DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• aynı fotoğrafla başvurmak kesin elenme sebebimi? @hsndmn güzel fikir bende videoya alayım 🙂 ama kazanamazsak yüklemeyelim videoyu

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@yekta case no 24xxx gelir mi o olayları incelemedim bilmiyorum

normal şartlarda 2 ay önce gitmem gerekiyordu 🙂 ama bu sene geçikti . biz 2018lilerde en az sizler kadar heyecanlıyız . cünkü bizim de daha açıklanması gereken numalara var . 12 sinde açıklaniyor. hafta sonu olunca 14 üne 15 ine kalacak gibi . yani bu ay ya çifte bayram olacak yada çifte moral bozuklugu :)) şuan 20 binde

Birde 15K Dolar olayı var tabi

kafasına gitmeyi koyan adam bulur bence. eşten dosttan . en kötü kredi çeker parayı gösterir sonra kredisini öder .

• Vay be @yekta kardeşim gideceksin demek oralardan yaz bize Chicago mutlaka yap duygulandım

Vay be @yekta kardeşim gideceksin demek oralardan yaz bize Chicago mutlaka yap duygulandım

inş oralarda buluşma düzenleriz sizlerle

• @vecihi yok hocam kazanamazsam video kaydında diyebileceğim tek şey has not been selected 😂 tabi bunun üzüntüden yerin dibine girme kısmı da var 😀

• @hsndmn ahh ahh şöyle çok düşük bir case numberle gelsede 2019a orda girsek 🙂

• @vecihi buna bel bağlamadığımı kendime kabul ettirmeye çalışıyorum bir süredir ama gerçekler ortada. Açık açık forumun ortasında şafak sayıyorum. Hepimiz birazcık bel bağlamışız kardeşim.. Şöyle 20k altı case number çıksa yemin ediyorum askerdeki tezkere sigarası gibi mahalleye sigara dağıtıcam.

• @vecihi kardeşim çekiliş çıktı ve düşük case number istiyoruz 😉

• Green card satılabilen. Bişey olsa acaba nekadara giderdi :))))

• Yav kaç kişi çekiliş kazanıyor ki case no yüksek olanlar gidemiyor bilen var mı ?

• @yekta bilmem ama 50-100k Dolar üstüne zaten gidilebiliyor

Yav kaç kişi çekiliş kazanıyor ki case no yüksek olanlar gidemiyor bilen var mı ?

Son 10 senede 1 kere sanırım numarası yüzünden gidemeyen olmuş . Birde bu sene riskli .

• @likable hayallerimizde bare cömert olalım 🙂 bizimkide böle bi hayat.. @hsndmn bende adak adadım çıkarsa gerçekleştiricem 🙂

• Bu ileti silindi!

• @yekta DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Yav kaç kişi çekiliş kazanıyor ki case no yüksek olanlar gidemiyor bilen var mı ?

Son 10 senede 1 kere sanırım numarası yüzünden gidemeyen olmuş . Birde bu sene riskli .
    Ozaman 5000 kişi alsalar 250k arasından düşük case number ile kazansak ver elini Chicago

• @totoro DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@yekta inşallah bir an önce gidersiniz de biz de arkanızdan geliriz. Benim de 2. başvurum.

İnş . Bizler gidecez sizler gelince havalimanından alacaz ev banka telefon işlerinde yardımcı olacaz . Sonra siz gelenlere yardım edeceksiniz . Böyle döngü halinde gider artik

• @yekta Ozaman 5000 kişi alsalar 250k arasından düşük case number ile kazansak ver elini Chicago

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Üstad kafam iyice karıştı 4000 kişimi çekilişi kazanıyor, yoksa 4000 kişiyemi Green Card veriyorlar? Yani 4000 tekil kazanan mı oluyor buna aileler(eş çocuk) dahil mi?

sanirim Turkiye'den kazanan kisi sayisindan bahsediyorsunuz. Boyle bir kisitlama yok, bu sadece gecen yilin verisi, bu yil farkli sayida kisi kazanabilir, hep beraber bekleyip gorecegiz. Tek kisitlama ulkelere verilecek vize sayisiyla alakali, o da 3500. Zaten bir suru ulke icin bu sorun degil, Turkiye dahil bir suru ulkede vize alan 3500 kisi olmuyor, o nedenle bu sayiya odaklanmak gereksiz.

• Kazanması ayrı dert bir de beklemesi var. Kazandıktan sonra da ortalama 1 sene bekliyorsunuz. Tüm süreç cidden bir sabır sınanması resmen 🙂

Benzer Başlıklar

• 16
  • 22394
  • 15193
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

264

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.3k

| | | |