DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@rnc Öyle her gelip geçene konut satmazlar bence belki turist vizesine satılabilir ama oturum iznin yok evi napacaksın diyip vermeyebilirler

• ⭐⭐

@debbieLA77 Havaların soğumasına şunun şurasında ne kaldı 🙂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Öyle her gelip geçene konut satmazlar bence belki turist vizesine satılabilir ama oturum iznin yok evi napacaksın diyip vermeyebilirler

Bildigim kadari ile birçok çinli vs vatandaşlik gc vs olmadigi halde ev aliyordu. 🙂 Olabilir aslinda neden olmasin 🙂 . Tabi ufak bir miktar ile çalişma vizesine başvurup çalişma vizesi ile gidilip ev alinabilir. 15-20k $ lazim bunun içinde miktar ufak gibi görünsede tabiki değil. 🙂

• ⭐⭐

@rnc Yasal bir sınır olabilir çünkü geçen bir video izlemiştim öyle gelen geçenin ev aldığı nadir ülkelerdeniz diye vatandaşlık bir yana sanırım diğer ülkelerde zormuş yabancıya diye kaldı aklımda ne kadar doğru bilemiyorum valla

@rnc Yasal bir sınır olabilir çünkü geçen bir video izlemiştim öyle gelen geçenin ev aldığı nadir ülkelerdeniz diye vatandaşlık bir yana sanırım diğer ülkelerde zormuş yabancıya diye kaldı aklımda ne kadar doğru bilemiyorum valla

Şuanlik zaten öyle bir amacim yok. Ama istediklerimi başarabilsem olabilir de. Gerçi ben kafami toplayip çalişma vizesine başvuruyum diyorum hemde burada kendi işimi yaparim o açiklanana kadar. Baksana green card çikmasi gerçekten piyango nun çıkması ile eşdeger o yüzden fazla bel baglamamak lazim 🙂

• ⭐⭐

@rnc Valla çıkarsa çıkar ben başka vizeyi düşünmüyorum şu anlık para biriktirmeye devam ediyorum. Aradan kurbanı da çıkardım bu arada bu sene koç kestiriyorum 😁

@rnc Valla çıkarsa çıkar ben başka vizeyi düşünmüyorum şu anlık para biriktirmeye devam ediyorum. Aradan kurbanı da çıkardım bu arada bu sene koç kestiriyorum 😁

Ne zaman çıkacaği tabiki belli olmaz ama bunada bel baglamamak lazim. 🙂 Bu yüzden farklı planlari devreye sokmak da gerekli oldugunu düşünüyorum. Tabi biryandan birikim ve yatırım yapmak lazim.

• ⭐⭐

@rnc Tabi öyle ama benim pek bir şansım yada bulunduğum konum itibariyle potansiyel göçmen sayıldığım için hiç uğraşmam turist vizesine felan başvurmayı. GC çıkarsa çıkar çıkmazsa 1 sene daha kalırım yapacak bir şey yok

Süreçte eb3 hızlanırsa 1 seneye düşerse tabi ona başvururum ama 3-4 sene sürerken şu haliyle başvurmam ona

@rnc Tabi öyle ama benim pek bir şansım yada bulunduğum konum itibariyle potansiyel göçmen sayıldığım için hiç uğraşmam turist vizesine felan başvurmayı. GC çıkarsa çıkar çıkmazsa 1 sene daha kalırım yapacak bir şey yok

Süreçte eb3 hızlanırsa 1 seneye düşerse tabi ona başvururum ama 3-4 sene sürerken şu haliyle başvurmam ona

Bence tek bir ülke vs düşünülmemeli. 🙂 Yaşanilacak güzel ülkeler var onlarda araştırılmalı 🙂 Hatta malum yolla bile gidebilirim ama hiiiç gerek yok. En azindan 1 sene daha var en kötü hedeflerimin %40 ina ulaşmam için. Eb3 aslinda çok gitmek isteyenler için ve parasi "kısıtlı" olanlar için bence çok iyi. Sonuç olarak 3 sene de sürse sorun olmaz özellikle yaşın genç ise. 🙂

• ⭐⭐

@rnc Ben şu anlık tek ülke düşünüyorum valla çokta umutlu değilim çıkarsa çıkar çıkmazsa tekrar denerim

3 sene eb3 beklenmez şahsen daha hızlı yolları var mesela son dönemde katar moda oldu gençler katar a gidiyor 6-7 ay ayak işi yapıyor bir yerde bir temizlikçi dahi olsalar 6 ayın sonunda oradan abd turist vizesine başvuruyorlar ve genelde kabul alıyorlar oranın konsolosluğu bizimkinden farklı olduğundan veriyorlar. Geçen bir arkadaşım hollanda ya gitti orada 1-1,5 sene kadar yaşadı oradan turist vizesine başvurdu çıktı mesela. Sorun tamamiyle bizim konsolosluklarda

@rnc Ben şu anlık tek ülke düşünüyorum valla çokta umutlu değilim çıkarsa çıkar çıkmazsa tekrar denerim

3 sene eb3 beklenmez şahsen daha hızlı yolları var mesela son dönemde katar moda oldu gençler katar a gidiyor 6-7 ay ayak işi yapıyor bir yerde bir temizlikçi dahi olsalar 6 ayın sonunda oradan abd turist vizesine başvuruyorlar ve genelde kabul alıyorlar oranın konsolosluğu bizimkinden farklı olduğundan veriyorlar. Geçen bir arkadaşım hollanda ya gitti orada 1-1,5 sene kadar yaşadı oradan turist vizesine başvurdu çıktı mesela. Sorun tamamiyle bizim konsolosluklarda

İşte gidilecek birsürü ülke/vize çeşidi var. 😁 Gitmek isteyen her türlü gidiyor 🙂

• Herkese iyi geceler... Geceyi şu şarkı ile kapatmaya çalişalim.. Her daim herkesin mutlu olmasi dileği ile iyi geceler^^

• ⭐⭐

@newbie97 diye diye ömür geçti biliyorsun değil mi 🙂

• ⭐⭐

e yani bu haftayı da devirdik gibi yakında haziranda biter desenize 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 Valla birde benimki boş geçiyor o sıkıntı 🙂

• Herkese gunaydinn .)

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@newbie97 diye diye ömür geçti biliyorsun değil mi 🙂

Newbie ye 77 yaşında green card çıkacak 😂 777 misali bu gidişle 77 yaşında çıkar 😂

• Sayfalar yürümemiş daha 🙂

• @doguStone, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Sayfalar yürümemiş daha 🙂

3 kişi var yok tabi yürümez. kendi kendime konuşuyorum burda 😂

• Herkese iyi akşamlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.9k

| | | |