Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu arada genç arkadaşlara Tinder Gold u tavsiye ederim. İngilizce pratik yapmak için deli gibi arkadaş edinebilirsiniz. Ama kadın erkek farketmemsizin one night stand yaklaşıyorlar olaya. Sohbet ettiğiniz 20-30 kişiden bir tane arkadaş tutturabilirsiniz belki. (Ben de öyle oldu) Ama pratik için şahane.

İrlanda'da denerim olmadı. Orada da brezilyalı çok 😃

Özgüvenimi mahvetti ama kardeşim. Küçük adam diye sesleniyor bana 😂
    Sen dikkatli ol😂

• ⭐⭐

@crazycells ben teşekkür ediyorum. illa ki forumun ihtiyacı yoktur ama ufak da olsa ihtiyaç halinde beni her daim (güçten, kuvvetten kesilmediğimiz sürece) dahil olarak düşünebilirsiniz.
    STK konusunda ise, zaten Daçka'ya çok bağlıyım, mümkünse o tarafa ama değilse de sizin uygun gördüğünüz her şekilde taahhütüm her zaman geçerlidir.

• @isocan benim de 15. basvurum esimin 8.basvurusu. toplamda 23 basvuru yapmıs olduk. cıkma ihtimali yok gibi gelse de pozitif enerjiyi gönderip bu sene cıkacak diyoruz 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells ben teşekkür ediyorum. illa ki forumun ihtiyacı yoktur ama ufak da olsa ihtiyaç halinde beni her daim (güçten, kuvvetten kesilmediğimiz sürece) dahil olarak düşünebilirsiniz.
    STK konusunda ise, zaten Daçka'ya çok bağlıyım, mümkünse o tarafa ama değilse de sizin gördüğünüz her şekilde taahhütüm her zaman geçerlidir.

Cumhuriyet vakfı olduktan sonra hepsi olur kanımca. Yeter ki akp döneminde kurulan cemaat vakıfları olmasın. Hatta devlete bağlı bir yer de olmasın. Kızılay'ın bile içini boşaltan adamlar bunlar. Lösev, Darüşşafaka, Tema vs hepsi iyi seçim bence.

• @Ping-PONG Yoook artık 🙂 🙂 ama harbiden de geçenlerde benim bir arkadaşa dedim "olum şu instagramda yabancıların etiketlerine girip oradan insanlarla tanış et" diye. Bir nevi senin tinder muhabbetine benzer. Bana çok mantıklı geliyor dışarıdan insanlarla i,letişim kurup açılmak. Valla Brezilya da çok eğlenceli olabilir he. Yalnız Kanada'dan Brezilya sahillerine direkt ısı değişimi 😃

• @mathematiche İnşallah hepimize çıkar 🙂 çıkma ihtimali yıldan yıla değişse de ortalama %1 desek, baya düşük. Kısmet her şey

• @mathematiche Evli olunca şans biraz daha artıyor, daha bekarım 🙂

• Abi diyelim yarın sonucu kazandık ds260 en son ne zamana kadar doldumam lazım

• @dytmelek kreş konusunda ben de bilgi isterim 🙂 bildiğim kadarıyla önce bir ESL sınavına sokuyorlar. İngilizce seviyesi için. Bu kısımdan pek emin değilim ama belli bir seviyenin üstündeyse ücretsiz kreşlere değil özel okullara yönlendiriyorlar. İnstagramda takip ettiğim biri kızının seviyesi iyi çıkmasın diye dua ediyordu 😂

• ⭐⭐

@uzaysan siyaseti sokmayayım buraya ama düşüncemiz ortada.
    40 yıllık Daçkalı olarak da şahsi önceliğim her zaman Darüşşafaka ama evet diğer STK'lar da göz bebeklerimiz...

• @Hyller benimki hazır tabi düşündüğüm gibi olursa ama şimdi yazmayım bu da totem olsun 😁

• Yasaklı

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG Yoook artık 🙂 🙂 ama harbiden de geçenlerde benim bir arkadaşa dedim "olum şu instagramda yabancıların etiketlerine girip oradan insanlarla tanış et" diye. Bir nevi senin tinder muhabbetine benzer. Bana çok mantıklı geliyor dışarıdan insanlarla i,letişim kurup açılmak. Valla Brezilya da çok eğlenceli olabilir he. Yalnız Kanada'dan Brezilya sahillerine direkt ısı değişimi 😃

Biraz tırsmıyor değilim açıkçası😂 Yunan tatilinde 1 haftada sıcak bir izlenim alırsam eğer kesin gidicem. Rezervasyonu bile hallettim. Yeride aktiviteleri de hepsini paket gibi ödedim tamamladım. (Kız biletini alıp resmini atınca bir günde hallettim hepsini) 😂

Bu 6 ay yenilenme izni toplulukta bir tek bizim şirkette mi var acaba. Sizin şirkette de var mıydı? Onu da konuştum. İstifa etmemiş veya işten atılmamış olursam eğer kullanabilirsin iznini de aldım.

• Yasaklı

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

STK konusunda ise, zaten Daçka'ya çok bağlıyım, mümkünse o tarafa ama değilse de sizin gördüğünüz her şekilde taahhütüm her zaman geçerlidir.

Cumhuriyet vakfı olduktan sonra hepsi olur kanımca. Yeter ki akp döneminde kurulan cemaat vakıfları olmasın. Hatta devlete bağlı bir yer de olmasın. Kızılay'ın bile içini boşaltan adamlar bunlar. Lösev, Darüşşafaka, Tema vs hepsi iyi seçim bence.

Darüşşafaka sayesinde okuyan genç arkadaşlarım var. O kadar iyi bahsediyorlar ki kurumdan ben de güvenirim. Zaman zaman ufak tefek destekler atarım.

• @istanbuladami f1 için çok ileri tarihe mülakat veriliyor o arada hem çalışırım para biriktirmeye devam ederim hem de birkaç schengen seyahatiyle profilimi güçlendiririm diye düşünüyorum. Sadece f1 değil b ve c planı olarak farklı ülkeler ve farklı vize türlerini de düşünüyorum. Durmak yok kovalamaya devam 🙂

• @Ping-PONG Bizde o tarz bir izin yoktu o size özel 😃
    Bizim Brezilya'ya vizemiz de yoktu dimi.. Off gerçekten çok eğlenceli 🙂 🙂 Bir arkadaşım da Kolombiyalı bir kız ile tanışmıştı 1.5 yıldır da görüşüyorlar. Latinler çok sıcaklar gerçekten.
    Ben de bir ara Yunanistan Simi'yi merak ediyordum hatta ilerisi için dedim bir plan yapalım falan. Çünkü gc çıkmazsa 2-3 yere gir çık yapalım ki yarın öbür gün B1'de gol yemeyelim.

• It's the final countdoooowwnn!

• @JessePinkman Kesinlikle mantıklı. Ben de geçende B1 için başvurayım dedim çünkü çok ileri tarihe randevu veriyorlar. O zamana kadar kim öle kim kala ama konsolosluk baya şişmiş anlaşılan

• Yasaklı

@Ping-PONG Bizde o tarz bir izin yoktu o size özel 😃
    Bizim Brezilya'ya vizemiz de yoktu dimi.. Off gerçekten çok eğlenceli 🙂 🙂 Bir arkadaşım da Kolombiyalı bir kız ile tanışmıştı 1.5 yıldır da görüşüyorlar. Latinler çok sıcaklar gerçekten.
    Ben de bir ara Yunanistan Simi'yi merak ediyordum hatta ilerisi için dedim bir plan yapalım falan. Çünkü gc çıkmazsa 2-3 yere gir çık yapalım ki yarın öbür gün B1'de gol yemeyelim.

Bu izin için dil okulu vizesine garanti gözüyle bakıyordum. Kız fikrimi çeldi. Çünkü şirket izni ve mektubu ile geri dönüş mecburiyeti olduğu için alma ihtimali çok yüksek. Patron geçen yaz seni İngiltere ye dil okuluna gönderim mi diye sordu. Pek ilgilenmemiştim. Bu yaz kendim aöyliyicem. Efendim dil okuluna gidiş hakkım hala duruyor mu diye. 🙃 İngiltere vizesi eli güçlendiriyormuş öğrendiğim kadarıyla. Schengen den daha değerliymiş Commonwealth olduğu için.

• ⭐⭐⭐

@Burcu-Boz hanım çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim 🙏🏼

• Yasaklı

@Ping-PONG Bizde o tarz bir izin yoktu o size özel 😃

Bu arada Simi çok pahalı. Kışın git. 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

63

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |