Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben Murat 15.12.2019 da eşimle Tr de evlendik eşim ABD den gidip başvuru yaptı ama halen bu yazı çıkmakta:

08 Temmuz 2022'de, Formulario I-130, Tanıdık Ekstranjero Petición, Recibo Numarası IOE0916809713'te aktif hale getirilen forma revize edildi. Yeni kayıtlar şu ana kadar hiçbir şey yapılmadığını gösteriyor. Topluluklar ve gerekli olanların kullanılması gerekiyor. Ev değişikliği durumunda, yeni posta adresine bildirimde bulunmak için

Sayfamda halen bu yazı gelmekte, ne yapabilirim acaba? Yapmam gereken bir şey var mıdır? teşekkür ediyorum

• Muslu Law Firm

@mamc, içinde söyledi: I-130 başvurusundan sonra bekleme süreci

Merhabalar ben Murat 15.12.2019 da eşimle Tr de evlendik eşim ABD den gidip başvuru yaptı ama halen bu yazı çıkmakta:

08 Temmuz 2022'de, Formulario I-130, Tanıdık Ekstranjero Petición, Recibo Numarası IOE0916809713'te aktif hale getirilen forma revize edildi. Yeni kayıtlar şu ana kadar hiçbir şey yapılmadığını gösteriyor. Topluluklar ve gerekli olanların kullanılması gerekiyor. Ev değişikliği durumunda, yeni posta adresine bildirimde bulunmak için

Sayfamda halen bu yazı gelmekte, ne yapabilirim acaba? Yapmam gereken bir şey var mıdır? teşekkür ediyorum

Sayin @mamc, bu yazinin Ispanyolca cikmamasi gerekir. Esinizin ABDli veya yesil kartli olmasi ve basvurunun nereden, hangi eyaletten yapildigi, sureci etkiler. Ancak islemin bu kadar uzun surmesi normal degildir. Basvuru numaranizi yazdigimda cikan mesaj sudur "Case Is Being Actively Reviewed By USCIS
    As of July 8, 2022, we are actively reviewing your Form I-130, Petition for Alien Relative, Receipt Number IOE0916809713. Our records show nothing is outstanding at this time. We will let you know if we need anything from you. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address." Yani mesajda davaniza bakiyoruz, incelemekteyiz mesaji cikiyor. Ancak eger sure, normal surenin disinda ise, USCIS onlineden, case outside processing times e-request basvurusu yapabilirsiniz (https://egov.uscis.gov/e-request/Intro.do). Bu talebin amaci davaniz normal sureden fazla surdugu icin bu konuda USCISden arastirma talebinde bulunma hakkini kullanmaktir. Buradan sonuc alamazsaniz, kongre yardimi veya ombudsman mekanizmalarini isletebilirsiniz. Problem yasadiginiz icin gocmenlik avukati ile calismanizda yarar vardir.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 5
  • 2
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |