DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan son güne özel olsun emrah abi 😀

• Merhaba arkadaşlar 16 haneli confirmation number ı yazıyorum yanlışdiyo yardımcı olabilecek olan varmı

• ⭐⭐⭐

@hasnotben hoşbulduk hosbulduk 😀

• Merhaba arkadaşlar 16 haneli confirmation number ı yazıyorum yanlışdiyo yardımcı olabilecek olan varmı

• ⭐⭐

hnbs asdasdas pardon günaydın :)) Bol şans herkese.

• Herkese günaydın:)

• Bu şanstan istiyorum bugün.
    image.jpeg

• @Emre-Kurtulmuş Anlayışınız ve ilginiz için Çok teşekkürler

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@waterman gelmiş bizim hnbs müdavimi 😄

Yaa 😅😅

• ⭐⭐

%99 Yarın sahilde olacağım :))
    9f99069a-bd29-42ac-b60c-69d212cdf813-image.png

• ⭐⭐

@AysenS O dizinin maşallahı var kaç sezon oldu takip edemedim ben 😀

• ⭐⭐

@Riethian 😂😂😂 Elden akan kum 1 sene beklediğim sürecin HNBS gördükten sonra dökülmesini izliyorum

• ⭐⭐

@hdemircanusa Ben kamyonla döküyorum :))

• bugun o gün hepimiz için tellioğulları segeroğulları 9⃣

• Günaydın arkadaşlarr son gün herkes erkenden uyanmışş

• ⭐⭐

@Riethian 😒 bizim kamyonda doluyor yavaş yavaş , insanlara bu 10 başvurum demek istemiyorum 3. De çıktı vazgeçme demek istiyorum 😬

• Günaydın herkese, umarım sadece gönülden isteyen ve bu şansı en iyi şekilde değerlendirecek olanlara çıkar 🙂

• ⭐⭐

@hdemircanusa Umarım bu sene o senedir. 🙂

• Akşam çıkmazsa , Bu sene yapılacaklar listesine 2 Tane Spin kamış makine set kombinasyonu yapmak var aklımda 😀 Malum 2-3 ay sonra deli gibi lüfer başlar 😀 @newbie97

• Dün gece 21:00 civarında oğlumla (18) arabada konuşuyorduk yeter artık şu gc çıksın artık birisi 10 yıl maaş almadan sadece yemek ve barınma karşılığı Amerika'ya gel sonra burada kalabilirsin dese bile kabul edeceğim dedi aradan 10 saniye geçmeden kırmızı ışıkta beklerken sağ şeride muhtemelen 7,40 siyah bir BMW geldi durdu plakası "Kentucky BK-2906" ikimizde birbirimize baktık ve çok şaşırdık(Bursa Yıldırım Prof.Tezok caddesi). Allah'ım inşallah bu bir işarettir bugün için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |