DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba merak ettiğim bir şey var green card çıkarsa eğer ben amerika dan posta adresi almak istiyorum burada gördüğüm videolarda buna gerek yokta deniliyor sizce ne yapmalı ?

• ⭐⭐⭐

@kemallacin pasaport zorunluluğu en azından bu keyfi ve öylesine olan başvuruları biraz olsun engelliyordu. Başvuruların ücretli olması da bir seçenek ama sanırım adaletli olmaz.

• amerikan ordusuna girince 1 yil icinde vatandaslik hakki doguyormus. cok ilginc bi detay.
    yani pasaportu cekilisi kazandiktan kisa sure sonra alma hakki var. 5 yil beklemeye gerek yok.

• ⭐⭐

@tufank Ücretli olması Amerika'nın temel prensiplerine aykırı , ama Sarı kafa Trumph'dan korkuyorum , ücret önemli değilde gider TR'yi listeden çıkarır felan mazallah

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Genelde 3-6 içinde bile ordu sana bu güzelliği yapabiliyor

• @hdemircanusa hocam ben cok seviyorum trumpi. bi amca havasi var 😃

• ⭐⭐⭐

@gnay her eksik bilgi başına para ödemesi yapmıyorsunuz böyle bir şey yok merak etmeyin, pasaport numarasız doldurursunuz mülakat tarihi alınca pasaportunuzu eklersiniz

• ⭐⭐⭐

@Aykut-EREN dosyanı açtırıp bilgilerde değişiklik yapabilirsin ama bu dosya açtırma işini mülakat alana kadar yaptırmayın

• Yurtdisinda en cok endiselenecegim sey "esnaf lokantasi" olmamasi olabilir. genelde disardan yiyorum. pilav, cacik, kuru fasulye yemek istedigimde kara kara dusunecegim 😃

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Hocam ABD'de olduğunuz halde burada aktifliğiniz sürüyor ya , bu çok hoşuma gidiyor biliyor musun , maalesef bir çok kişi aktifliğini kaybediyor ama siz maşallah sürekli hem sohbet , hem bilgilendirme amaçlı yazıyorsunuz , takdire şayan benim için burada geçirdiğiniz vakit 👏🏼 👏🏼

• @Hayri-Sozen çıkarsa size peterson yolu gozukuyor o zaman yada oraya yakın yerlere

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Bende öyle...

• @hdemircanusa hocam ben bekarim sizin hanim pisirir yine 😃

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Ben onun için yazmadım 🙂 Trumph sevmiyorum dediniz ya ona yazdım , Pilav kuru fasulye felan aramam ben , kırmızı et ve Balık olsun yeterli

• ⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa yapamaz

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Hocam ABD'de olduğunuz halde burada aktifliğiniz sürüyor ya , bu çok hoşuma gidiyor biliyor musun , maalesef bir çok kişi aktifliğini kaybediyor ama siz maşallah sürekli hem sohbet , hem bilgilendirme amaçlı yazıyorsunuz , takdire şayan benim için burada geçirdiğiniz vakit 👏🏼 👏🏼

@hdemircanusa helal olsun tam bunu yazıyordum aklımı okuyup yazmışssınız harikasınız ! 👏 👏

@Emre-Kurtulmuş iyiki varsınız !🙏 🙏

• @Emre-Kurtulmuş San Fransisco iltica ofisinin kabul oranı ABD genelinde ki tüm iltica ofislerine göre en yüksek olanı, adresin nerede ise orada ki iltica ofisinden yürütülüyor işlemler. O nedenle sınırdan girenler adres değişikliği yapıp SF'a taşınıyor ve dosyalarını da SF iltica ofisine aldırıyorlar.

• ⭐⭐

@Rhonster Yapamaz ama sürecei zorlaştırmak için çok eylem yaptı , Greencard sosyal medya hesap paylaşma muhabbetini getiren o , pasaport şartı çıkaran o (bunu destekliyorum) , boş kürsü yakaladıkça göçmenlere göz korkusu vermeye çalışan o , Texasa kocaman duvarların devamını ördüren ve yüksekliğini arttırma talimatı veren o vs. vs . yani kısaca ben samimiyetine ala gücenmiyorum onun

• ⭐⭐

@yasemin-karamuk Posta adresi almayı , Amerika'da adres bulamayanlar için öneriyorlar , eğer siz DS260 formundaki koşulları sağlayıp giriş yaparsanız ABD'ye böyle bi ihtiyacınız olmayacak

• ⭐⭐⭐

@fatih-duyus büyük ihtimalle Can harmanşahın videosunda gördünüz bu bilgiyi. Saçma sapan bir videoda 2 tane hırsızın söylediği greencardın şifresini çözdük laflarını kaale almayın boşverin hiçbir zaman bilemeyiz doğruluğunu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.3k

| | | |