Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hopes1 böyle bir ekran ile karşılaşırsak her yer bayram yerine döner ancak asıl bayram mülakata çağırılınca 😃

• @Hopes1 Allah'ım sen biliyorsun ne istediğimi 🤲

• Valla benim kazanma ekranım hazır :)) Her gün de bakıyorum. Karşılaşacağım sonuç belli :)))

• Günaydınlaar herkese iyi pazarlar, neredeyse şafak 68 (aksaray) olacak geliyor gelmektee olannn 🚨 🤺 (amerika perilerii )

• ⭐⭐⭐

@Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

You have been randomly selected for furter processing in the Diversity Immigration Visa Program for the fiscal year 2024

Casenumber: 4XXX

🙂

You have been randomly selected for furter processing in the Diversity Immigration Visa Program for the fiscal year 2024

Casenumber: 1XXX 🙂

Ufaktan bi olumlama 😅

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam aşırı heyecan bastırdı şimdiden çekilişin açıklandığı güne izin aldım 🙂 o esnada çalışıp aklımı kacırmaktan cok cok iyidir 😅

• @waterman sonuçlar 6 mayıs mıydı 7 miydi

• Herkese İyi pazarlar çok fazla kafa yorup araştırma yapmaktan süreç rüyalarıma girmeye başladı. :)) Allah herkesin gönlüne göre versin.

• @waterman 6 mayısmış 😂 o gün izinliyim bende buluşup kazandıktan sonra kutlasak acaba 😂

• Ben 8 Mayıs 16.00'da bakacağım. O yüzden 2 gün girmem foruma 😂😂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam aşırı heyecan bastırdı şimdiden çekilişin açıklandığı güne izin aldım 🙂 o esnada çalışıp aklımı kacırmaktan cok cok iyidir

İyi mi oldu kötü mü bilemedim o günde hiç zaman geçmiyor ya 1 saat sanki 1 yil gibi geçiyor heyecandan saç kalmaz insandan hepsi dökülür 😂

• @BuroSulu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese İyi pazarlar çok fazla kafa yorup araştırma yapmaktan süreç rüyalarıma girmeye başladı. :)) Allah herkesin gönlüne göre versin.

Hangimizin rüyasına girmiyor ki😂(ama işte rüyada kalıyor🥲)

• Ben geçen yaz başvurdum green carda ama comfirmasyon numaramı unuttum unuttum kısmından deniyorum ama bilgiler hatalıdır diyor bütün e postalarımı denedim olmuyor

• ⭐⭐⭐⭐

@Murat-Özata yaz ayında greencard a başvuramazsınız

• @Rhonster Kasımda Yaz Başkadır

• @waterman Sıkıntı yapma 365 Gün sonra tekrar bakarızzzz

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium negatifi basmayın ya: 😃 zaten stress ten ağzımda aft çıkıp duruyo 😃

İnşallah hayallerinize kavuşursunuz. 🙏

• @Chromium O Yıl İşte Bu Yıl * Geliyor Gelmekte Olan
    That year This Year
    Heyt be İngilizceyi söküyok

• Comfirmasyon numarasını unuttum kısmından deniyorum ama bilgiler hatalıdır diyor fikri olan varmı bütün e postalarımı denedim gecen yaz başvurdum 2022 de tarih olarak 2022 seçtim 2023 de seçtim olmuyor

• ⭐⭐⭐

@Murat-Özata yaz ayında başvurduysanız aracı acentalara bilginizi kaptırmışsınızdır. Başvuru süreci sonbaharda oluyor çünkü

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |