Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Yurt dışı seyahatlerinde avantajlı kredi kartları, kampanyalar vs.

• ⭐⭐

Yurt dışı ve özellikle ABD seyahatlerinde kullanmak için avantajlı kredi kartları, kampanyalar (bilet, otel vs.) gibi bilgileri paylaşmak için bir başlık açmak yararlı olabilir diye düşündüm.

Mil kazandıran kredi kartları var malum. Bunlar avantajlı mı, hangilerini tavsiye edersiniz gibi bir soruyla başlamak isterim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@saulgoodman Yurt dışı seyahatlerinde avantajlı kredi kartları, kampanyalar vs. içinde söyledi:

Yurt dışı ve özellikle ABD seyahatlerinde kullanmak için avantajlı kredi kartları, kampanyalar (bilet, otel vs.) gibi bilgileri paylaşmak için bir başlık açmak yararlı olabilir diye düşündüm.

Mil kazandıran kredi kartları var malum. Bunlar avantajlı mı, hangilerini tavsiye edersiniz gibi bir soruyla başlamak isterim.

Sayin @saulgoodman , serbest kursu konusu mu olsun istiyorsunuz? Yoksa ABD seyahatini ilgilendirdiginden "Yolculuk" alt-kategorisine tasiyayim mi?

• ⭐⭐

@crazycells Ben uygun kategoriyi bulamayınca burada açmıştım. Taşımak daha iyi olur. Teşekkürler...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@saulgoodman Ben Bank of America Travel Rewards kartını aldım. Yıllık kart aidatı alınmıyor. İlk üç ayda 1000 dolar harcama yaparsanız 250 dolarlık puan veriyordu. Bu puanları geçen hafta Yunanistan tatili sırasında kullandım. Ayrıca Yunanistan'daki ödemeleri de bu kartla yaptım, herhangi bir komisyon almıyor. Ayrıca döviz kurunu da uygun şekilde çeviriyor. 1 Euro 1.15 dolar civarındaydı.

• ⭐⭐

@saulgoodman özellikle yurtdısı uçuşlarında THY - miles and smiles programı ile mil biriktirip ülke ye tatile gelince yurtiçi bilet alabiliyorsunuz sadece vergisini vererek oda sanırım en son 35 TL felan dı. Hatta businnes class ta bile ucabilirsiniz bu paraya...

• @hockeyumpire2 miles and smiles programı ile biriktirdiğim millerden amerikaya bilet baktım. 60000 + 3500 TL gibi bir fiyat çıkardı. vergiler o kadar düşük olmayabilir. Eğer amerika'da yaşamak için gidiliyorsa burdaki bankların verdiği kredi kartını kullanmanın bir faydası olmaz. zira amerika daki kredi skoru daha önemli. Amerika'da star alliance ile işbirliği yapan bir kredi kartı illaki vardır. Hem amerikadaki kredi skoru iyileşir hemde mil toplanabilir.

• ⭐⭐

@dreambig benim demek istediğim türkiyede THY ile yurtdısı ucusu almak isteyenler eğer miles and smiles programını kullanırsa ekstra mil alırlar diye. Hiç yoktan iyidir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |