DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

ama şöyle bir ayı olsada oynasak ne güzel olur 🙂

• @haymatlos_ zaten o karardan sonra konsolosluktan gelen bir email paylaşıldı ilgili başlıkta, konsolosluğun talihli arkadaşa gönderdiği emailde bunun bilgisi yer alıyordu.

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_ zaten o karardan sonra konsolosluktan gelen bir email paylaşıldı ilgili başlıkta, konsolosluğun talihli arkadaşa gönderdiği emailde bunun bilgisi yer alıyordu.

Hangi başlıkta? Linkini verebilir misiniz?

• @Hyller istatistik bilimi açısından konuşursak mutlak bir şans artışı olmuştur ama bu artış yüzdesel olarak %0.5 midir yoksa %5 midir kimsecikler bilemez şimdiden, ortada hiçbir veri yok, çok erken çünkü. O yüzden bu konuda düşünmeyi veya konuşmayı çok anlamlı ve gerekli bulmuyorum. Kadere inandığımdan şansım varsa, kaderimde varsa eğer milyonda bir olasılık da olsa bana çıkacak zaten. Yoksa eğer kısmetimde, şans %50 de olsa çıkmayacak. Bunları da siz sorduğunuz için yazdım, belki de bu konudaki tek mesajım budur 😁

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller istatistik bilimi açısından konuşursak mutlak bir şans artışı olmuştur ama bu artış yüzdesel olarak %0.5 midir yoksa %5 midir kimsecikler bilemez şimdiden, ortada hiçbir veri yok, çok erken çünkü. O yüzden bu konuda düşünmeyi veya konuşmayı çok anlamlı ve gerekli bulmuyorum. Kadere inandığımdan şansım varsa, kaderimde varsa eğer milyonda bir olasılık da olsa bana çıkacak zaten. Yoksa eğer kısmetimde, şans %50 de olsa çıkmayacak. Bunları da siz sorduğunuz için yazdım, belki de bu konudaki tek mesajım budur 😁

@aysegul bende kaderciyim hayal kurmaya devam %50 çıkacak %50 çıkmayacak diyorum bende napalım şans kısmet.
    Yorumun için çok teşekkür ederim 🍀

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben bu sene 2021 bekleme odasındaki arkadaşların daha şen şakrak daha bir aile gibi daha bir candan olduğunu düşünüyorum (geçmiş senelerdeki arkadaşlar böyle değildi demiyorum yanlış anlaşılmasın) simdi dikkatimi çekti 2020 bekleme odası 481 sayfada bitmiş biz daha yılı bitirmeden 431 sayfaya gelmişiz sizler ne düşünüyorsunuz @ crazycell kesin geveze olduğumuzu düşünüyordur 🤣

@asilelif benim ilk başvurum ve foruma henüz yeni dahil oldum. Sizin gibi arkadaşlarla bu süreci geçirmeye başladığım için çok şanslıyım bence çok güzel bir enerji oluştu 😊 @crazycells dediğin gibi geveze diyebilir bize ama ahenk çok güzel 🍀

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

neyse arkadaşlar kiminin hayali kiminin istekleri kimininde düşünceleri vs var hayat nerde ne sunacağı belli olmaz bekleyip görecez. bu arada gırgır şamata olmazsa olmazımız yoksa vakit geçmez.

• ⭐⭐

@Hyller bizde senin aramızda olmandan çok memnunuz 🤗

• ⭐⭐⭐

@Hyller bizde senin aramızda olmandan çok memnunuz 🤗

akşama kaç saat var 🙂

• ⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya evet evet doğru havacılık başladık bakalım fena değil dersler işimede yarar zaten işletme diyorum bakalım hayırlısı..

Allah zihin açıklığı versin. Başarılar dilerim. Ama şunu merak ettim sınava girmişmiydiniz yoksa geçişmi yaptınız.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş Abi bence senin saatle problemin yok senin elinde kumanda televizyonun karşısında bir gün boyunca evden çıkmadan dinlenmeye ihtiyacın var Bana öyle geliyor en azından haaa bu arada da aksama çok var daha arada öğlen vaktini geciricez

• ⭐⭐⭐

Ben bu sene 2021 bekleme odasındaki arkadaşların daha şen şakrak daha bir aile gibi daha bir candan olduğunu düşünüyorum (geçmiş senelerdeki arkadaşlar böyle değildi demiyorum yanlış anlaşılmasın) simdi dikkatimi çekti 2020 bekleme odası 481 sayfada bitmiş biz daha yılı bitirmeden 431 sayfaya gelmişiz sizler ne düşünüyorsunuz @crazycells kesin geveze olduğumuzu düşünüyordur 🤣

Oktay abiye katılıyorum ben de fırsat buldukça buralarda olmayı düşünüyorum. Aynı umudu taşıyan insanlarla bir arada olmak güzel☺

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş Abi bence senin saatle problemin yok senin elinde kumanda televizyonun karşısında bir gün boyunca evden çıkmadan dinlenmeye ihtiyacım var Bana öyle geliyor en azından haaa bu arada da aksama çok var daha arada öğlen vaktini geciricez

televizyon izlemeyeli 2 seneyi geçti sanırım 🙂

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben bu sene 2021 bekleme odasındaki arkadaşların daha şen şakrak daha bir aile gibi daha bir candan olduğunu düşünüyorum (geçmiş senelerdeki arkadaşlar böyle değildi demiyorum yanlış anlaşılmasın) simdi dikkatimi çekti 2020 bekleme odası 481 sayfada bitmiş biz daha yılı bitirmeden 431 sayfaya gelmişiz sizler ne düşünüyorsunuz @crazycells kesin geveze olduğumuzu düşünüyordur 🤣

Oktay abiye katılıyorum ben de fırsat buldukça buralarda olmayı düşünüyorum. Aynı umudu taşıyan insanlarla bir arada olmak güzel☺

eyvallah kardeşim.

• ⭐⭐

@asilelif @Oktay-İbiş kıskandım mı hayır ne alaka 🙂

• ⭐⭐

cenk tosun instada oğlunun resmini paylaşmış harry potter gibi :))

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif @Oktay-İbiş kıskandım mı hayır ne alaka 🙂

kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın:) elemtere fiş kem gözlere şiş 🙂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

cenk tosun instada oğlunun resmini paylaşmış harry potter gibi :))

o kim ünlümü ünsüzmü 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş eski beşiktaşlı şimdi evertonda oynuyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |