Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak inşallah ankarada görüşürüz bu ömür kısaltan stresli süreç biter

• @yusufalak ne kadar güzel anlatmışsınız tam olarak yaşadığımız şeyler bu. temmuzda düğünüm var çeyizimde bir tane çöpüm yok gidersek ne yapıcam diye 🙂

• @fyrnaa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yusufalak ne kadar güzel anlatmışsınız tam olarak yaşadığımız şeyler bu. temmuzda düğünüm var çeyizimde bir tane çöpüm yok gidersek ne yapıcam diye 🙂

Bir ömür boyu mutluluklar dilerim efenim^ şimdiden herşey gönlünüze göre olsun.

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yusufalak inşallah ankarada görüşürüz bu ömür kısaltan stresli süreç biter

inşallah abi seneye de Abd de görüşürüz 🙂

• @fyrnaa
    Tebrik ederim dilerim herşey gönlünüzce olur. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

• @gtx295 inşallah iowa fairfield te olacağım beklerim yeterki vize alayım

• Herkese merhabalar. DV2024 lüyüm mail gelmedi. Nasıl bir yol izlemeliyim hiç bilemiyorum. Ankara'da yaşıyorum.Yurt dışına taşımalı miyim.yoksa beklemeli miyim.Rica etsem. Bana yardımcı yardımcı olabilecek birisi var mı acaba.

• @yusufalak bende aynı şekilde yer değiştirme durumumuz var bekletiyoruz; eve bişi almıyorsun nasıl götüreceğim, kendine birşey almıyorsun valize nasıl sığarım diye düşünmekten, ki ben serbest çalışan biriyim iş hayatım bile bu psikolojiden etkilendi. Allah yardımcımız olsun 🙏🏻

• @zge umarım çıkar bende mail atacağım 24 birlerdeyim aktif olmayı bekliyorum . Dönüş alırsanız paylaşır mısınız

• @kocnuran67 Merhaba, imzanızı güncelleyebilir misiniz burada nasıl yapılacağı yazıyor.

• @Esra-Siren merhaba, tabi paylaşacağım.

• @kocnuran67 Öncelikle vize sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen doğru ve yönlendirici cevaplar alabilmek için. Nasıl yapıldığı aşağıdaki linkte yer alıyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

Buna ilave olarak aşağıdaki linkteki paylaşımları ve tecrübeleri okuyarak süreciniz hususunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Umarım çok geç kalmamışsınızdır ama anlaşılan süreçten uzak kalmışsınız. Okuduktan sonra spesifik sorularınızı diğer kullanıcılar ve forum yöneticileri cevaplandıracaktır. Bol şans

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları

• @salih-atilla Allah sabır versin, umarım Yusuf abi gibi sizinde süreciniz en kısa sürede tamamlanır.

• Mayıs ayı için mailler geliyor sanırım, Excelde 22 Mayıs tarihine randevu günü yazan kişiler var. Umarım haziran ayını da kapsayacak şekilde randevu maili gelir. @yusufalak var mı bir gelişme sizde? Excelde sanırım biri veya birileri yanlış tarih girmiş, ben de bu tarihleri görmemden kaynaklı böyle bir ileti yazdım. Excel sürüm geçmişini bırakıyorum. f3a55514-3bf5-4a33-afee-8685f3cf7c3d-Sürüm Geçmişi.jpg

• @Cumutey acaba maillerde mayıs ve hazirana mülakat dağıtımı yapmış olabilirler mi ?

• @Cumutey mayıs ayı geçen ay dağıtılmıştı diye biliyorum, mayıs ayı için yeni mailler mi geldi?

• @Cumutey emin olmadığınız, sanirimli mesajları yazmazsaniz memnun olurum zira mail bekleyen insanlar var sizde içindesiniz

• @hsn-kartal merhaba, iletimde de belirttiğim gibi bu yıla ait tutulan excelde yaklaşık 9 kişide 22 Mayıs tarihine randevu verildiğini gördüm, bu sebepten öyle bir mesaj yazdım. Bu mali yıl için böyle bir şey ilk kez olduğu için de sanırım diye belirttim. Şuan girip baktığımda excelde bu verilerin olmadığını görüyorum. Ekte sürüm geçmişi var, sürüm ne zaman güncellenmiş o bilgi sağa yer alıyor. Ortadaki 47xx - 51xx Cn arasında kırmızı ile işaretlediğim alanda da randevu tarihleri 22 Mayıs olarak girilmişti ki yapılan değişiklikler otomatik olarak "Mavi" olarak gösterilir, değişiklik yapılmayan alanlar da gri olarak görünür. Gördüğüm bilgiler neticesinde de En yakın Cn olan Yusuf Bey' e de sizde bir gelişme var mı diye sordum. Bende herkes gibi bu süreci en başından itibaren takip ediyorum, bilgiye dayalı şeyler dışında yazdığım, insanları umutlandıracak veya umutsuzluğa düşürecek, yanıltıcı, aldatıcı herhengi bir iletim olmamıştır. Kafama esip 22 Mayıs tarihine "Sanırım" mail geliyor diyecek kadar insanları yanıltacak bir iletim olmaz.

Sürüm Geçmişi.jpg

• @melikemim Bu yıla ait tutulan excelde o şekilde gördüğüm için yazdım fakat sonrasında belirttiğim tarih için girilen bilgiler silinmiş. Bir kazanan veya excele bakan birisi sanırım yanlış bir şey yaptı. Excelin sürüm geçmişini bırakıyorum, yanlış anlaşışlmak istemem, kusura bakmayın. 39de663c-3c7f-485a-bfbc-9219f1bf0388-Sürüm Geçmişi.jpg

• @Cumutey
    @hsn-kartal
    Bazen bu sekilde yanlış bilgiler olabiliyor.

Süreç biraz stresli ve yıpratıcı bu sebeble insanlar biraz hasas olabiliyor. Sakin kalmak lazım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

41.1k
Users

4.4k
Topics

426.9k

| | | |