DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 kartel felan çok para hocam ucuz bir yolu yok mu bu işin 🙂 Niye herkes meksika sınırından koşmaya çalışıyor anlam veremiyorum napsak tersten yani kanada dan felan mı koşsak abd ye hem orada duvar felan da yok yani ıssız bir ormanlıktan yürür gireriz 😁

Aslinda o işi ben düşündüm ama sonra vazgeçtim. Vazgeçmem gereken nedenlerim oldugu için... 😁
    Yani bilemiyorsun dolandirici da dolu kime güveniceksin o işte 🙂 Sikinti var işin ucunda igne iplik de kalma var. yoksa ben giderdim o yol ile... Ama işte geri dönemiyorsun orada sikişip kaliyorsun neler yaşiyacağin belli değil üstelik çok kötü şeylerde yaşiyabilirsin. Çok fazla belirsizlik var.

Yasal yollari denemek lazim onlar olmaz ise son çare o yollar artik..

• ⭐⭐

@gtx295 orası öyle hocam da 5 bin kişi geçiyor yani günde bunların içinde hamile kadınlar da var çoluk çocuk geçen de var bir şekilde geçip yaşıyorlar 🙂

@gtx295 orası öyle hocam da 5 bin kişi geçiyor yani günde bunların içinde hamile kadınlar da var çoluk çocuk geçen de var bir şekilde geçip yaşıyorlar 🙂

Bunun için baya para lazim. Demek ki bu parayi buluyor insanlar birşekilde. Ben şey okumuştum adamlar öyle bir tezgah kurmuşlar ki mesela sen kaçak gitmeye karar verdin kaçakçiyi buldun. Parayi oraya götürmüyorsun ailen burada kaçakçilara transfer yapiyorlarmiş 😃 Adamlar uçaga binip oraya vardiginda herşeyine kadar ilgileniyorlarmiş türk oldugu için vizesiz de olsa almiyabiliyorlar meksikaya o yüzden havaalanin da eleman ayarliyorlar senin geçişini hizli yapiyorlar. Tabi sonra havalanin daki elemanlari vs değiştirmişlerdi. Sonra bilmiyorum muhtemelen adamini bulmuşlardir.

Seni kalacağin otele kadar götürüp sonra atv ile sinira birakip gidiyorlarmiş 😃

• @newbie97 @gtx295 Turist vizesinin yüksek çoğunluğu şans işi diye düşünüyorum. Durumum el verseydi denemeye devam ederdim. Buradan bekar ve durumu iyi olan arkadaşlara önerimdir hiç zaman kaybetmeden B1/B2 için başvuru yapın ve onay alma şansını artıracak yolları araştırın

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97 @gtx295 Turist vizesinin yüksek çoğunluğu şans işi diye düşünüyorum. Durumum el verseydi denemeye devam ederdim. Buradan bekar ve durumu iyi olan arkadaşlara önerimdir hiç zaman kaybetmeden B1/B2 için başvuru yapın ve onay alma şansını artıracak yolları araştırın

ben 100k+ usd gösterebilirim. Ama şuan olumlu birşey sadece cepte para olmasi. Sadece para bir işe yaramaz gibi acaba neye göre belirliyorlar bi bilsek zaten hiçbir sorun kalmiyacak

• ⭐⭐

@gtx295 Evet zaten 15 bin muhtelemen 5-5-5 diye ayrılıyor. Meksika rüşvetin çok geçerli olduğu bir bölge. 5 i tr deki 5 i havalimanındaki 5 bin doları da sınıra ulaştıran alıyordur tahminimce.

Meksika felan öyle bir yer ki baktın tutuklandın hakim karşısına çıkacaksın, hakime parayı veriyorsun al sen bir ailenle tatile çık diye, sonra gelen geçici hakime de parayı veriyorsun, bir bakıyorsun salınmışsın 😁

@gtx295 Evet zaten 15 bin muhtelemen 5-5-5 diye ayrılıyor. Meksika rüşvetin çok geçerli olduğu bir bölge. 5 i tr deki 5 i havalimanındaki 5 bin doları da sınıra ulaştıran alıyordur tahminimce.

15k azmiş. ben 30k+ usd diye duymuştum. Birde parayi buradaki yetkiliye yolluyorsun (ailen yolluyor).

Bu işi genelde dogudakiler yapiyor benim gördüğüm bu yönde.

• ⭐⭐

@hasnotben Birde okuduğum kadarıyla sanırım ankara konsolosluğunun içi baya bi iran vatandaşıyla doluymuş. Tamam vizelere red veriliyor ama bu red verilenlerin kaçı iranlı kaçı sonradan vatandaşlık alan kaçı gerçekten türk vatandaşı orasını bilemiyorsun

• ⭐⭐

@gtx295 İlk başta 10 bindi sonra 15 bin oldu 30 u hiç duymadım ben. Yasal yolla verilen dil okulu vizesinin ücreti felan ne kadar acaba

• @gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

15k azmiş. ben 30k+ usd diye duymuştum. Birde parayi buradaki yetkiliye yolluyorsun (ailen yolluyor).

Bu işi genelde dogudakiler yapiyor benim gördüğüm bu yönde.

Şuna plus olarak orada mahkeme vs işleri içinde para lazim o yüzden 30k+ para lazim diye hatirliyorum.. giden varsa bilgilendirebilir 😃

• ⭐⭐

@gtx295 Avukat 10k tutuyor diye biliyorum üstüne dil bilmiyorsan tercüman lazım. Ama bu işte bir terslik var kolombiyadan hindistandan gelen ailelerin o kadar parası yok mesela adam başı 15 bin verecek paraları olsa zaten ülkelerini terketmezler. Bu fiyat tarifesi oralarda kaçtan başlıyor acaba

Cebimde 100 dolarla geçtim diyenler de var çünkü

@gtx295 İlk başta 10 bindi sonra 15 bin oldu 30 u hiç duymadım ben. Yasal yolla verilen dil okulu vizesinin ücreti felan ne kadar acaba

masraflar artiyor enflasyon bu işlerede vurdu 😃 En kolay yöntemi birisini bulup evlenip gitmek de işte..

• ⭐⭐

@gtx295 K1 vizesini de ucuz mu sanıyorsun ona da 10 bin dolar kadar para lazım üstüne karşı tarafın senin bulunduğun ülkeye gelip beraber 100 tane fotoğraf çekme gibi şartı felan da var onun uçak bileti konaklaması vs. Ki oda aylar sürüyor hatta bazen 1 sene

@gtx295 Avukat 10k tutuyor diye biliyorum üstüne dil bilmiyorsan tercüman lazım. Ama bu işte bir terslik var kolombiyadan hindistandan gelen ailelerin o kadar parası yok mesela adam başı 15 bin verecek paraları olsa zaten ülkelerini terketmezler. Bu fiyat tarifesi oralarda kaçtan başlıyor acaba

Cebimde 100 dolarla geçtim diyenler de var çünkü

100$ ile geçen kimmiş ya? gerçekten merak ettim doğrusu ne kadar yalan? Hindistan zaten fakirligin dibi gibi birşey zengin ya çok zengin fakir çok fakir. ortasi yok. adamlarda 100$ ile rahat geçinebilirsin o derece... 🙄

• ⭐⭐

@gtx295 Ben videolardan gördüm valla 1000 dolarla geçtim diyende vardı 300 dolarla geçtim felan diyen de vardı. Mantıken zaten geçen kişilerin düşük bütçeli ülkelerden geldiğini düşünürsek güney amerika ülkelerinde gençler çıkarıpta 10 bini bile veremez yani

@gtx295 K1 vizesini de ucuz mu sanıyorsun ona da 10 bin dolar kadar para lazım üstüne karşı tarafın senin bulunduğun ülkeye gelip beraber 100 tane fotoğraf çekme gibi şartı felan da var onun uçak bileti konaklaması vs. Ki oda aylar sürüyor hatta bazen 1 sene

ya hocam o para sorun değilde. Sevecek hatunu nereden bulucaz o var 😃 Ben biliyorum gidecek tek şey cebimdeki $$ lar olur başka birşey olmaz.

• ⭐⭐

@gtx295 Valla hocam önün açık, online dating sitelerine kaydol, facebooktan instagramdan felan bul, arada almanya hollanda gruplarına felan da göz at illaki bulursun.

Anna ile Mürsel i hatırla yani Mürsel bile bulduysa senin bulamaman hata 😁

@gtx295 Ben videolardan gördüm valla 1000 dolarla geçtim diyende vardı 300 dolarla geçtim felan diyen de vardı. Mantıken zaten geçen kişilerin düşük bütçeli ülkelerden geldiğini düşünürsek güney amerika ülkelerinde gençler çıkarıpta 10 bini bile veremez yani

Evet ama o ülkelerde illegal yollardan para kazananlarda çok. Özellikle beyaz peynir üretimi oralarda çok fazla biliyorsunuz. Gerçi bilemiyorum nasil geçiyorlar o para ile geçiyorlarmi bilemiyorum ne kadar dogru söylüyorlar. Ya bu elemanlar çok şansli vs bilemiyorum bende

@gtx295 Valla hocam önün açık, online dating sitelerine kaydol, facebooktan instagramdan felan bul, arada almanya hollanda gruplarına felan da göz at illaki bulursun.

Anna ile Mürsel i hatırla yani Mürsel bile bulduysa senin bulamaman hata 😁

Böyle insanlar şansli oluyor. Bulmak sorun değilde arayan her türlü bulurda ondan sonraki pskoloji beni ne yapar bilemiyorum o yüzden çekincem var. Yoksa yabanci arkadaşlarim eskiden hep date sitelerini atiyorlardi. Ne hatunlar kimlerle beraberdi sen bile şaşarsin 😃

• ⭐⭐

@gtx295 Valla hocam yabancı birisini sırf bu yüzden bulmanızı zaten önermem ha bunu çok yapan var özellikle ukraynalı kızlar yapıyor ama karşındaki insanın duygularıyla oynamaktan başka bir şey değil zaten 2 kişi de farklı kültürden olunca anlaşması zor olur yemekleri bile farklı olur zorluk yaşarsınız

Düşünsenize acıktım dersiniz size hamburger felan söyler yada sandviç yapar sürekli 🙂 Nohuta felan ekmek banmaya hasret kalırsınız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

183

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.5k

| | | |