DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Son zamanlarda umut vaat eden bir ülke var mi dosya tasimak icin , sizce son ay isleri bitince alim yaparlar mi

• Mail attigim 55-60 ulkeden hicbiri umut vaad eden bir cevap yazmadi. Cogunlugu uzun sureli oturum, vatandaslik istiyor. Viyana ozelinde, temmuz sonu orada olacagimi belirtmeme ragmen hicbir cevap alamadim.

• Herkese merhaba. Unganlar randevusu ile ilgili iki sorum olacaktı. Belgeler arasında ameliyat raporları da isteniyor, doğum için rapor götürmeli miyiz? Ve çocukların doğum tarihleri ile ilgili belgeyi tam olarak anlayamadım. Bu belgeyi nasıl almalıyım?

• @Biks Aynı şekilde Schengen görseli ile attım bana da dönüş olmadı. Umudu kesmemek lazım 🙂

• @furkansn DV2024 sürecinde excel’e kayıt olup dosyasını Viyana’ya şu ana kadar taşımış olan 42 CN varken, DV2023 sürecinde bu sayı 86 CN olmuş. Tabi ki bu bir tahmin ama Viyana’nın hala daha fazla dosya taşıma ihtimali neden olmasın… Bol şans

• @igzumi çocuklarınızın isim soyisim doğum tarihi bilgilerini içeren belge götürebilirsiniz. Edevletten aile olarak nufus kayit ornegi alabilirsiniz

• @igzumi çocuklarınızın doğum tarihini gösteren belge ile ilgili cevap verilmiş. Doğum kapsamında herhangi bir rapor götürmeniz gerekmiyor, başka bir ameliyat geçirdiyseniz epikriz raporunuzu yanınızda bulundurmanız faydalı olacaktır doğum harici olası bir ameliyat izinin sorgulanması esnasında kanıtınız olacaktır.

• @furkansn Dün olumsuz cevap aldım viyanadan. Kapasitelerinin dolu olduğunu ilettiler.

• Bu yılın excel tablosunda 31 mayıs tarihinde mülakat maili alan bir talihli olduğunu gördüm. Dosya taşıma yapmış daha öncsinde Ankaradaymış, 19 Nisan tarihinde mülakat yerini Viyana olarak güncellemiş. Mülakat tarihi de 25 Temmuz olarak görünüyor. Bu durumda Viyananın şu haliyle en son taşımayı kabul ettiği bizim excelde yer alan son dosya da mülakat almış görünüyor. Buradan yola çıkarak Dosyası viyanada olan herkesin mülakat aldığını, yeni dosya kabulu yapmadıklarını söyleyebiliriz. Eğer kabul edilseydi de 31 Mayıs tarihine kadar kabul edilen dosyalara Temmuz ayı için mülakat verileceği de düşünülebilirdi.

• Selamın aleyküm arkadaşlar e tablolarda 2024 kazananları takip listesi vardı onu bulamıyorum nasıl bakabilirim?

• @turanturan Merhabalar, aradığınız bilgi DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları
    başlığının ilk iletisinde mevcut.

• Arkadaşlar Merhaba,
    Mülakata götüreceğimiz belgelerin tamamını (diploma vs.) İngilizce tercüme yaptırmak gerekiyor mu?

• @daimon93 Ankara için gerek yoktur.

• @pınarcan Kusura bakmayın konuya vakıf değilim ve daha önce yazdıysanız kaçırmışım ama siz anladığım kadarıyla geçen senenin tahlihlisisiniz.10.05.23 de DS göndermişsiniz. Size randevu mu verilmedi yoksa farklı bir durum mu var? Daha önce DV 2020 ve 21 talihlileri pandemi dönemi sebebiyle baya bir sorun yaşadılar ve halen daha hukuki savaşları devam ediyor. Sizdeki sıkıntı nedir tam olarak?

• @istanbuladami DV2024 excelini ve Green Card Lotosu Asamalari adlı konuyu incelerseniz, gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Kisaca, Ankara mülakat vermiyor

• @datanist Teşekkürler. Üzücü olmuş. Umarım tez vakitte herkes gerekli şekilde süreçlerini sonuçlandırabilir

• İyi günler şuanda ankara konsolosluğundaki mülakat sırası bellimi iyi günler

• @Şenol Merhaba, dv talihlisiyseniz vize sürecinizi imzanıza taşıyınız lütfen, yönergeler için tıklayınız~~

Sorunuzunun cevabı içinse; Ankara son olarak 53xx lere kadar dağıtım yaptı.

Tıklayarak takip sağlayabilirsiniz.

• Merhabalar Ankara Public den bir mail geldi, greencard ile alakalı Turkey-Visa Support dan daha önce mail geldiyse lütfen bu e postayı yanıtlayın diyor. Birşey yapmam gerekiyor mu

• @Eneshan-Yesilyurt ais kaydını yapacak ve mülakat evraklarını hazırlayacaksınız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.9k

| | | |