Uygun hale getirebilirsiniz böylelikle.

• @ranje teşekkür ederim geçen sene böyle yüklemiştim fotoğrafları, yanlış olmuş demek ki. Pikselden dolayı sıkıntı yaşıyoruz. fotoğrafçıya pikseli 601x601 olarak ayarlatarak at desem de olur sanırım.

• @ademirel Selamlar , bol şanslar.

• @SUAT-GUNAY Hocam zaten az şansımız vardı artık şansımız yok. Samanlıkta iğne aramaktan beter bir durum bu. Çıkana yine çıkar da bize çıkar mı? 😃

• @sytahmt Pes etmek yok hocam. Tek hayal Teksas. 😃

• @Ranje dediğiniz gibi paintte yaptım. yükledim siteye bu sefer "accept&proceed" kabul et ve ilerle dedi. öyle yapıp onun onayladığı fotoğrafı indirdim. tekrar atıp kontrol edeyim dedim. yine aynı 600x600 uyarısını verdi. siteden indirdiğimizi kullanmayacağız o zaman dimi? başınızı şişirdim kusura bakamayın. 😞

• ⭐⭐

@frkbzdg siteye yüklediğiniz fotoğraf istenilen özellikleri taşıyorsa kontrol ettiğinizde uyarı hatası verir kırpılmaya ihtiyacı yok gibi. fotoğrafa sağ tıklayıp özellikler seçeneğine basın ve ayrıntılar sekmesi, görseldeki özellikleri görüyorsanız ve istenildiği gibi fotoğraf çektirdiyseniz sorun yoktur. örnek.jpg

• @diablo_ercan sadece çektirdiğim fotoda yata ve dikey çözünürlük sizin attığınız gibi değil bende 305-305 yazıyor. ama programa 601x601 olarak attığım ve ardından oradan indirdiğim fotoda sizin attığınız özellikler gibi oluyor. o zaman bir sıkıntı yok diyebiliriz sanırım.

• ⭐⭐

@frkbzdg yazdığınız yazılardan yola çıkarak evet sıkıntı yok diyebiliriz. işinizi garantiye alın. fotoğrafçıdan aldığınız fotoğrafın özelliklerine bakın. ona göre hareket edin. kaliteyi bozmayın yani 😃

• @diablo_ercan aynen fotoğrafçıda sizin attığınız özellikleri gösterip o şekilde kaydedin derim artık. 🙂 çok mu takılıyoruz bilmiyorum ama işimizi de garantiye almak, bunu istemek elimizde olmuyor 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |