Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar @denizci10 abimizin bahsettiği ürünün linkidir, bende geçtiğimiz hafta sipariş etmiştim.

https://www.hepsiburada.com/class-universal-priz-fis-cevirici-donusturucu-p-HBCV00000OGX8Z?magaza=İNDİRİMLİ

@denizci10, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

arkadaşlar merhaba. yakın zamanda abd ye 28 günlük bir seyahatimiz oldu eşimle birlikte. Bu seyahatimizde bizim için çok kullanışlı ve işimize yarayan iki üründen bahsetmek istiyorum. Çünkü gitmeden almanızı ya da yanınızda götürmenizi tavsiye ederim. Yoksa orada almak zorunda kalabilir hatta aramakla uğraşabilirsiniz.

İlk ürün tabi ki priz değiştirici. Ben çok aramadan aldım. Direkt kafama yattı aldığım yerde çalışıp çalışmadığını denedim ve direkt aldım. Sirkeci de Doğubank'ın girişinde soldaki dükkandan aldım. Belki internette de bulabilirsiniz diye fotoğraflarını atıyorum size. Bu aletin en güzel özelliği ABD, İngiltere, Avusturalya, Japonya ve Avrupa da kullanılabiliyor. Hepsini birbirine çevirebilen bir alet. Gerçekten çok kullanışlı yoksa asla tavsiye etmem. Bu çeviriciyi hem telefon şarj aletlerinde hem de bilgisayar şarj aletinde kullanabilirsiniz. Hatta biz seyahat ütüsüyle de kullandık. Zaten size tavsiye edeceğim diğer ürün de seyahat ütüsü.

WhatsApp Image 2022-06-03 at 17.04.28.jpeg WhatsApp Image 2022-06-03 at 17.04.27.jpeg WhatsApp Image 2022-06-03 at 17.04.27 (2).jpeg WhatsApp Image 2022-06-03 at 17.04.27 (1).jpeg

Seyahat ütüsü deyip geçmeyin asla bence çok gerekiyor. Çünkü bazı airbnb evlerinde maalesef ütü olmuyor. Ondan yanımıza aldık. Çok da kullandık açıkçası. Diyeceksiniz ki buradaki aletler 220 V orada 110V nasıl kullandınız. Bu ütünün en güzel tarafı sol arka tarafında düğme ile 220V ve 110V seçme özelliği var. Ondan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca 650 gr diye hatırlıyorum ağırlığını yani çantanızda aman aman bir yer kaplamıyor. Marka modelini söylemek istiyorum ki yanlış olmasın.
    Arzum Ar690 Tripper Seyahat Ütüsü Mor AR690. Görselini de atıyorum.

1_org.jpg

Ben bu iki ürünü de kullandım ve memnun kaldım diye yazıyorum yoksa asla tavsiye etmem.

• Bu adaptorler kisa sureli seyahatler icin uygun olabilir ama voltaj farki oldugu icin uzun sureli kullanim elektronik esyalar icin uygun degil.

• @Murat-Yılmaz uygun olmadigindan emin misiniz? bildigim kadariyla 100-240 arasi calisir ve uluslararasi standartlara uygun yapilir. yani 110 ile de 220 ile de kullanilabilir adaptorler.

• @yuzuf Şöyle ki voltaj ve frekans sınırında olan adaptörlerde sorun yok, diğerleri kısa sürede arızalanıyor.

• Bilet fiyatlari nolmus oyle yav? LA de yasadigimiz icin bize ozel mi bu gecirmece? East coast ayni mi acaba.?
    2017 Kasim IST-LAX gidis donus ( donusu kullanmadim bile ) 1600 TL
    2021 Kasim LAX-IST gidis donus $900
    2022 Nisan LAX-IST gidis donus $1300
    2022 Haziran LAX-IST gidis donus $2600

Esime aldim bilet yarin icin..Ha bu arada fiyatlar ekonomi sinif icin 🙂

• @Betfair39 her zaman aldigim tarihlerde NY ve Boston ucuslarindaki fiyatlara bu sene baktigimda fiyatlarda artis var. 2017, 2018 ve 2019 da ortalama $700 - $800 idi. Gecenlerde kardesime bilet alirken $1,400 odedim. Gas fiyatlari bu sene fiyatlari da ucaklar gibi ucurdu...

• @Betfair39, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Bilet fiyatlari nolmus oyle yav? LA de yasadigimiz icin bize ozel mi bu gecirmece? East coast ayni mi acaba.?
    2017 Kasim IST-LAX gidis donus ( donusu kullanmadim bile ) 1600 TL
    2021 Kasim LAX-IST gidis donus $900
    2022 Nisan LAX-IST gidis donus $1300
    2022 Haziran LAX-IST gidis donus $2600

Esime aldim bilet yarin icin..Ha bu arada fiyatlar ekonomi sinif icin 🙂

son dakika fiyatlari cok yuksek, esim Subatta acilen istanbula gitti, 2000USD odemişti. Planlı yapabilirseniz 3-4 ay onceden almak daha ucuza geliyor ama sartlar bazen ani ucuslar gerektirebiliyor tabiki. Biz 1600USD ye aldık , 2 ay once , Haziran sonu ucus icin. THY o da.

• THY ile online bilet almak genelde daha pahali oluyor. Biz yillardir NJ deki bir travel agentadan aliyoruz ve daha ucuza geliyor.

Bu yaz icin THY ile Haziran gidis, Agustos donus Newark-Istanbul-Adana ucuslari iki kisi icin $2250 odedik. Biletleri Nisan basinda almistik.

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

THY ile online bilet almak genelde daha pahali oluyor. Biz yillardir NJ deki bir travel agentadan aliyoruz ve daha ucuza geliyor.

Bu yaz icin THY ile Haziran gidis, Agustos donus Newark-Istanbul-Adana ucuslari iki kisi icin $2250 odedik. Biletleri Nisan basinda almistik.

...hayirli yolculuklar ve neseli tatiller eski dost..yedigin ictigin senin olsun,geri donuste gorduklerini anlatirsin.

• @sir-altan Cok tesekkurler Altan Abi ☺👍

• İstanbul-New York uçuşumuzu Lufthansadan, temmuz sonuna, iki kişi toplamda 24 bin TL'ye aldık. Fiyatlar uçmuş maalesef. Ancak Haziranda bilet fiyatları 7 bin küsür TL idi. Bir de Ağustosun son günleri o civarlardaydı. Biz maalesef temmuzda gitmek zorunda olduğumuz için bu fiyatlardan yararlanamadık; ama bu tarihlerde almayı düşünenler için paylaşmak istedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Uçuşlarda COVID Test Zorunluluğu Hakkında

uzun süredir devam eden ABD'ye girişlerde zorunlu olan covid testi zorunluluğu pazar günü itibariyle kaldırılmıştır.

• @gucarslan 21 haziranda houstona uçuşum var test zorunluluğunun kalkmasına çok sevindim🙏

• ⭐⭐⭐⭐

@gucarslan artık normale döndük o zaman... hayırlı olsun...

• Merhaba

Salı günü ailece aylanta istanbul uçuşumu var . Acaba coronavirüs testi isteniyormu hala ? Aşı olmadık

• ⭐⭐⭐

@neslikaan test zorunluluğu pazar günü kalktı ama aşı istiyorlar.Sizde aşı olmadığı için nasıl bir durum izlerler havayolu şirketinden öğrenmeniz en iyisi olacaktır

• sonunda abdnin beyni çalışmaya başladı. seyahattan önce pcr salaklıktı.
    aşı zorunlulugu da kalkar birkaç aya.

• @neslikaan Esim ve oglum gittiler Turkiye'ye. Ne burada check-in sirasinda nede oraya vardiklarinda hic kimse ne asi karti nede PCR testi sormus.

• Dün 21 bin liraya Istanbul aktarmalı Toronto biletimi aldım. Bugün 29-30 bin lira olmuş, fiyatlar günlüğü bırakın saatlik bile değişiyor nasıl bir döneme denk geldiysek artık 😃

Benzer Başlıklar

• 36
  • 38
  • 1
  • 333
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |