DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @Orcrist Bazı illerde sadece merkez olarak belirtilmiş ikametinde onlarda merkez yazdı.

• Hayırlı haftalar ✔

• Arkadaşlar hepinize iyi bir hafta diliyorum.

Bir konuda ufak bir uyarım olacak geçen sene bir aksilik yaşadım ve son güne başvurumu sarkıttım ve bunun sonucunda saat farkını hesap etmediğim için başvurumu tamamlayamadım. Başvurunuzu son güne bırakmayın.

Bu sene başvurumu hafta sonu yaparak aranıza tekrar katıldım. Herkese başarılar diliyorum.

Bu sefer bir fotoğrafçı yardımı alarak işlemi gerçekleştirdim. Elçiliğin sitesinde telefonu yazılı arkadaşlar maalesef dijital bir fotoğrafa fahiş fiyat istemekteler. Biraz araştırma yaptım ve bir arkadaşla anlaşmaya vardım ihtiyacınız olursa diye paylaşmak istiyorum.

Şunu da söyleyeyim bu arkadaşları tanımam reklam amaçlı değil fotoları kontrol ettim sorun yok bütün kurallara uygun lokasyonu uygun arkadaşlar değerlendirebilirler.
    35tl anlaştık Dijital + Baskı 4 Foto veriyorlar.
    Çiçek Fotoğrafçılık
    Yıldızevler, Turan Güneş Blv. No:32 D:36, Çankaya/Ankara
    (0312) 441 23 61

• ⭐⭐⭐

@Rüzgar ben de bu sene son gün başvurayım diyordum totem olsun bir rivayet var ya son gün başvuranlar kazanıyor diye ama riske atmaya gerek yok 😁 Sizin de nasibiniz bu senedir inşallah 🙏

• @Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüzgar ben de bu sene son gün başvurayım diyordum totem olsun bir rivayet var ya son gün başvuranlar kazanıyor diye ama riske atmaya gerek yok 😁 Sizin de nasibiniz bu senedir inşallah 🙏

Son gün aşırı riskli saat dilimi hesabı yapmayınca patladı. Bu olmasa da sistem yoğunluğu olabilir. İnternet'te sıkıntı çıkabilir elektrik kesilebilir vb. 🙂 Bende sizin gibi düşündüm son gün başvururum diye bilgisayar başına oturduğumda süre doldu yazısı görünce başımdan aşağı kaynar su döküldü resmen.

Sona Kalan Dona Kalır Yapmayın 🙂

• @crazycells hocam doğru yermi bilmiyorumda bugün pasaporta başvurdum e devlete pasaport bilgilerim düşünce başvurabilir miyiz pasaportu elimize almadan

• @MrtGnr; Ben daha fazlasını söyleyeyim: kazanıp gitmiş, green card'ını cebine atmış olanlar bile başvuruyor. Sırf heyecan yaşamak için. Bu genç arkadaşlara gelene kadar daha çok var yani.

• Vaziyet aldım bekliyorum. Bankadaki para mevzusuyla ilgili bir sorum olcaktı; acaba bir yakınımızdan destekle 15bin doları tamamlasak bu hesap dökümünde gözüküp bir soruna neden olur mu?

• @zıpzıp Sorun olmaz mülakat sırasında 15000$ olsun yeter elçilikten çıkınca isterseniz hemen geri gönderin. genede onay aldıktan sonra gerisi tırt.

• ⭐⭐⭐

@zıpzıp, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Vaziyet aldım bekliyorum. Bankadaki para mevzusuyla ilgili bir sorum olcaktı; acaba bir yakınımızdan destekle 15bin doları tamamlasak bu hesap dökümünde gözüküp bir soruna neden olur mu?

"Vizeyi aldım bekliyorum" okudum. Hadi hayırlı olsuuun 🙂

• @Not_Born_Yesterday Şansımız yok ki 😞

• Hesaptaki para direkt eleme sebebi değil diye duydum. Ne kadar doğru bir bilginiz var mı?

• Merhabalar 🙂
    Geçtiğimiz yıldan beri forumun takipçisiyim, bu yıl ilk kez ben de DV Lottery’e başvurumu yaptım. Bu başlık altında mantıklı mantıksız her soruya cevap verip yardımcı olan forum sakinlerine teşekkür ederim. Hepimiz için hayırlısı olsun. İyi haftalar dilerim.

• @cano06 Herhangi bir fotoğrafçıya gidip amerikan vizesi için fotoğraf istiyorum derseniz çekerler ama fiyatı ne olur bilmiyorum ve digital versiyonunu istemeniz lazım.

• @kemalkaraca Yeterli paranız yok ise mülakat sonrası para toplamanız için belirli bir süre verilir toplarsanız vizenizi alırsınız toplayamazsanız ne olur bilememiyorum.

• Bugün pasaportu yenilemek için başvurdum basım makinası arızalıymış geç gelir dedi memur inşallah tarihi geçmez çok üzgünüm

• ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaşlar merhaba. Greencard için çekildiğimiz fotoğraflar 333 dpi ve 656 piksel herhangi bir sorun olur mu bu konuda?

• @emine06 Basım aşamasına geçtiyse edevlet üzerinden numarasını ve son kullanma tarihi yazıyor telaşlanmanıza gerek yok.

• @neo birkaç gün sonra kontrol edeyim e devletten teşekkür ederim 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

173

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.1k

| | | |