Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ben greencard basvurusu yaptim kazanirsam esimin 18 yasindayken 2004 nitelikli gasp suçundan ceza almis cep telefonu çalmış sonra parasi verilmis ama ilgilenen olmadigi icin ayri ayri dosyalardan 8 buçuk yil ceza evinde yatmis sonra bi davasi düşmüş 2018 yilinda yargitaydan karar cikinca 8 ay daha yatti denetimli serbestlikle çıktı bu bize konsoloslukta sorun yaratirmi acaba red alirmiyiz ceza suresi uzun ama suç büyük değil aslinda

• Muslu Law Firm

@mirayysf, içinde söyledi: Green card mulakatinda sabıka kaydi olmasi

Merhaba ben greencard basvurusu yaptim kazanirsam esimin 18 yasindayken 2004 nitelikli gasp suçundan ceza almis cep telefonu çalmış sonra parasi verilmis ama ilgilenen olmadigi icin ayri ayri dosyalardan 8 buçuk yil ceza evinde yatmis sonra bi davasi düşmüş 2018 yilinda yargitaydan karar cikinca 8 ay daha yatti denetimli serbestlikle çıktı bu bize konsoloslukta sorun yaratirmi acaba red alirmiyiz ceza suresi uzun ama suç büyük değil aslinda

Sayın @mirayysf, bu durum size problem yaratacaktır. Bütün mahkeme kararlarını almanız ve bir göçmenlik avukatına durum incelemesi yaptırmanız gerekir. Küçük yaşta işlenmiş suçların (18inden önce) göçmenlik için engel teşkil etmemesi açısından ciddi aflar bulunmaktadır.

• @Claudia-J-Muslu çok teşekkür ederim o zaman sonuçlar açıklanınca yardım almak da fayda var riske atmak istemiyorum çünkü.

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |