DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hasnotben inan benimde öyle kardeşim. inşallah gideceğiz. Daha dün eski arkadaşımla karşılaştım 40 lı yaşlarda ve yakın zamanda moldovadan dönmüş 40 gün kalmış ve şimdi hollandaya yerleşme kararı almış herşeyimi nakite çevirdim dedi bu ülkeden giden gidene malesef daha önce berber mustafa abimden bahsetmiştim şuan kendisi şikagoda ve çoook mutlu açım ama havası bile yetiyor burada diyor mutlu yani darısı bize inşallah.

• @Ufuk-Sener Arkadaşının yaptığının aynısını yapacağım ben de her şeyimi satıp nakde çevirip kaçıcam buralardan. Her anlamda bıktık. En iyi yerde en iyi maaşla iş de bulsam kaçıcam. Net

• @hasnotben Şuan 41 yaşındayım diyorum; en fazla 20 yıl ömrüm varsa değermi değer 1 tane oğlum var onun geleceği için kendimi feda etmeye razıyım herşeyin hayırlısı. instadan amerikalı Türk kızını takip ediyorum zamanında babası gitmiş amerikaya orada doğup büyümüş belki babası zorluk ve sıkıntı çekti ama soyu rahat ediyor. Babaları ölmüş ve cenazeyi bile Türkiyde gömmemişler tam benim kafa bi gitsem ölsem orada bende orada gömülmek isterim adamların mezarlığa bile saygıları var her yeri tertemiz.

• @LAWYERGİRL Ben türkiyede ki çalışma koşulları sebebiyle halen daha beyaz mı , mavi mi anlamadım . Yakamın rengini 🙂

@HASNOTBEN Türkiyeden türk kahvesi getirip amerikada mı satsak , iyi mi olur bilemedim .

@UFUK SENER Bizim vücudumuz türkiyede her türlü , mahsule alıştıgı için , zarar görecegimizi sanmıyorum . Açık hava labratuarı gibi ülkeyiz malum 🙂

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener Hocam ben de 42. Dediklerine %100 katılıyorum 🙂 El ayak tuttuğu sürece fırsatını bulduğum anda arkama bile bakmam 🙂

• @Riethian Rabbim bizlere hayırlı sağlıklı kaliteli huzurlu mutlu uzun ömürler nasip etsin inşallah 50 yaşına kadar yolu var gitmenin. :)) Amerika için çalışıuorum 1 dolar dahi alıyorum yatırıyorum eee orada lazım olacak :))

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR eğer ki türk kahvesindeki kar marjı yüksekse ve rekabette bulunabilecekseniz pazarda tutunabilecekseniz neden olmasın ama çok rahat bir şekilde amazondan bile sipariş verebiliyorsunuz pazarı küçüktür diye düşünmeyin derim

• @Emre-Kurtulmuş çiğ köfteci açsak tutarmı :))

• @Emre-Kurtulmuş e-ticaret için araştırma yapıyorum şimdi usa pazarı çok büyük bir pazar değilmi neden olmasın.

• @Ufuk-Sener aynen öyle. Hepimizin amacı vazgeçtiklerimizin daha iyisine çocuklarımızın sahip olması

• @Ufuk-Sener, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

En iyi kahve Dunkin' Donuts ta içilir. :))

Türkiye'deki muavini Boston Donuts. 10 yıl önce Dunkin' donuts yapamayınca geri çekildi, çalışanları aynı formülleri kullanarak Boston Donuts'u açtı. Türkiye'deyken Amerika da gibi hissedebilirsiniz 🙂 ne pazarladım ama...

• @SYTSNGR buradan bir şey istemiyorum 😀

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener Biliyorum ama benim de zaafım bunlar malesef tatlı ekmek vs zaten yemiyorum tek mutluluğum şu an 3ü1 arada kahveler ve çayıma attığım şeker 🙂

• @Darko Al işte bende inşallah Tennessee Donuts açıcam her yere Türk mutfağı ağırlıklı olacak tatlılar v.s. halka tatlı tutarmı amerikada

• @Ufuk-Sener, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko Al işte bende inşallah Tennessee Donuts açıcam her yere Türk mutfağı ağırlıklı olacak tatlılar v.s. halka tatlı tutarmı amerikada

Benim bir ayağım ticarette, bende isterdim Amerika'da bir girişimde bulunmayı.
    Bir bölgede olmayan birşey açmak lazım, heryer donutcu orada. Ama atıyorum turist bölgesinde soğuk lezzetli bir içecek kiosku açsanız daha çok tutar.

Zaten greencarddan ümidi kestim ben 🙂 Bir kaç işim var sonra E2 yatırımcı vizesiyle gidicem, benim biraz zamana ihtiyacım var.

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener Halka tulumba vs tutar bunları seveceklerine eminim yalnız şekerpare veya sütlü tatlılar çok satmayabilir bunlar kadar

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hasnotben Ben dönüşümlü içiyorum özellikle hazır kahveler düzenli içmeye gelmiyor tadı bayıyor bir gün a101 kahvesi ertesi gün nescafe öbür gün cafe crown tarzı. En iyisi kahveni süt tozunu alıp kendin karıştırmak ama o bile bayıyor düzenli içilmiyor 🙂

Bence artık onları kahveden sayma. Hele sözde süt tozu denilen kahve beyazlatıcı 😁

• ⭐⭐⭐

@hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu kahve meselesi uzadı arkadaşlar. Mülakat için sıramızı beklerken göçmen vize sırası bekleyen olsun olmasın gördüğüm herkese kahveleri ben ısmarlıyorum. Kulanıcı adımı da yazın kenara gerektiğinde bana hatırlatın. Zaten kullanıcı adımı unutmanız mümkün değil :))

Türk kahvesinin yanında sade soda da söylicen mi? 😂

• ⭐⭐

@hadi-BE Biliyorum içinde full şeker ve süt tozu var azıcık kahve var ama özellikle karton bardakta 3ü1 arada içiyorsanız onun tadı 20 bin liralık kahve makinesinden çıkan kahveden bile güzel geliyor insana 😁

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@LAWYERGİRL Ben türkiyede ki çalışma koşulları sebebiyle halen daha beyaz mı , mavi mi anlamadım . Yakamın rengini 🙂

@HASNOTBEN Türkiyeden türk kahvesi getirip amerikada mı satsak , iyi mi olur bilemedim .

@UFUK SENER Bizim vücudumuz türkiyede her türlü , mahsule alıştıgı için , zarar görecegimizi sanmıyorum . Açık hava labratuarı gibi ülkeyiz malum 🙂

Emin değilsem de muhtemelen Türkiye'de satılan Türk kahvesinden daha kaliteli Türk kahvesi vardır orada 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |