Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG abi fesli maymunu tamamen hindistandaki maymunlar varya onlar olarak yazdim siyasi bir sey degil sildim yinede 🙂

• @marti2771 İnşallah çıkarsa irtibata geçerim sizinle

• You have been randomly selected!

• @ayvalik10 Teşekkür ederim, hemmen incelemeye başladım

• @Zelene Heh işte hepimizin yakalandığı nokta tam olarak bu. Çıksa ne yaparız o an bilmiyoruz ama beklemek ve çıkacak diye hayal kurmak çok tatlı geliyor 🙂

• @Rüştü-Gürbüz Kendi memleketinizin insanları genelleme yapılamayacak kadar kötü insan barındırıyorsa neden Amerika'ya gitmek istiyorsunuz? Azınlık olan iyi taraf mı kötü taraf mı? İyi tarafsa, genelleme yapılması kadar normal bir şey yok. Değiştirilecek şey bizim ''kötü'' diye tabir ettiğimiz kesimin değişmesi olmalı, zaten ''iyi'' diye nitelendirilen taraftaki insanlar yeterince yıprandı bu memlekette, daha fazla sorumluluk yüklemek memleketin durumunu değiştirmez. Sömürülüyorlar yeterince. Bu forumda ya da çevrenizde gördüğünüz iyi insanları tüm ülkeye mal edip karıştırmayın. Aziz Nesin boşuna dememiş.. Söylediğim şey siyasetten bağımsız, tamamen iletişim ve niyetle alakalı. Bu memleketteki ''mazlum'' sayısı dramatik şekilde fazla. Gayr-i ihtiyari burada doğdum diye körü körüne savunacak ya da sempatizanlık seviyesinde takılmak da varolan hiçbir sorunu çözmeye yardımcı olmaz, aksine büyütür. Meslek lisesi benzetmesi, eski meslek lisesi kültürüne hakaret olmuş sadece. Memlekete iltifat edilmiş bile denebilir. İyiyi sömürüp kötüyü yücelten suç makinesiyiz, Allah tüm iyilere dirayet, sabır versin. Çöpten farksız gözümde, çöp konteynırlarından özür diliyorum. Saygılar

• @hascerob Bu tiplemelerin çoğu yalan dolan bence

• Merhaba, bazı mesajlarda DS-260 formu doldurup hazır tutmak minvalinde şeyler görüyorum. Bildiğim kadarı ile bu form DS-160 gibi online doldurulan bir şey. Önceden PDF olarak doldurulursa siteye yüklenebiliyor mu? Yoksa sadece hazırda dursun buna göre sitede doldurur zaman kazanırız mı deniyor?

• bende bu yıl bir arkadaşımla başvurdum
    ben okan görme engelliyim ama avukatın dediğine göre az gören statüm olduğu için bu başvurmam da her hangi bir engeli yokmuş .
    bakalım ümidim var . ama insanların 5.- 10. kez başvuranları görüyorum da çok garibime gitti .

• @hascerob Onlar greencard çekilişine hak kazandınız reklamlarını görüp kendilerine greencard çıktığını sananlar bence 😁

• @blindmanthe siz kaçıncı kez başvuruyorsunuz ?
    @mistralcoo, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob Onlar greencard çekilişine hak kazandınız reklamlarını görüp kendilerine greencard çıktığını sananlar bence 😁

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @Rüştü-Gürbüz Siz yazdıklarımı yanlış anladınız sanırım. Benim tartışma niyetim yok burada hiçkimseyle, tersine her üye benim için çok değerli hepinizin bu forumda emeği var çünkü. Hemen her yazımda da saygılar diyerek bitiririm ama alışkanlıktan değil gerçekten büyük küçük fark etmez saygım sonsuzdur.

Meslek lisesi demek ülkeye hakaret değil, ülkeyi meslek lisesine benzetmek meslek liselerine hakaret dedim. Sanırım yanlış anladınız. Siyaset de yapmadım, sevmem. Mazlum edebiyatını da iyi kötü arasında yaptım, geçmişten bugüne farklı görüşe sahip insanlara yapılanlar arasında değil. İyi niyetlinin sömürüldüğü, kötü niyetlinin/sesi daha çok çıkanın kollandığı adaletsiz memlekete vurguydu benimki. Edebiyat değildir bu arada realite budur gözümde. Size ya da buradaki herhangi bir üyeye neden kendimi kanıtlama ihtiyacı güdeyim? Yetkili mercii misiniz ki takdirinizi aldığımda kıvanç duyayım? Biraz agresif yaklaşmışsınız ama canınız sağ olsun. Saygılar

• @Eluinwe, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz Siz yazdıklarımı yanlış anladınız sanırım. Benim tartışma niyetim yok burada hiçkimseyle, tersine her üye benim için çok değerli hepinizin bu forumda emeği var çünkü. Hemen her yazımda da saygılar diyerek bitiririm ama alışkanlıktan değil gerçekten büyük küçük fark etmez saygım sonsuzdur.

Meslek lisesi demek ülkeye hakaret değil, ülkeyi meslek lisesine benzetmek meslek liselerine hakaret dedim. Sanırım yanlış anladınız. Siyaset de yapmadım, sevmem. Mazlum edebiyatını da iyi kötü arasında yaptım, geçmişten bugüne farklı görüşe sahip insanlara yapılanlar arasında değil. İyi niyetlinin sömürüldüğü, kötü niyetlinin/sesi daha çok çıkanın kollandığı adaletsiz memlekete vurguydu benimki. Edebiyat değildir bu arada realite budur gözümde. Size ya da buradaki herhangi bir üyeye neden kendimi kanıtlama ihtiyacı güdeyim? Yetkili mercii misiniz ki takdirinizi aldığımda kıvanç duyayım? Biraz agresif yaklaşmışsınız ama canınız sağ olsun. Saygılar

Özür diliyorum, yanlış algılamışım.
    "Meslek lisesi demek ülkeye hakaret değil, ülkeyi meslek lisesine benzetmek meslek liselerine hakaret dedim." buydu bahsedilen. Tekrar kusura bakma dostum

• Bu heyecanlı günlerde çok kötü bir haber aldım.. Babamın 4. Evre 4 farklı yerinde kanser olduğunu öğrendik. 😔 Artık bir şeyler için sevinemeyeceğim..

• @Burcu-Boz çok ama çok geçmiş olsun

• @Burcu-Boz çok geçmiş olsun

• @Burcu-Boz Acil sifa diliyorum bir anda cok uzuldum gecmis olsun burcu abla 😞

• Herkese çok teşekkür ederim 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |