DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @klaudio tek bir case no ile tüm aile fertlerinin ds 260 ları ayrı ayrı dolduruluyor. önce asıl talihli yi doldurup submit/yani gönder yapıyoruz. daha sonra aynı case no ile diğer aile üyelerinin formları doluyor ve submit ediliyor. asıl talihlinin formuna yazsanız da herkes ayrı ayrı ds 260 dolduracak şekilde bir sistem var. kısaca bebek de baba da anne de bu süreçte ayrı bir kişi olarak değerlendiriliyor form bazında.

• Selamlar herkese. Kaldı mı 3 gün :))

• @gucarslan Bilgi için teşekkürler abi öyle güzel olur

• @debbieLA77 Memuriyette kapalı sarı zarf kötü bir anlama geliyormuş Türkiye'de, forumda ise tam tersi, ne kadar enteresan...

• @Batu Son 3 gün 7 saat. Şuan daha iyi. Cumartesi günü saniyeler bile geçmez bize 😂

• @kemallacin 6 ay yedik. 3 günden bir şey olmaz :))

• @Batu Evet gerçekten öyle oldu. Arkadaşlarımla konuşurken 170 gün vardı ne ara bitti diyoruz

• SAYACI BULAMIYORUZ 🙂 HERGÜN TESBİH ÇEKER GİBİ BAKIYORUZ 🙂 ANA SAYFAYA SABİTLEYİN ŞU SAYACI YAA

• @ARDA-1 Sayfanızı yenileyin gelecektir üstte

• Mülakat sırasınnıın hangi numaralara geldiğini nasıl öğrenebiliriz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ARDA-1 öncelikle forum kuralları gereği büyük harflerle yazılmaz. İkincisi sen mobilden giriyorsan sayfayı yenilersin eğer pc den giriyorsan f5 basarsan geliyor.

20230503_115109.jpg

20230503_115126.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81 hangi mülakatlardan bahsediyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81

eylül ayından itibaren bir ay sonra hangi numaralı kişiler mülakat tarihi alacağını gösteren site aşağıdadır.

• @gucarslan Vize mülakat sırası demek istedim. Hala randevu alamayanlar var diye çokça okuyorum youtube videoları altında, görmek istedim.

• @ayvalik10 @ayvalik10 Teşekkür ederim ama en üstte 77 yazıyor sadece. Ve Türkiye sıra nosu görmedim.

• ⭐⭐⭐

Güzel günler millet. "Başvuru ne zaman?" "Sonuçların açıklanmasına daha çok var" derken geldik son 3 güne. 🥰

Pebble Beach, California

344694532_185199167774221_7512624768207882932_n.jpg

• 3 gün sonra aramızdan bazılarının hayatı değişecek. Bazıları da hayal kırıklığı ile bir sonraki seneyi bekleyecek.

Umuyorum hepimiz için hayırlısı ne ise o olur.

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra bence biraz kötü yönde. Öncelik benim ilk farkettiğim noktaları söylemeye başlıyım daha önce 2019-2020 aralığında 1 sene orada bulundum tam pandemi başladığında türkiyeye dönmüştüm. Bir çok yer pandemiye karşı dayanamamış ve kapanmış veya el değiştirmiş bu pek kötü sayılabilecek bir şey değil yeni gelen biri için belki ama ben eskiden gittiğim bar ve restoran gibi yerleri tekrar ziyaret etmek istemiştim ama yapamadım maalesef. Evsiz sayısında biraz artış var gibi gördüm, suç oranındada artış olduğu söyleniyor burada yaşayan kişiler tarafından.

Pahalılık konusu bence aynı bir fark yok beni şaşırtan nokta şu oldu, sınırdan kaçak gelen Türk sayısı burada bile aşırı fazla. Daha önce 1 sene burada yaşarken toplam 10 türk belki görmüşümdür, ama bu sefer geldiğimde ilk 1 haftada 10dan fazla Türk gördüm. Bu kadar pahalı bir şehre kaçak halde gelmeyi niye tercih etmişler bilemiyorum

• ⭐⭐⭐

@Kekw 7200e kadar gelebildi ankara ancak 2020 ve 2021e göre karşılaştıramam ama DV22nin gerisinde şu an

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 aslında ben cevap vermiştim sorunuza, bunun net bir tarihi yok. Kimi zaman 40 gün sonraya veriyor, kimi zaman 60gün sonraya veriyor. Bu sene mesela kasım ayında 10 gün sonrasına mülakat verdiler. Bunu net bir tarihi yok ortalama 1 ay gibi düşünebilirsiniz ama. Kaldı ki çokta sorun değil ne kadar sonraya verdikleri yeterki versinler

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 752
  • 682
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |