DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ayvalik10 benim dediğim sayıya da dahil değil zaten.
    maalesef 😞

• ⭐⭐

@ayvalik10 toplu mu????

• ⭐⭐

ya bu site ne güzeldi ya herkes hayallerini umutlarını konuşuyor du amerikaya gidince şöyle yapıcam böyle yapıcam diyordu ne güzeldi... buraya girince mutlu oluyordum bu ülkede yaşadığım herşeyi unutup burada başka bir dünyaya dalıyorsun başka konular konuşuyorum noldu bize ya... lütfen eskiye dönelim lütfen... market konuşalım Walmart konuşalım... ev fiyatları konuşalım noldu bizim mangal partimize onu konuşalım ben yine ona buna salça olayım lütfen ya lütfen yeter artık:(

• ⭐⭐

@Calibraturbo aynen abi aynen. bitik de degil komple batik hatta batti su an denizin dimine cakili halde bi yerde yasiyoruz 😞

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bu arada herkes günaydın... güne ne kadar fakir olduğumu bir kez daha anlayarak uyanmak fena oldu... dün havada uçuşan paralar efsaneydi adam 250 milyon yardım diyor sunucu 300 yapalım mı diyo yuvarlıyorlar dedim o nasıl yuvarlama... 50 milyon... 50 milyon yuvarlanır mı yaaa... o paralar bende olsa hiç hırs yapmam bu ülkede de asla durmam... bunlarda daha fazla daha fazla daha fazla hırsı var olmasa bu bağışlar çıkmaz zaten bu nedir ya hala şoktayım bunu da bi 10 gün konuşur susarım sanırım

Aynı şeyleri düşündüm.. ülkede tek fakir benmişim gibi hissettim. Adam 50 milyon lirayı sırf Acun istedi diye yuvarladı.. 50 milyon lira. O kadar parayı rüyamda göremem ben. Millette gerçekten para varmış dün inandım.

• @debbieLA77 maalesef uzun bir süre o noktaya gelemeyeceğiz hiçbirimizin keyfi yok 🥺

• ⭐⭐

@Gökhan-A gelmemiz gerek bir süre sonra... orada yaşayanlar depremi yaşayanlar bile kendine gelecek, gelmek zorunda... yoksa bu devran dönmez...

• ⭐⭐

@Gökhan-A mevzu keyifsizlik değil zaten... konuları tekrar tekrar döndürmeye bir son burada diyorum...

• @gucarslan bilgilendirme için teşekkürler. Bazı kişiler dv kazandım ama mülakatta geçemedim diye çok sık bahsediyorlar. Ondan endişe ediyordum sadece.

• @Chromium Zengin tam zengin, fakir tam fakir oldu son 10-15 yılda. Her arayan yardım yaptı, kimi az, kimi çok, kimi de devasa boyutlarda. Helal para kazanıp bağışlayanlar zaten anlaşıldı. Akılalmaz rakamlar söyleyenler de zaten ya devlet kurumları ya da devletten pazarlık usulü ihale alanlar oldu. Sadece iki kişi konuştu konuştu ama tek kuruş bile bağışlamadı. Birisini ben söyleyeyim Tansu Çiller'di (90lı yılların, o dönemki gazetelerde bolca "hırsız başbakan" şeklinde haberi yapılmış olan eski başbakanlardan). Sosyal medyada tepki görünce bugün açıklama yapmış ben de şu kadar bağış yaptım falan filan diye.

Diğeri kim olabilir sizce?

• @debbieLA77 mortgage ile ev alanları banka ve bir emlak şirketi kandırıp ödemelerinizi geciktirebilirsiniz diyor sonra ödeme geciktiği içinde emlak şirketi polis ile kapılarına dayanıp evi boşalttırıyor aynı gün bunu konu alan bir film fazla spoiler vermedim inşallah 😅

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ErdalK @debbieLA77 siz boşverin mortgage ile ev almayı önce bu sayfada ki @denizci10 gibi kafamızı sokacak ev için alışverişimizi yapalım ondan sonra bakarız mortgage olaylarına 🙂

https://yesilkartforum.com/forum/topic/393/amerika-da-yaşayanlardan-yaşam-maliyeti-örnekleri/1294?page=65

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bir yolda ki hata insan ölünce düzeltilir şimdi de depremi gören belediyeler koştur koştur ruhsat vermeyi durdurdular kaçak yapıları yıkıyorlar

Screenshot_20230216-165453_Instagram.jpg

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ya bu site ne güzeldi ya herkes hayallerini umutlarını konuşuyor du amerikaya gidince şöyle yapıcam böyle yapıcam diyordu ne güzeldi... buraya girince mutlu oluyordum bu ülkede yaşadığım herşeyi unutup burada başka bir dünyaya dalıyorsun başka konular konuşuyorum noldu bize ya... lütfen eskiye dönelim lütfen... market konuşalım Walmart konuşalım... ev fiyatları konuşalım noldu bizim mangal partimize onu konuşalım ben yine ona buna salça olayım lütfen ya lütfen yeter artık:(

İnan bende çok istiyorum ama gerçekten hiç bir şeye hevesim yok şuan, tek istediğim şey gc yi kazanıp gitmek, ve en kısa zamanda annemi yanıma aldırmak bu devlet bizi ailemi haketmiyor, hiç bir şey yapasım yok bu memleket için, toplanan paralarda cebe gitmese iyi...

• ⭐⭐

@debbieLA77 bu tip konusmalari genelde ben alevlendirirdim ama günlerdir pek birşey yazmıyorum farkındasınızdır. İçimden hiçbir şey yazmak gelmiyor. Keyfim yok. Sürekli içimde bir korku ile yaşamak, çocuğumu eşimi düşünmek, olası bir durumda neler yaparım sonrası nasıl olur gibi düşüncelere dalmak.. Günleri böyle geçiriyorum. Buradaki yada ülkemizdeki hala yaşamayı başaran herkes benim gibidir diye düşünüyorum. İnsanlardan para toplayacağım, oy alacağım diye binlerce kişinin hayatını geleceğini çaldılar. İmar barışı adı altında insanları taştan tabutlara hayatları boyunca yaptıkları 2 kuruş birikimi gommelerini sağlayıp sonra mukadderat dediler.. Bütün bunları görüp keyif yapmak gülmek eğlenmek.. zor çok zor..

• dün akşam yapılan yardım programını tam olarak şöyle resmedebilirim: alt metni

• ⭐⭐

@nicky AHAHAHHAHAHA vallahi ya, merkez bankasi, devlet bankalari falan hak getire 😃 yazmislar eksi'ye; tum vatandaslar olarak 300 kusur bagis yaptik sonucta bizim paramiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Devlet yardım edenleri ödüllendiriyor

Screenshot_20230216-180039_Facebook.jpg

• ⭐⭐ Yasaklı

Çaldıkları kalem oynattıkları vergi ve imtiyazlardan 3 5 sakal attılar o kadar. Toputopu 6 milyon dolar italyada fransada çay parası. Gulçin için izledim biraz çiçeem

• ben cok sıkıldım artık bu genc yasimda en hizli nasil ulkeyi terk edebilirim diye her gun dusunuyorum bunu hak edecek ne yaptim ben ya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |