DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak bize geldi ama sağlam dağıtım olmadı

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@yusufalak bize geldi ama sağlam dağıtım olmadı

Mülakat maili almişsiniz. Hadi gözünüz aydin hayirli sonuçlar bekliyoruz :^)

• @rnc teşekkürler bende merak içinde sürecin tamamlanmasını bekliyorum nasipse gelir hintten yemenden nasip değilse ne gelir elden

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@rnc teşekkürler bende merak içinde sürecin tamamlanmasını bekliyorum nasipse gelir hintten yemenden nasip değilse ne gelir elden

Olumlu düşünüyoruz olumlu sonuçlar aliyoruz 🙂 Oraya gittiginde(ilk uçaga binerken uçaktan inerklen 😁 ) bol bol resim çek hem çocuklarina da hatira kalir hemde sana. Kendim mail almiş kadar sevindim saglikli bol mutlu Abd maceralariniz olsun inşallah 🙂

• @sevdemimi görünen o ki bu gidişle(2024 için bu numaralar maalesef alamayacak gibi) siz 2025 talihlisisiniz ve her yılın işleyişi farklı olduğu için 2025 dağıtımları başlamadan ve belirli bir sure ilerlemeden hiçkimse bu konuda bir şey söyleyemez. TAHMINI olarak söylüyorum 2026 yılı başından itibaren bu sayılar hakkında şuana gore daha sağlıklı yorum yapılabilir ama o bile NET değil. Siz forumda aktif olarak kalın, dağıtımlar ve sayılar netleştikce kendinizce yol haritası belirlersiniz. Her daim benim numarama dağıtım olmayabilir düşüncesi aklınızda olsun. Şans sizinle olsun.

• @salih-atilla tebrikler...

• @rnc @sevgilisena siz ve bu forumdaki kardeşlerimizin içten kalbiyle verdiği desdekler maneviyatımızı yükseltiyor bir yıl önce sonuçlar açıklandğından bu güne kadar herşeyi bu forumdan öğrendim ve bu foruma borçlu olduğum bilincindeyim süreci bitirirsem klasik unganlar ve mülakat paylaşımı yapmak yerine bu güne kadar bize fırtınalar yaşatan sorun ettiğimiz düşünceleri gelecekte gelenlere ışık olsun diye aktarmak istiyorum şuan bu forum sayesinde çok güzel dayanışma içinde olduğumuz çok güzel arkadaşlıklarım oldu iki kişiyle beraber aynı gün unganlara gideceğiz aynı otele rezervasyon yaptık sırada bekleyen 3 kardeşimede belki bu aya olmadı ağustosa sıranın gelmesini bekliyoruz hep diyorum allah hayırlısıyla nasip etsin abd yaşayacak yıllarımız varsa giderim bu arada bu forumda umutla bekleyen her kardeşimize önce sabır ve hayallerinin gerçek olmasını dilerim

• @sevgilisena evet haklısınız 7. Denemede 6 binli bir sayıyla yakalayınca insan hayal kurmak istiyor .Şöyle Şubat Mart gibi hayal etmiştim.Uzun bir bekleyiş olacak.

• Case number 23 bin. Sizce sıra gelebilir mi? Yoksa kesin olarak kaybettim mi?

• Mülakat yeri olarak istanbul yazdık ne yapmalıyız

• @kingoftheworld merhaba ben de 2025te 5600lerdeyim. İmzanızda farklı bir bilgi yok ancak size mükalat tarihi geldi mi?

• Başvuruyu yaptıktan sonra

Sonraki Adimlar
    Tüm Çesitlilik Vizesi basvuru sahipleri:

1. Gerekli destekleyici sivil belgeleri alin.
    2. Disisleri Bakanliginin vize sartlarini kargilayan fotograflar edinin.
    3. ABD'ye özgü bilgileri inceleyin. Vize görüsmenizin
      gerçeklegecegi Büyükelgilik/Baskonsolosluk.
      Kentucky Konsolosluk Merkezine herhangi bir belge göndermenize gerek yoktur. KCC basvurunuzu inceleyecek ve sagladiginiz
      bilgilerden herhangi birinin yetersiz veya eksik olup olmadigini size bildirecektir. DS-260 bagvurunuz, sizin igin bir vize numarasi mevcut
      olana ve davaniz plananana kadar KCC'de kayitli tutulacaktir.
      Davaniz planlandiginda, KCC size daha fazla talimat için Katilima Durum Kontrolü (ESC) web sitesine giris yapmanizi yönlendiren bir e-posta mesaji gönderecektir.
      Görüsme konumunuzu degistirmek isterseniz, görüsmeniz
      planlanmadan önce ([email protected]) adresine bir e-posta
      göndererek Kentucky Konsolosluk Merkezi ile iletisime geçmelisiniz.
      E-postaniz adinizi ve vaka numaranizi içermeli ve nerede görüsmek
      istediginizi agikça belirtmelidir. Randevunuz oldugunda, degisiklik
      talep etmek için randevu aldiginiz konsolosluk bölümüyle iletisime
      gemeniz gerektigini lütfen unutmayin. Planlandiktan sonra
      görüsmenizin yerini degistirmek mümkün olmayabilir.
      Böyle bir yazı geldi bir şey yapmam gerekli mi ?

• @Can355 sürecinizi imzanıza taşıyın buradan cevap alamazsınız sorunuzu dv2025 aşamalarından sorun, forumu inceleyin

• arkadaşlar merhaba lütfen bi Allah ın kulu cevap verirse memnun olurum bu ds260 formunu doldurmanın belli bir zamanı var mı?pasaportla ilgili bi sıkıntım var sıralamam 98xx ben ds260 formunu atıyorum temmuz 2024 de pasaportum geldi o zaman gondersem yine çağırırlar mı sizce?yoksa biran önce göndermelimiyim?lütfen yardım😰

• @mr-wolf Merhabalar, öncelikle lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca süreciniz ile alakalı sorularınızı DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında sorunuz.

• @ATS16 Aktif olarak Rusya dayım. Burada çalışıyorum. Başvuru yaparken rusyada yaşadığım için dosyam direk başlangıçtan itibaren Polonya daydı zaten.

• 2024 için aylık vize sayılarını takip edebileceğim bir link var mı? Teşekkürler.

• Merhaba, 2024 talihlisi ve henüz mülakat alamamış birisi olarak size önerim şu olur. Bu süreçte mutlaka yurtdışından oturum alın. Ya bir dil okuluna kayıt olun; ya bir şirket açın ve bir şekilde oturum alın. Dosya numarası benimki gibi yüksek olan arkadaşların başka türlü bir şansı olmuyor gibi malesef. Bu süreçte Kanada vizesi almanın da faydası olabiliyor; istisnai bir şekilde Kanada vizesi ile dosya taşıyabilen bir arkadaş oldu (bir de Avustralya var). Oturum olmadan konsolosluklara gece gündüz mail atarak bir sonuç edebilirsiniz belki ama ben edemedim. Belki sürecin sonlarına doğru bir şansımız olur.

• ⭐⭐

@Can355, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

2024 için aylık vize sayılarını takip edebileceğim bir link var mı? Teşekkürler.

Sayılarla DV2024 yazın arama butonuna.

• Herkese merhaba ds 260 formunda eğitim bilgilerini doldururken lise bölümünde ben son sene özel liseye geçiş yapmıştım ve o senenin eğitim yılları arasını doldurdum yani(19/09/2016-09/06/2017) ama liseye başlangıç tarihim ösym de 2013 olarak gözüküyor.Sizce bir problem olur mu çok merak ediyorum formu güncellememe gerek var mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |