DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ah Amerika üzümlü kekim.. gece gece yine vurdu hasreti :))

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Ah Amerika üzümlü kekim.. gece gece yine vurdu hasreti :))

Sanada iyi geceler. Birgün gitmek kısmet edecek 🙂

• @rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

İyi geceler efenim, bazen böyle vuruyor çoğu kişi unuttu gitti biz hep buradayız 🙂

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

İyi geceler efenim, bazen böyle vuruyor çoğu kişi unuttu gitti biz hep buradayız 🙂

En hayirlisi ne ise o olsun 🙂 Mutlu ve huzurlu sevdiklerimle olduktan sonra zimbabwe de bile yaşarim ben 🙂 Tabi bi Abd gidip görmek kaydı ile 😅

• günaydın arkadaşlar,

aranızda dv2026'ya başvurmadan önce turist vizesine başvurmayı düşünen var mı?

• Sıcak bir günden herkese günaydin 🙂

• Şöyle bi yerimizi alalım

• Sıcak bir akşamdan herkese iyi akşamlar. 🙂

• @lavender, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

günaydın arkadaşlar,

aranızda dv2026'ya başvurmadan önce turist vizesine başvurmayı düşünen var mı?

Turist vizesi değilde ben daha çok diğer vize türlerine odaklanmayi düşünüyorum. Ama bu yıl başvurabilir miyim bilemiyorum. Yapmak istediğim birkaç iş var başarılı olursak hayatım komple değişecek kıvam da bir değişim olucak. Ama istediğim miktara ulaşsam bile gitmek istiyorum artik. Bilemiyorum ama burada artik yapamiyorum gibi çok param da olsa buradan giderim kendi kendime hep bunu diyorum. 🙂

• ⭐⭐

Vallahi sayacı beklemeyince bir eksiklik hissediyorum sizde de oluyor mu 😁

• ⭐⭐

@lavender Şahsen ben başvurmayı düşünmüyorum ama bir gün başvuracak olsam önce pasaportu doldururdum öyle başvururdum

• Deniz sezonunu açmış bulunuyorum arkadaşlar, 1 hafta tatil yaptım. Kendimi serin sulara bıraktım ve akşamüstü gökyüzünü izledim 🙂 aklımda Amerika ve şanslı kişilerin yeni hayatı için duyduğu heyecan vardı.. Ben kendi adıma Amerika’ya turist vizesinden red yiyeceğimden eminim. Almanya bile vize randevusu vermiyor. 2 aydır bekliyorum. Benim sorum Amerika turist vizesi alabilenler en son ne zaman aldığını söyleyebilir mi?

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@lavender Şahsen ben başvurmayı düşünmüyorum ama bir gün başvuracak olsam önce pasaportu doldururdum öyle başvururdum

Ne yapsak abd ye gidemiyoruz bari oradan ev mi alsak 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 kasıma kadar eksiklik devam edecek demek ki 🙂

• ⭐⭐

@JesusLord Size tavsiyem 5 yıl içinde yapılmış düzenli, özellikle Schengen ve İngiltere ziyaretleriniz varsa işiniz çok kolaylaşır. Ama son 5 yıl içinde yapılmış bir seyahat geçmişiniz yoksa iş biraz zor. Size tavsiyem danışman ile ilerlemeniz. Size bir hikaye oluşturarak vize memuru ile ne şekilde konuşmanız gerektiği konusunda yönlendirecektir. Tek atışlık kurşununuz olduğunu düşünün. Ben bu şekilde harcamıştım EB3'e başvurmadan önce. Pandemi öncesi Schengen vizelerim vardı ama yakın zamanda fazla seyahatim yoktu, bir de bir hazırlık yapmadan gitmiştim. Şimdiki aklım olsa bir danışmana danışarak mülakata girmek isterdim. EB3 sürecine girdiğim ve göçmen niyetim ortada olduğu için tekrar başvuramıyorum.

• ⭐⭐

@rnc rüyalar gerçek olmak için vardır... 🙂 diyelim pozitif bir yaklaşımla günümüze devam edelim...

• ⭐⭐

@JesusLord üzümlü kek güzelmiş 🙂

• ⭐⭐

@hadi-BE unutmam merak etme toparladıktn sonra buraya da girecek vakit bulunur elbet buarada tüm boşlukları doldurmuşsun hayırlı olsun 2025 senin yılın olsun kardeşim attığın tarihler gerçeğe dönüşsün

• günaydiiinnn arkadaslar amerikaya turist olarak gitmeye karar verdim ya 😃 ulan en azindan bi gidip göreyim yillardir gc bekliyoruz hak ettik memura da bunu diycem sizce cikar mi ?hahahhahaa

• @goyro666 hocam gunaydın bence cıkma ıhtımalını yarı yarıya arttırır gıbı gelıyo kesınlıkle denemeye deger 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.8k

| | | |