Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar’
    alkollü araç kullanırken polis çevirmesine yakalandım trafiği tehlikeye sokmak suçundan mahkeme 4 aylık cezayı 2 aya indirip hükmün açıklanmasını geri bıraktı ve sicil kaydımda bu suçun görüneceğini söylediler. Green card mülakat görüşmesinde bu suçun ABD karşılığına mı bakacaklar yoksa insiyatif mi kullanacaklar bilmiyorum sizce böyle bi suçtan mülakatım red mi olur yoksa az bir ceza diye pek önemsemezler mi merak ediyorum teşekkürler.

• Muslu Law Firm

@okanatan, içinde söyledi: GC mülakatında sicil kaydında ceza gözükmesi

Merhabalar’
    alkollü araç kullanırken polis çevirmesine yakalandım trafiği tehlikeye sokmak suçundan mahkeme 4 aylık cezayı 2 aya indirip hükmün açıklanmasını geri bıraktı ve sicil kaydımda bu suçun görüneceğini söylediler. Green card mülakat görüşmesinde bu suçun ABD karşılığına mı bakacaklar yoksa insiyatif mi kullanacaklar bilmiyorum sizce böyle bi suçtan mülakatım red mi olur yoksa az bir ceza diye pek önemsemezler mi merak ediyorum teşekkürler.

Sayin@okanatan, yesil kart mulakatinda bu sucun TCdeki cezasina bakacaklar, size ne ceza verildigine, cezanin gereklerini yerine getirip getirmediginize, baska cezalariniz olup olmadigina bakacaklar. Her turlu cezai durumu ciddi olarak incelerler. Kriminal davalar ve suclarla ilgili yesil kart basvurularinda detayli sorular oldugu icin cezai durumunuz sizin bildirmeniz gerekecektir. Elinizde dava ile ilgili karar ve cezayi yerine getirdiginiz ile ilgili belgeler bulunsun. Mulakatta gormek isteyeceklerdir. Genelde cezai durumunu olanlarin waiver prosudurune hazir olup onu isleme koymalari gerekir. Mahkeme dosyaniz ve karar ile beraber bu konuda danismanlik alabilir ve gerekiyor ise vize basvurusunda waiver yapmaya hazirlikli olabilirsiniz.

• Çok teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |