DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hopes1 böyle bir ekran ile karşılaşırsak her yer bayram yerine döner ancak asıl bayram mülakata çağırılınca 😃

• @Hopes1 Allah'ım sen biliyorsun ne istediğimi 🤲

• Valla benim kazanma ekranım hazır :)) Her gün de bakıyorum. Karşılaşacağım sonuç belli :)))

• Günaydınlaar herkese iyi pazarlar, neredeyse şafak 68 (aksaray) olacak geliyor gelmektee olannn 🚨 🤺 (amerika perilerii )

• ⭐⭐⭐

@Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

You have been randomly selected for furter processing in the Diversity Immigration Visa Program for the fiscal year 2024

Casenumber: 4XXX

🙂

You have been randomly selected for furter processing in the Diversity Immigration Visa Program for the fiscal year 2024

Casenumber: 1XXX 🙂

Ufaktan bi olumlama 😅

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam aşırı heyecan bastırdı şimdiden çekilişin açıklandığı güne izin aldım 🙂 o esnada çalışıp aklımı kacırmaktan cok cok iyidir 😅

• @waterman sonuçlar 6 mayıs mıydı 7 miydi

• Herkese İyi pazarlar çok fazla kafa yorup araştırma yapmaktan süreç rüyalarıma girmeye başladı. :)) Allah herkesin gönlüne göre versin.

• @waterman 6 mayısmış 😂 o gün izinliyim bende buluşup kazandıktan sonra kutlasak acaba 😂

• Ben 8 Mayıs 16.00'da bakacağım. O yüzden 2 gün girmem foruma 😂😂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam aşırı heyecan bastırdı şimdiden çekilişin açıklandığı güne izin aldım 🙂 o esnada çalışıp aklımı kacırmaktan cok cok iyidir

İyi mi oldu kötü mü bilemedim o günde hiç zaman geçmiyor ya 1 saat sanki 1 yil gibi geçiyor heyecandan saç kalmaz insandan hepsi dökülür 😂

• @BuroSulu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese İyi pazarlar çok fazla kafa yorup araştırma yapmaktan süreç rüyalarıma girmeye başladı. :)) Allah herkesin gönlüne göre versin.

Hangimizin rüyasına girmiyor ki😂(ama işte rüyada kalıyor🥲)

• Ben geçen yaz başvurdum green carda ama comfirmasyon numaramı unuttum unuttum kısmından deniyorum ama bilgiler hatalıdır diyor bütün e postalarımı denedim olmuyor

• ⭐⭐⭐⭐

@Murat-Özata yaz ayında greencard a başvuramazsınız

• @Rhonster Kasımda Yaz Başkadır

• @waterman Sıkıntı yapma 365 Gün sonra tekrar bakarızzzz

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium negatifi basmayın ya: 😃 zaten stress ten ağzımda aft çıkıp duruyo 😃

İnşallah hayallerinize kavuşursunuz. 🙏

• @Chromium O Yıl İşte Bu Yıl * Geliyor Gelmekte Olan
    That year This Year
    Heyt be İngilizceyi söküyok

• Comfirmasyon numarasını unuttum kısmından deniyorum ama bilgiler hatalıdır diyor fikri olan varmı bütün e postalarımı denedim gecen yaz başvurdum 2022 de tarih olarak 2022 seçtim 2023 de seçtim olmuyor

• ⭐⭐⭐

@Murat-Özata yaz ayında başvurduysanız aracı acentalara bilginizi kaptırmışsınızdır. Başvuru süreci sonbaharda oluyor çünkü

Benzer Başlıklar

• 21386
  • 1193
  • 15647
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |