DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@waterman dikkat çekmek istiyordur. hayallerinizi yıkmasına izin vermeyin. hava atacağım diye kaliteli sandığı en pahalı şeylere para harcarsa şikayetçi olur kendi aklınca 😃 her kimse o tepkim budur 😃

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 hahahahahaha hahahahahah hahahaha aynen katılıyorum :)))

• @ayvalik10 cok sacma cn bir numarasi da kalmiyor o zaman siranin anlami yok genelinde degil de aralarindan belki verilmemistir yoksa illa siranin avantaji vardir bence

• @ilkerkaynar90 güzel bir tesbit: )

• @ilkerkaynar90 sevgili ilker güzel anlatmışsın büyük düşünmek ile alakalı. ama bizler neden küçük düşünüyoruz o kısmını biraz anlamak lazım. kapital fayda evet global düşünce evet ama neden paket servisi.. sanırım ben de küçük düşünüyorum. kiramı ödemek belki ilerde bir ev almak ve çocuğumu insan gibi bir ortamda yetiştirmek.. hafta sonları park gezileri yürüyüşler bu kadar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 illa da sıranın avantajı var zaten kesin alıyor demedim sadece herkesin şansı eşit oluyor. Mesela 3000 -5000 sıra tarih verilmeyip 10.000 olana tarih verdiler gibi ondan bir düzeni yok KCC

• ⭐⭐

@debbieLA77 takip ettiğim Amerika'da evde pasta yemek yapıp satanlar var hani bu mantar kurabiye varya eski gün menüsünde olurdu kadın 16 tanesini 25 den satıyor malzeme zaten ucuz ilk etapta evden bile yapsan olur

• @waterman öyle bir sey yok hayatlari yalan ya bu insanlarin

• ⭐⭐

@Zelene tabi cnm zaten beraber gidersek bir de tesadüf ya aynı eyalet falan olursa beraber yaparız... :))) çok zevkli suanda işim bu zaten :))) burada bir kadın var April adında takip ediyorum amerikalı yılbaşında yaptığı süslü kurabilesin 3 tanesini paketliyor 30 dolara satıyor bu paketlerden kocasıyla gözümün önünde 7000 adet sipariş aldılar
    210.000 dolar yapıyor bunun 70 bin doları masraf olsa kargosuyla vs of diyorum

• ⭐⭐

@cdzdcd ilk başlarda tabiki olacak ne bulursak sonrası için diyor İlker sanırım işler yolunda girdikten sonra

• @waterman Gc nin çıktıgı gün ingiltereden iş teklifi almıştım, gitmedim 2k pound vereceklerdi ev kiraları cok yüksek orada birde arazide olacakdım sürekli kalmadıgım boş eve de kira verecektim arada. Evi şirket ödüyorsa mantıklı ama diğer türlü karın tokluguna çalısıyorsun.

• Az önce arkadaşım yazdı mesaj gelmiş kendisine GreenCard ön başvurunuz onaylanmıştır başvuruya devam etmek için 25 usd ödeyin diye. Dolandırıcılığın da bu kadarı...

• Herkese merhaba bizde aile olarak başvuru gerçekleştirdik hayırlısı olsun hepimiz için
    Sorum olacak
    Green card çıkması durumunda Ankara Amerikan hastanesinde Asi olunuyor Bu aşılar nedir
    Green card çıkması durumunda eşim ve ben tüm Asi lari bastan olacağız çünkü sistemde çıkmıyor
    Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tesekurler

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy aaaa hayirli olsun ben de istiyorum ya yildizli bir sekilde gideyim sunun surasinda 109 gün kaldi 😁

teşekkür ederim valla kendiliğinden gelmedi tesadüfen profil ayarımı düzenlerken farkettim aktifleştirdim belki çoktan gelmişti 🙂 Adsız.jpg

buradan ayarlanıyor

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 olay su bi yazılımcı sözde Türkiye’de 40 bin TL maaş alıyormuş sonra Almanya’da yazılımcı olarak iş buluyor aylık maaş 2.000 euroymus falan ev tutuyor aylık masrafları çıkardıktan sonra cebine 300 Euro kalıyormuş alım gücü denen şey yokmuş falan filan diyordu 🙃

😃 hikayeee kimse gitmesin diyedir, kimseyi izlemiyorum dinlemiyorum, kendim görüp deneyimleyip kendim karar vermek istiyorum.. herkes bir değil ben savaşçı ruhlu bi insanım kolay pes etmem bazıları da tırnağı kırılsa pes eder 🙂

• ⭐⭐

@baran-bozdogan neydi merak ettim aldığınız iş teklifi merak ettim...

• ⭐⭐

@Lossantosdy çok doğru bir tespit kime göre neye göre :)))

• ⭐⭐

anaaaaaammmmmmm bana yıldız mı gelmiş? vay vay vay vay dertli başım vıyyy yetişin a dostlar kalıcı olmak istemiyorum burada aldığım son yıldızım olsun inşallah buralarda çürümeyeyim.... neee dur dur iptal iptal iptal.... evren olumsuzluk eki algılamıyor ben gidiyorum çok mutluyum yıldızıma teşekkür ederim yıldızlarımla gidiyorum... bir yıldız gibi hollywooda doğrruuuu inşallah :))))9

• @debbieLA77 Wireline Engineer, sondaj sonrası sondaj kuyusuna çeşitli aletler indiriyoruz, kısaca böyle anlatabilirim.

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

anaaaaaammmmmmm bana yıldız mı gelmiş? vay vay vay vay dertli başım vıyyy yetişin a dostlar kalıcı olmak istemiyorum burada aldığım son yıldızım olsun inşallah buralarda çürümeyeyim.... neee dur dur iptal iptal iptal.... evren olumsuzluk eki algılamıyor ben gidiyorum çok mutluyum yıldızıma teşekkür ederim yıldızlarımla gidiyorum... bir yıldız gibi hollywooda doğrruuuu inşallah :))))9

amerika bayrağındaki yıldızları düşün 🙂 totem yap

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |