Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, lutfen kiskirtici ifadelerden kacinin. Bu tur konusmalarin ne foruma ne de uyelere bir katkisi yok.

• Arkadaşlar forum da bilgi sahibi olmak için gezerken şöyle bir bilgiye rastladım;
    DS-260 formunu kendiniz ve Green Card alacak aile fertleriniz icin ayri ayri doldurmaniz gerekiyor.

Ben eşim adına başvurdum, çıkması durumunda ds260ı hem asıl talihli eşim adına doldurup, hemde talihli olmayan beni de götüreceği için 2 kez ayrı mı ds260 formu göndereceğiz

• ⭐⭐

@Kedicik1616 tam olarak öyle değil. DS260 formunu eşiniz hem kendisi hemde sizin için dolduracak. Yani başvuran kişi başvurusuna kimleri ekledi ise onlar için de DS 260 da bilgileri girecek. Yani ortada 2 form yok, 2 kişiden oluşan tek bir form var

• Merhaba arkadaslar, bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum yardim ederseniz cok memnun olurum.

Benim annem ve babam resmi olarak ayrilar fakat babamin resmi ikametgahi halen annemle eskiden ayrilmadan once ki adrese kayitli.Yani babam kendi ikametgahini suanda yasadigi adrese aldirmadi.

Kazandigimiz taktirde ds260 formunda anne ve babamizin ayni adrestemi yoksa farkli baska bir adrestemi yasadigi ile ilgili bir soru var.

Sizce babam ile annemi ayni adreste yasiyorlar diye mi belirtmeliyim yoksa babamin ikametgahi annemle ayni olsada ne olur ne olmaz diye kendi yasadigi evin adresinimi yazmaliyim? @crazycells @ayvalik10

Sevgiler, Saygilar.
    Hoscakalin.😊

• Dv2020 bekleme odasında geçen sene bugüne kadar 2380 entry yapılmış. Dv2021 konusunda ise şu an 11045 entry var.
    Sanırım konu çekiliş yapılıp dv2022'ye başlayana kadar entry sayısı 50000 bulacak.
    Forumun en trafiği en bol konusu.
    Bu gereksiz bilgiyi de buraya bırakayım 😁

• ⭐⭐

şafak 130 diyor

• @arnblt Talihlinin dolduruacağı forumda zaten eş çocuk bilgileri giriliyor, ama emin misiniz, yeşil kart alacak her birey ds260 gönderecek deniyor

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 siz dert edinmeyin inşallah huzur içersinde kazandığınızı öğrendiğimizde formda mutlaka paylaşımlar ve yeşilkart form sitesinde ds-260 formu nasıl doldurulur diye videolar olacaktır bilginize

• ⭐⭐⭐

@yapay-zeka sonunda kazanamama korkusunda n dolayı hüzün ve kazanabilirim diye umut dolu olduğunu da hatırlatmak isterim 😊

• @Kedicik1616 yani şöyle bir durum tek case numaranız oluyorsa ama her birey için ayrı ds260 formu(çocuklar içinde ayrı) dolduruyordunuz
    Ama bu formlara ulaşmak için tek case numaranız oluyot

• @Muhtaradana teşekkürler tek case Number olacak çünkü tek başvuru yaptık, pasaport şartı geldiği için ben yapamadım, çocuk yok, önceden Bilgi ediniyorum ama kimisi hem talihliye hem götüreceklerine ayrı ayrı Ds260 doldurup yollamış kimisi yollamamış talihlinin doldurduğu forumda soruyor aile bilgilerini diye kafam karıştı:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kedicik1616 bu forumda yapılacak en son şey kafan karışmasıdır çünkü burada biz aileyiz tek bir isteğim var başka forumdan bu konu hakkında yazı okuyup buraya gelme çünkü kafan karışır. Aşağıdaki video forumuzun videosuvar. Burada her konu hakkında sana seve seve yardım edecek okadar çok insan var ki sen yeterki soru sor

• @Kedicik1616 asıl talihli içinde yanındaki eş içinde, çocuk içinde ayrı ayrı ds260 formu dolduruluyor, senin ds260 formunda eşinin ve çocuklarınbilgileri, eşinin formundada senin ve çocukların bilgileri var

Eğer asıl talihli kendi ds260 formunu doldurur, eş yada çocuklar kendi ds260 formunu dolduramazsa vize alamaz, kabaca anlattım detaylarıda var, eğer bu konuyla ilgileniyorsanız sayın @ayvalik10 un linkini attığı videoyu izleyin

Sonrasında önceki yılların Dv Green Card Loto aşamaları konu başlığındaki iletileri okuyun lütfen, Dv 2020 Green Card Loto aşamalarının ilk iletisinden başlayabilirsiniz⬇⬇⬇

DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari https://yesilkartforum.com/forum/post/58690

• @ayvalik10 tesekkür ederim, başka forumda zaten takılmıyorum, alıntıladığım yazı da burada ki adminin(çok ilgili olan, sağolsun) Greencard işlemleri konusunda açtığı konuda ki bilgiydi

• @Muhtaradana Çok teşekkür ederim, amacım şimdiden bilgilenip balık gibi kalmamak, çünkü o kadar teferruat var ki, hepsini bu vakitte öğrenmek istiyorum 🙂

• @Muhtaradana Çok sağolun, Hemen yukarıda bir arkadaş ayrı ayrı forum olmayacak yazmış mesela, kafa karışıklığı biz bilgisi az olanlar için bu yüzden, biraz heyecanlıyım arkadaşlar kusura bakmayın, herkese bol şans diliyorum

• ⭐⭐

günaydın usa deki iyi insanlar @crazycells @knnrn @semavi @kivo @MySea @arnblt @HockeyUmpire2 daha nicki aklıma gelmeyenler

• Teşekkürler. Size de iyi akşamlar

• Gunaydin, sizlerede iyi aksamlar 🙂

• 4 ay kaldı 🎊 🎉 👻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |