DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Başvuruların ne zaman yapılacağı açıklandı mı?

• ⭐⭐⭐

@gungorhan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Başvuruların ne zaman yapılacağı açıklandı mı?

3 sayfa önce yazılan şeyi buraya kopyalayayım.

"Net tarih Eylül ayında belli olacak ama sen Ekim, Kasım gibi düşün."

• ⭐⭐⭐

Bugün yine Amerika'ya gidersem diyip aile bütçesine katkıda bulundum ve almak istediğim bir şeyden vazgeçtim oh be rahatladım almıyorum çok pahalı 😁

• Selam arkadaslar bu sene cekilise basvuracak olan kisilerden kovid asisi vurulma zorunlulugu getirilmis bu konu hakkinda bilgi sahibi olan varmi

• @hadi-BE Ya bunu ben de düşünmüştüm bir ara. İnan ben razıyım "3 yıldır bir ev alamadık" dertlerine bak yemin ediyorum. Burada 33 yıl bilfiil çalışıp orta-alt sınıf araba bile alınamayabiliyor artık. 2-3 yıllık ev alamama durumuna nasıl şükretmeyelim ki sen söyle 😂😂

• ⭐⭐⭐⭐

@TC-H-Karagoz resmi yönerge açıklanmadı kimden duydunuz acaba bunu ?

• ⭐⭐⭐

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Ya bunu ben de düşünmüştüm bir ara. İnan ben razıyım "3 yıldır bir ev alamadık" dertlerine bak yemin ediyorum. Burada 33 yıl bilfiil çalışıp orta-alt sınıf araba bile alınamayabiliyor artık. 2-3 yıllık ev alamama durumuna nasıl şükretmeyelim ki sen söyle 😂😂

"3 yıldır bir ev alamadık" cümlesi zaten gelişmiş ülkelere özel bir durum. Bunu TR'de söylersek döverler. Dalga mı geçiyorsun len sen bizimle diye 😂
    Burada ev kirası 2500 kredi çek satın al, aylık ödeme 5000
    Orada ev kirası 2500 kredi çek satın al, aylık ödeme 2000
    Neyse, susayım ben 😏

• @hadi-BE boşuna demiyorum ben yesilkart hnbs tayfası toplaşıp bir dert sofrası yapsa gece bitmez diye 😃

• ⭐⭐⭐

@TC-H-Karagoz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selam arkadaslar bu sene cekilise basvuracak olan kisilerden kovid asisi vurulma zorunlulugu getirilmis bu konu hakkinda bilgi sahibi olan varmi

ABD göçmen vizesi alabilmek için sağlık raporu almak şart. Bu rapor için Türkiye'de yetkilendirilmiş tek klinik Ankara'da bulunan Unganlar isimli özel bir sağlık kuruluşu.

ABD sağlık konularında yetkili federal kuruluş CDC (Centers for Disease Control and Prevention) sağlık muayenelerine gidilecek kliniklere girme şartı olarak Covid aşılarının vurulması zorunluluğunu getirdi ve bu kural 1 Ekim 2021 itibariyle yürülüğe girecek.

Yani dolaylı olarak Covid aşısı zorunluluğu getirildi diyebiliriz. Fakat ABD'ye giriş için aşı zorunluluğu halen yok.

Başvuru için aşı şartı kesinlikle yok fakat kazanırsanız sürecinizi devam ettirmek için aşı olmak zorundasınız.
    .
    .

Capture.JPG

• @smartcells ekim 2022 mi yoksa ekim 2021 mi yanlış olmasın üstadım

• ⭐⭐⭐

@smartcells ekim 2022 mi yoksa ekim 2021 mi yanlış olmasın üstadım

2021, düzelttim. Uyarı için teşekkürler.

• @smartcells rica ederim. Paylaşım için ben teşekkür ederim 🙂 açıkçası aşı ile ilgili bir yaptırım bekliyordum. Özellikle biontech üzerinde. Bu da isabet oldu 🙂 hayırlısı bakalım

• ⭐⭐⭐

Aşı gönüllülük esasından çıkalı çok oldu. İsteyecrklerdir bence de.

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE boşuna demiyorum ben yesilkart hnbs tayfası toplaşıp bir dert sofrası yapsa gece bitmez diye 😃

Düşünsene kazanmışız, toplanmışız, sabahlamışız. Tadından yenmez yeminle. ( hnbs ne be? 😁 )

• @hadi-BE ahahahha inşallah bee hsnb = Has Not Been Selected 😃

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE ahahahha inşallah bee hsnb = Has Not Been Selected 😃

😂😂

• ⭐⭐

Ben covid aşısı olmadım gerekli görmediğim için ama o green card bana bir çıksın gerekirse sağ kolumdan 5 doz Biontech sol kolumdan da 5 doz Sinovac vurdururum.

• ⭐⭐

@Chromium çıkmasının bir anlamı kalmaz o zaman işte 😂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir ne doğru ne de yanlış bir gözlem 🙂

Ne doğru nede yanlış bir cevap 😂😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE boşuna demiyorum ben yesilkart hnbs tayfası toplaşıp bir dert sofrası yapsa gece bitmez diye 😃

Düşünsene kazanmışız, toplanmışız, sabahlamışız. Tadından yenmez yeminle. ( hnbs ne be? 😁 )

@hadi-BE anca rüyamızda 🙈 yok yok şaka ben inanıyorum olacak 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |