DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @T-C-Kubilay-Dikici bagger hem spor, hem konfor, hem tip olarak güzel, şehir için de nasıldır bilmiyorum iyi olduğunu söylüyorlar, birde bu kadar pahalı olmasa çifte kavrulmuş olurdu, gs yi tip olarak beğenmiyorum mesela, aslında piyasadakilerin çoğunu beğenmiyorum.

• ⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE S.Sport hariç tüm çeşitleri kullandım 125 cc mondialden başladım şuan goldwing kullanıyorum inanın her motorun tadı farklı motor kullanmak bir zevk artık allah nasip ederse hayalim gc çıkarsa tüm amerika kıtasını motosikletle gezmek olacak

İlk ve tek motorum Dominar 400. Yaklaşık 4000 km kullandım. Bodrumdan geze geze istanbula geldim. İstanbulda kullanmak yemedi sattım 😂

Umarım isteğini yerine getirebilirsin. Belki eşlik ederim de hızı falan sevmem ama. Bakına bakına sakin sakin. 😍

• @mcvk green card çıkarsa ancak öyle.

• @hadi-BE inşallah hepimizin hayalleri gerçek olur.

Hız konusunda bende hiç sevmem hızlı gidince gidilin yolların güzelliğini kaçırıyoruz 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlar hayırlı haftasonları...

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Günaydınlar hayırlı haftasonları...

Günaydin

• Günaydın millet haftasonu çalışmak zorunda olan herkese kolay gelsin. Bu arada banka beni blokeledi hayır sen böyle para yapamazsın fakirsin diyorlar resmen 🙂

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Günaydın millet haftasonu çalışmak zorunda olan herkese kolay gelsin. Bu arada banka beni blokeledi hayır sen böyle para yapamazsın fakirsin diyorlar resmen 🙂

Günaydin. Yüklü miktarda para mi yatirdin? Genelde 1 milyon üzerinde sorun çikartiyorlar

• ⭐⭐ Yasaklı

Bir iki video izledim şimdi gc kazananlardan. İçim felaket daraldı. Mayıs ayına bayağı hevesliydim fakat sabah sabah bütün heves söndü. Kazanması ayrı dert, kazandıktan sonra mülakat alabilmek ayrı dert. Zaten kazanma ihtimali yüzde 1 yanına bir de mülakat alabilme şansı çok çok zor. Hayallere fazla kaptırmamam kendimi en iyisi.

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bir iki video izledim şimdi gc kazananlardan. İçim felaket daraldı. Mayıs ayına bayağı hevesliydim fakat sabah sabah bütün heves söndü. Kazanması ayrı dert, kazandıktan sonra mülakat alabilmek ayrı dert. Zaten kazanma ihtimali yüzde 1 yanına bir de mülakat alabilme şansı çok çok zor. Hayallere fazla kaptırmamam kendimi en iyisi.

ilk basvuru? ilk basvuru benimde heyecanliydi sonra geciyor o heyecan. Suan artik umrumda degil cikip yada cikmamasi. Bu yuzden oyle hic arastirma vs yapmiyorum zaten ciktiginda bolca vakit olucak.

• ⭐⭐ Yasaklı

@gtx295 4. başvuru 🙂

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 4. başvuru 🙂

O zaman çok fazla kaptirmişsiniz kendinizi. Çikarsa çikar çikmazsa hayat devam ediyor. Üzülmeye dgecek stres olucak bir durum yok.

• ⭐⭐ Yasaklı

@gtx295 Heves anlık gidiyor. Sonra istemesem de geri geliyor. Kendimizi kaptırmakta gerek. Sonuçta gc çıkmasa bile başka umutlar devam ediyor. Hevesim aslında gcnin çıkmasından ziyade Amerika'ya gün gelip gittiğimde yapacaklarımı, hayallerimi düşünmek. Yani 4. başvurum olmasına rağmen hala ilk günkü gibi heyecanlıyım. Asıl olay o heyecanı söndürmemek aslında. Çıkma ihtimalinin düşük olduğunu bilerek yine heves edilebilir , heyecanlanılabilir bence. Sadece dediğim gibi arada bir heves kırıklığı oluyor ama geçiyor. Size de tavsiyem heyecanınızı, hevesinizi kaybetmeyin. Çünkü daha ilk başvurudan sonra hevesiniz kalmamış ise gerçekten gitmek istiyor musunuz diye bir düşünmelisiniz 🙂 İnşallah bu sene hepimiz düşük cn numaralarıyla kazanırız 🙂

• ⭐⭐

@Atlantis00 Çıktıktan sonra mülakat vs her şey halledilir önemli olan çıkması.... 49999 CN ye bile sahip olsam mülakatı inanın dert etmem önemli olan randomly selected ı görebilmek

• @Atlantis00 Dediğin gibi benim de 2. başvurum ihtimaller düşük olsa da hevesim hiç geçmedi 🙂 Heyecanım Ekim ayında nasılsa şimdi de aynı. Varsın çıkmasın hayal etmesi de güzel Umut kaybetmek yok 🙂 Amin bu arada inşallah

• ⭐⭐

@Atlantis00 Ayrıca afrikadaki adam bile dert etmiyor, avrupadaki bile dert etmiyor bu sorun genel olarak bizde var... Ankara nın keyfini beklemeyeceğimiz kesin her türlü dosya taşınır milyon tane ülke ve konsolosluk var illa birinden alırız mülakatı

• @newbie97 Geçen sene mülakat alamayan bir sürü kişi vardı forumdan. Maalesef mülakat almak kazanmak kadar zor. Masrafı da ayrı bir konu. Avrupa dışında bir yerden mülakat alabilmeniz dahilinde daha Abd'ye gitmeden yüksek rakamlar çıkıyor cebinizden.

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine Ankara beklenirse malesef öyle durumlar ortaya çıkıyor biraz da kader kısmet işi. Kaderimizde gitmek yazmıyorsa CN ilk 100 de bile olsa muhakkak bir şey çıkar ve gidemeyiz. Ben hiçbir koşulda Ankaradan mülakatı düşünmem, Ankaradan mülakat almayı düşüneceğime ülkemde konsolosluk yokmuş gibi düşünürüm daha iyi

• @newbie97 Yok demek istediğim yurt dışından mülakat almakta çok zor. Yazdığım gibi masrafı vs. ayrı dert. Çoğu kişi zaten Ankara'yı geçtim geçen sene yurt dışından da mülakat alamadığı için süreçleri sona erdi maalesef. Nasip kısmet

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

43.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.8k

| | | |