DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Sanırım askerliğin en güzel günüdür “Şafak doğan güneş” dediğimiz gün , aynı heyecan ile Greencard için Şafak doğan güneş diyorum , Herkese günaydınlar , Hayırlı cumalar 🙏❤🇺🇸

IMG_0091.jpeg

• Şaka gibi bir çekilişide geride bıraktık... Herkese günaydın arkadaşlar.

• ⭐⭐

Selamlar günaydınlar yarın son günümüz 🙂

• Günaydın herkese. Heyecanla bekleyen ve isteyen herkesin kazanması dileğiyle.

• Günaydın herkese Güzel haberler alalım inşallah💫

• 2024 talihlisi olarak çıkmasını isteyen, inanan bunun için gün sayan herkesin yarın güzel haberler alması dileğiyle herkese bol şans arkadaşlar.

• ⭐⭐

@mrt-gkce Teşekkürler 🙏

• @Hakan-3 Selamlar, cahilliğime verin, ben de tam anlayamadım.
    Asıl talihli Ds260 doldurup submit ediyor, sonra eşi de yeni bir form doldurup submit ediyor.
    Doğru mu anladım?
    Tesekkurler

• Günaydın herkese

• ⭐⭐

@mrt-gkce Umarım siz de taşıyıp alırsınız bir an önce.

• Günaydınlar son gün kaldı 🙂

• @Harpy-Eagle Heyecanlı mısın:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rasmus bu işin cahillliği olmaz lütfen ama lütfen böyle demeyin kendinize. DS260 formunda amerikaya kazanan kişi ile kimler gelecekse önce kazanan kişi ds260 dolduruyor. Daha sonra tekrar kazanan kişi girince eşi yada çocukları için her biri için sistem kazanan kişinin numara sonuna -1 -2 -3 gibi numara koyarak her bir üye için numara tanımlıyor. Bu tanımlayan numara üzerinden o kişinin bilgilerini giriyorsunuz.

• @Riethian tüm tuşlara basıyorum şuan taşımak için teşekkürler iyi dilekleriniz için 🙂

• Son 1 Hayırlı Cumalar Herkese herşey gönlünüzce olsun..

• ⭐⭐⭐

@rasmus eğer talihli olursanız sisteme giriş yaptığınızda eşiniz ve sizin adınıza ayrı ayrı formlar mevcut olacak. Sizde ikisinide doldurup submit edeceksiniz

• @ayvalik10 Sevgili arkadaşım;
    Bende 40 yaşındayım ama yaşla ilgili değil bu. Yaşın büyük olması veya forumda eski oluyor olman insanlara saygısızca davranmanı gerektirmez. Bu foruma Green Card kazanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldim. Bir soru sordu diye "başka forumdan gelmişsin bilgi satıyorlar" gibi ifadeler kullanmanın yanlış olduğunu beyan ediyorum ve bu konuyu burada kapatıp devam etmiyorum. Çünkü bu başlık altında heyecanla çekilişi bekleyen merakla yazılanları okuyan ve bilgi edinmeye çalışan insanlara saygısızlık olarak görüyorum. Size daha fazla cevap yazmayacağım. Burada benim yazımı okuyup vakit kaybeden arkadaşlardan özür dilerim.
    Saygılarımla.

• @Birgariphayat sende yok mu bir heyecan 🙂

• ⭐⭐

@Birgariphayat Vallahi bende de 0 heyecan. Birinin gözüne geldim herhalde üstüne bir de hasta olmuşum. Neyseki ocakta paça kaynıyor umarım atlatırım en kısa sürede

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |