DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@yesss Schengeniniz olmasi size transfer hakki vermez, eski mesajlari ve forumu okuyunuz...

• ⭐⭐⭐

@dogukan-altn Sizin adiniza sevindim, dogru yerdesiniz. Hic lafimi gocunmayacagim, acik acik soyleyeyim, o 'danismanlar' (herkes danismanla calisabilir bizim derdimiz ucretsiz saglanan ve bizler tarafindan kaynaklandirilan yontemlerin sizlere ucretli sunulmasidir ve ustelik bilmedikleri icin insanlari yaniltip telafisi olmayan sonuclara sebep olarak ortaligi bulandirma potansiyelleridir) sizlere yardimci degil kostek olma ihtimalleri daha cok, cunku mail atma becerileri bile yoktur, ve tamamen intihal bazlidirlar. Emin olun bu forumdan 'ogrendiler' bu isleri paraya dondurmeye calistilar, mesela Viyana'yi haritada gosteremezler...

• ⭐⭐⭐

@Vildan-0 Yok silmenize gerek yok, rica ederim.

• Merhabalar,

DVCharts sitesinde önceki yılların verilerine bakarken, Afrika ve Asya ülkelerinde bazı ülkelerde EU bölgelerinde veriler gözüküyor. Az sayıda olsa da, bu mülakatların hangi tarihler arasında yapıldığını görebilir miyiz? Buna göre, bütçeme uygun bir ülkeden o tarihten önceye ve sonrasına denk gelecek şekilde dil okuluna kaydolup şansımı denemek istiyorum.

Teşekkürler.

• merhabalar, şu an universite son sınıf öğrencisiyim ve 2 ay içinde mezun olacağım ds-260 formuna en yüksek diplomaya lise yazdım fakat mülakat tarihimde üniversite mezunu olacağım dosyam açılınca değiştirmeli miyim?

• @rezanclz merhaba. Formda zaten tamamlanan en üst eğitim seviyenizi soruyor yani lise diyerek doğru yapmışsınız. Bunun için form açtırmanıza gerek yok. Mülakatta en üst düzey diplomanızı götürürsünüz.

• @MMT Hocam yanlis bilgi vermeden reddedilmeyelim mi simdi? yanlis bilgi vermek direkt ret sebebi diye biliyorum

• merhabalar, şu an universite son sınıf öğrencisiyim ve 2 ay içinde mezun olacağım ds-260 formuna en yüksek diplomaya lise yazdım fakat mülakat tarihimde üniversite mezunu olacağım dosyam açılınca değiştirmeli miyim? Yanlis bilgi vermekten elenme gibi bir durum söz konusu olur mu? Lütfen deneyimli insanlar yazabilir mi cünkü riske atmak istemiyorum.

• ⭐⭐⭐

@rezanclz, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhabalar, yaklaşık 2 ay içerisinde üniversiteden mezun olacağım ve ds260 formuna en yüksek diplomaya lise yazdım ve şu an ki eğitimime üniversitemi yazmıştım mülakat zamanı universiteden mezun olacağım bu bir sıkıntı yaşatır mı? dosyam açıldığı zaman ds260 formumu açtırmam gerekli mi?

Bunun için formu açtırmanıza gerek yok. Siz doğrusunu yapmışsınız. Mülakata üniversite diplomanızı da götürürsünüz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

• ⭐⭐⭐

@rasitcenngiz, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar,

DVCharts sitesinde önceki yılların verilerine bakarken, Afrika ve Asya ülkelerinde bazı ülkelerde EU bölgelerinde veriler gözüküyor. Az sayıda olsa da, bu mülakatların hangi tarihler arasında yapıldığını görebilir miyiz? Buna göre, bütçeme uygun bir ülkeden o tarihten önceye ve sonrasına denk gelecek şekilde dil okuluna kaydolup şansımı denemek istiyorum.

Teşekkürler.

Bir önceki ayla veya haftayla verilerini karşılaştırın.

• ⭐⭐⭐

merhabalar, şu an universite son sınıf öğrencisiyim ve 2 ay içinde mezun olacağım ds-260 formuna en yüksek diplomaya lise yazdım fakat mülakat tarihimde üniversite mezunu olacağım dosyam açılınca değiştirmeli miyim?

Sorunuzu 1 kere sormanız yeterli. Sonrasında sadece cevabı bekleyiniz lütfen.
    Yeni üye olduğunuz için yazdığınız mesajı hemen göremeyip tekrar yazdığınızı düşünüyorum. O yüzden uyarmak istedim sonrakiler için.

• ⭐⭐⭐

@MMT Hocam yanlis bilgi vermeden reddedilmeyelim mi simdi? yanlis bilgi vermek direkt ret sebebi diye biliyorum

Formu o anki güncel bilgilerinizle dolduruyorsunuz ki siz zaten doğru bilgi vermişsiniz.
    Mülakatta da güncel diplomanızı vereceksiniz üstüne.
    Ayrıca sadece lise diploması bile yeterli koşulu sağlamak için.

• Ukrayna uyruklu eşim nedeniyle KCC’ye Polonya’ya dosya taşıma maili atmıştım. Asıl talihli benim ve Reddedildi.
    Bilgi olsun diye aşağıda KCC den gelen emaili paylaşıyorum:

KCC has reviewed your request to change your interview location. Based on the circumstances of your case, KCC denies your request to be reassigned.

The place of application, i.e., location of interview, for noncitizens seeking an immigrant visa will normally be in the consular district with jurisdiction over their place of residence, with limited exceptions.

• @rezanclz içiniz rahat olsun hiçbir sorun olmayacaktır. Zaten lise diploması GC için yeterlidir. Hayırlısı ile mülakat tarihi de alırsınız umarım. Göreceksiniz görüşmeyi yapan görevliler de dahil size yardımcı olmak için uğraşıyor olacak. Mülakat esnasında Üni. Diplomanizi beyan edersiniz. Benim gördüğüm kadarıyla hiçkimse şu kişiyi de eleyelim gözüyle bakmıyor. (İstisnaları tabiki de olabilir). İçiniz ferah olsun. Tadını çıkartın. İyi forumlar.

• ⭐⭐⭐

@evr42, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

Ukrayna uyruklu eşim nedeniyle KCC’ye Polonya’ya dosya taşıma maili atmıştım. Asıl talihli benim ve Reddedildi.
    Bilgi olsun diye aşağıda KCC den gelen emaili paylaşıyorum:

KCC has reviewed your request to change your interview location. Based on the circumstances of your case, KCC denies your request to be reassigned.

The place of application, i.e., location of interview, for noncitizens seeking an immigrant visa will normally be in the consular district with jurisdiction over their place of residence, with limited exceptions.

Mail içeriğine ne yazmıştınız ve neleri eklemiştiniz?

• @EzgiLera

Evlilik cüzdanı + eşimin pasaportunun ilk sayfası

İçerik olarakta forumda gördüğüm aşağıdaki maili gönderdim:

I would like to my case be transferred to US Warsaw Consulate due to my wife's Foreign State Chargeability (Ukranie) and "9 FAM 504.4-8(E) (U) Homeless Cases".

• ⭐⭐⭐

@EzgiLera

Evlilik cüzdanı + eşimin pasaportunun ilk sayfası

İçerik olarakta forumda gördüğüm aşağıdaki maili gönderdim:

I would like to my case be transferred to US Warsaw Consulate due to my wife's Foreign State Chargeability (Ukranie) and "9 FAM 504.4-8(E) (U) Homeless Cases".

Ukrayna pasaportu değil mi?

• @EzgiLera

Aynen Ukrayna pasaportu

• ⭐⭐⭐

@combatand Oncelikle forumda sorulariniza cevap alabilmek icin, lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin. Yonergeler icin tiklayiniz.

Ikinci olarak, lutfen tamamen buyuk harfler kullanmayiniz, bu bagirdiginiz anlamina gelir.
    Her kafayi bilmem ama bu forumda ses tektir, lutfen cekinmeden en azindan bu basligi bastan sona okuyunuz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 
  • ⭐⭐⭐

@EzgiLera

Aynen Ukrayna pasaportu

Öyleyse biraz daha basit bir mail yazın. Eşinizin adına atmanız daha iyi olabilir.

Ukrayna vatandaşıyım ve dosyamızı Polonya’ya taşıtmak istiyorum. Ukrayna pasaportum ektedir.

Eşinizin adı soyadı
    Sizin adınız soyadınız
    CN
    Sizin doğum tarihiniz

Bir de bu şekilde denemenizi tavsiye ederim. Çünkü ne kadar basit olursa şansınız o kadar yüksek. Evlilik cüzdanını da eklemeyin. Sadece Ukrayna pasaportu. Onlar sizin evli olduğunuzu, kimin asıl talihli olduğunu falan formdan görüyor zaten.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |