DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Şimdi otobüste eve giderken Chrome keşfet haberleri okurken karşıma çıkan haberScreenshot_2024-01-30-18-08-50-701_com.android.chrome.jpg

• ⭐⭐

@ayvalik10 O kısmı anladım hocam bu arada cidden tavsiye ederim çankırı tuzunu tansiyon vs varsa iyi gelir

• ⭐⭐

@SYTSNGR

Aile boyu bu setten öneririm kazananlara

alt metni

• @newbie97 Süpermiş , link varmı . Hatta bunun birde üstüne Gözü olanın gözü çıksın gibi duvar yazıları yazmak lazım 😀

• Evet bu sene askerlik süresinde öğreneceğim çıktı mı çıkmadı mı 🙂

• ⭐⭐

@SYTSNGR Nazar boncuklu valiz yazın çıkar zaten bavul değil bavul kılıfıymış yani mevcut bavullara monte edebilirsiniz, bu fikri alarak bavulunuzla mahalle terzisine gidip ölçüye özel bavul kılıfları diktirebilirsiniz bavullarımız da hazır olduğuna göre sıra randomly selected yazısına geldi 😃

• Yasaklı

• Bu gece böyle olsun

• 1 gün daha bitti, mayısı bekliyorum 🙂

• Herkese Günaydınlar . Nazarsız , Kem Gözsüz Güzel günler dilerim 🙂

• Günaydın günaydın yediniz bitirdiniz günleri 🙂

• @SYTSNGR Selam arkadaşlar toplum olarak böyle boş enerjilerle kötü enerjilerle büyüttüler bizleri bilinç altımıza o kadar işlemiş ki bu tür batıl inanışlar ve evrene gönderdiğimiz olumsuz kötü enerji bizi çok etkiliyor fakat bunları yavaş yavaş üzerimizden atmamız gerekiyor. Amerika hedefimiz ve inşallah sıkıntısız gideriz. Allah yardımcımız olsun. Herkese bol şans diliyorum

• @UFUK SENER Hepimizin işi bu konuda zor , insanlar alışkanlıklarından bir kerede kurtulamazlar , zamanla kendimizi yeni bir sisteme adapte ederek , güncelleyecegiz . Türkiye server'ında güncelleme alamayan telefonlar gibiyiz . Amerikada inşallah yeni bir sürümle hayata dönecegiz 🙂

• @SYTSNGR Olacak inşallah herşey iyi olacak şu mayısda bize bir şans doğacak umarım her şey gönlümüzce olur, irtibatta kalalım.

• Benim tanıdığım birisi illegal yolla amerika ya gitmiş ve 4 ay kampta kalmış çünkü daha önce deport olduğu için bu sefer 4 ay kampta bırakmışlar ve 1 hafta olmuş çıkalı şuan şikagoda Türkiye de berberdi kendisi işe de başlamış ama orada güvendiği manevi desteği olan bir hatırı sayılı abisi vardı çok emek vermiş kendisine önemli olan istemek inanmak ve evrene olumlu pozitif enerji vermek ne ekersek onu biçeriz.

• @HASNOTBEN Senin içinde yiyoruz , merak etme 🙂 tek kendimizi düşünmüyoruz 🙂

@UFUK SENER Bekar olsan herşeyi deneyebilirsin , fakat evli ve çocuklu olduğunda legal yollardan işleri halletmenin peşine düşüyorsun . Birde bakıyorum illegal olarak giden kişilerin çektigi zorluklar eğer bir tanıdık yoksa yani adamı intahara sürükler . Biz mis gibi legal yollardan hep birlikte gidelim inşallah .

Evet inanmak , başarmanın yarısıdır . Fakat çok fazla bel bağlamakta bu sefer olumsuzluk olunca yıkabilir . arada ki dengeyi iyi kurmak lazım . ama Pes etmemek hayalini kurdugunuz şey için mücadele etmek , Hatta Umudumuzu kaybetmememiz lazım .

• @SYTSNGR Kullanıcı adımızın hatırına yiyin 🙂

• @SYTSNGR bahsettiğim mustafa abi evli ve 3 çocuk babasıdır.

• ⭐⭐⭐

@Ufuk-Sener ben şu açıdan bakıyorum artık ülke o kadar kötü durumdaki evli ve çocukları olmasına rağmen en azından çocuklarımın hayatı kurtulur diye göze alıyorlar. Normalde bekarlar için daha kolay diye düşünsekte

• @Emre-Kurtulmuş Şuan ben eşimden boşanmış durumdayım 1 oğlum var 10 yaşında ve onun için ABD ye gitmeyi düşünüyorum. Ülke Türkiye bitik malesef

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.4k

| | | |